Гороскоп на 17 жовтня: день подарує несподівані зустрічі чи нагадає про людей з минулого

Овен

Багато Овнів схильні давати волю своїм примхам, демонструвати найбільш дивні або неприємні, з точки зору оточуючих, риси і звички. На хвилі емоційного пориву можна подолати перешкоду, але варто пам’ятати, що одночасно ви можете створити собі проблеми.

Телець

Займаючись справами, Тельці не стануть випускати з поля зору домашню ситуацію. У цей день може представитися можливість для поліпшення, розширення, прикраси навколишнього простору. Підвищується актуальність контактів з далекими родичами, або з тимчасово відсутніми членами сімейства. Може зажадати уваги спілкування з дітьми, якщо планується їх від’їзд на навчання або в подорож.

Близнюки

Близнюки сьогодні дивляться в майбутнє з виправданим оптимізмом. Щоб “казка стала бувальщиною”, краще не втрачати час і вчасно використовувати можливості. Зараз вам можуть надати значну підтримку друзі або впливові партнери, в тому числі ті з них, хто старший за вас. Ви можете отримати схвалення і допомогу від конкретних осіб, офіційних інстанцій, будь-якого неформального об’єднання.

Рак

Раки претендують на головні ролі і хочуть уваги до себе. Вони гостро реагують на неповагу до своїх цінностей (сімейних, національних, релігійних). Можлива схильність до сентиментальності і благодійності. Не виключене підвищення апетиту. Почуття власної гідності може перейти в зарозумілість, гординю

Лев

Левам зірки радять не відмовлятися від планів, що займають думки, але тимчасово їх відкласти, у зв’язку зі складністю моменту. День акцентує увагу на господарських і матеріальних аспектах, і одночасно провокує зростання емоційної напруги. Може загостритися сімейна атмосфера, стати менш безпечною обстановка в будинку, притулку.

Діва

Дівам варто аж до вечора зберігати обачність в неоднозначній ситуації. Щоб знайти лазівку в заданих обставинах, важливо проявити гнучкість і не звужувати кут огляду. Небажані обіцянки, тверді рішення, важливі заяви. Вечір – час удачі, нормалізації відносин, появи нових оригінальних шансів. Добре провести його в романтичній атмосфері, з друзями або за улюбленою справою.

Терези

Не захоплюйтеся зведенням особистих рахунків, це заняття вже не дуже актуальне. Терезам, які все ж хочуть з’ясувати стосунки, зірки радять робити це вранці. Найбільш продуктивною буде друга половина доби. Саме тоді варто починати нові проекти, особливо спільні. При цьому приділіть особливу увагу матеріальній базі починань. Ви також можете зайнятися підведенням підсумків, зведенням балансу, роботою над допущеними в справах помилками, розробкою фінансової та економічної стратегії на майбутнє.

Скорпіон

Не переживайте через зайві витрати, це можна виправити. Гірше, якщо в розладі ваш розум і почуття. Непростий момент для Скорпіонів, що попалися в сітки любовної інтриги, курортного роману. Можливо, доведеться зробити вибір між задоволеннями і справедливістю, вирішити якесь моральне питання. У будь-яких стосунках, включаючи романтичні і фінансові, зараз необхідно свідомо підтримувати рівновагу.

Стрілець

Стрільцям легко опинитися в цікавому для себе місці, або зібрати навколо дружелюбно налаштованих людей. Зірки радять віддати перевагу командній грі, не обмежуватися суспільством одного партнера, супутника або співрозмовника, одним маршрутом або каналом зв’язку. Це день непрямого зростання ваших можливостей, не варто відмовлятися від наданого долею шансу розширити кругозір або сферу впливу.

Козеріг

Для досягнення успіху Козерогам варто дотримуватися власного плану або перевіреного вистражданого режиму. Не останню роль зіграє ваша інтуїція. Небажано підписувати документи, влаштовуватися на роботу. Намагайтеся не вступати в дискусії з начальством, клієнтурою, домочадцями. Швидше за все, спілкування відніме багато сил, які ви могли б витратити з більшою користю.

Водолій

Водоліям не завадить вміння слухати інших людей. Не зашкодить свідома поступка на користь співрозмовника. Наприклад, не варто переривати діалог за своєю ініціативою, краще дочекатися, поки у другої сторони закінчаться аргументи. Важливі теми краще зачіпати на самому початку дня. В цей час вас швидше почує партнер по шлюбу, друг, дитина або людина, наділена владою.

Риби

День вдалий для всіх Риб, незважаючи на їх смаки, плани і рід занять. Він обіцяє вам як заслужений успіх, так і несподівані подарунки фортуни. Якщо ви залишитеся незадоволені подіями, значить вам просто неможливо догодити і ви живете в примарному світі фантазій, які не мають нічого спільного з реальністю. Раптовий щасливий випадок сьогодні здатний серйозно змінити ваше життя. Не виключено, що для виконання вашої мрії будуть потрібні додаткові фінансові вкладення або терміновий перегляд бюджету в цілому.