fbpx

Гороскоп на 18 березня: астрологи обіцяють приємний день, вдалий для домашніх справ та відпочинку

Овен

Не всі матеріальні запити Овнів будуть задоволені долею, із завищеними очікуваннями доведеться розпрощатися. Але загальна ситуація цілком сприятлива. Удачі найімовірніші за рахунок вже наявних ресурсів. Можлива вигідна операція зі старими речами і майном, компенсація або таємна допомога з прихованого джерела. Є шанс розрахуватися з боргами або знайти кошти для інвестицій в майбутнє.

Телець

Тельці сьогодні можуть потурати своїм старим і новим звичкам, припадати до таємних джерел задоволення. Їм вдасться позбутися від зайвих запитів, або знайти розумний шлях реалізації бажань. Якщо ви не хочете афішувати свої неформатні смаки, їх легко завуалювати. Непоганий день для покупок, розкриття еротичного потенціалу, насолоди їжею, напоями, мистецтвом, музикою.

Близнюки

Близнюкам краще уникати енерговитратних дій (суєти, відкритої конкуренції, ініціативи). Це день скритності і пасивності, можлива тяга до комфорту і солодощів. Не варто афішувати свої любовні симпатії, матеріальні мотиви, витрати і доходи. Нагальні питання краще залагодити м’яким обхідним шляхом: проявити терпимість до чужих слабкостей і секретів, надати дружню приватну послугу.

Рак

Раків чекає гармонійний спокійний день. Якщо і буде сюрприз, то приємний. Хвилювання і тривоги виявляться марними. Можна не побоюватися непідйомних навантажень і цін, завищених вимог, пасток від помилкових друзів. Це хороший день для любові, для нового розкриття художніх, музичних, фінансових і кулінарних талантів. Можливі вдалі угоди, знахідки на розпродажах, збут продуктів творчості.

Лев

Левам не варто кидати проєкти на самоплив, але і перепрацьовувати зірки не радять. Небажано створювати суєту, щось змінювати, проявляти передчасну ініціативу, кидати виклик і особисто з’являтися на арені подій. Для управління справами підійде мирний стиль: емоційне заохочення, терпимість, м’який «підкуп» подарунком або турботою. Небажано оприлюднити свої плани, доходи і витрати.

Діва

Діви можуть сподіватися на подолання труднощів і відновлення рівноваги в своїх справах. Друзі або несподівані вдалі обставини допоможуть їм взяти ідейний, бюрократичний або інший бар’єр, порозумітися з впливовими людьми, інстанціями, іноземцями. Благополучно закінчиться побачення, подорож, угода, спірна авантюра. Взята перешкода зміцнить вашу віру, авторитет або статус.

Терези

Цей день може принести Терезам продовження занепокоєння, але також вигоди і бонуси, обумовлені їх становищем. Це можуть бути невеликі поступки, поблажки, компенсації, кешбек. Зірки радять користуватися подарунками відразу, так як незабаром ви можете втратити на них право, формальне або моральне. Не варто відмовляти собі в ласощах, якщо вони не суперечать вашій дієті і корисні для здоров’я.

Скорпіон

Скорпіони можуть розраховувати на гармонійні взаємини з людьми, які їх цікавлять. Залежно від характеру інтересу, контакти будуть емоційно приємні або матеріально вигідні. Вдасться домовитися, зберегти загальний секрет. На ідейні та інші системні розбіжності, а також на чужі дивацтва і окремі неприємні «штрихи до портрета» багато Скорпіонів віддадуть перевагу закрити очі.

Стрілець

Стрільців день порадує задовільними практичними результатами, але лише за умови докладених зусиль. Вистраждані плоди роботи або творчості наочно проілюструють думку «якщо довго мучитися, щось так вийде». Можливо, доведеться пройти через експеримент і міні-стрес, подолати гидливість або заплатити за успіх травмою. Приємні моменти переплетуться з неприємними відкриттями.

Козеріг

Будь-яка справа закінчиться для Козерогів не без вигоди. Там, де старт був вдалим, не обдурить очікуваний і фінал. У справах, які спочатку йшли погано, знайдеться точка рівноваги, вдасться отримати компенсацію або згладити проблеми. День підходить для любові, мирної творчості і приємного відпочинку. Не варто відмовляти собі в улюбленій їжі і напоях, в масажі та інших корисних задоволеннях.

Водолій

Водоліям краще залишатися вдома або там, де вони відчувають себе своїми. День допоможе подолати розбіжності у родині або групі (у тому числі, спровоковані вашою ж екстравагантною поведінкою). Можна об’єднати ресурси, заново налагодити побут. Остаточно закріпити мир або почуття спорідненості допоможе спільна трапеза, непогано приготувати для цієї мети оригінальну страву на «особливий випадок».

Риби

Рибам день дарує внутрішню і зовнішню гармонію. Протягом доби вляжуться зайві пристрасті і знайдуться відповіді на питання. Не варто упускати дорогоцінні хвилини: зірки радять вам користуватися будь-якою можливістю отримати від життя витончене задоволення (особливо, наостанок). Відповідна доба для любові, для занурення в світ мистецтва, музики, для приємного пасивного контакту з однодумцями.

You cannot copy content of this page