Гороскоп на 18 червня: день буде неймовірно продуктивний, а при бажанні, може стати і романтичним

Овен

Овнам варто почати цей день з рутини: службових дрібниць, турбот про самопочуття. Найбільш насиченою виявиться друга половина дня. Вона створить хороші умови для співпраці, прояснить деякі сумніви і дасть обґрунтовану надію на новий вдалий раунд переговорів. Дії стануть більш узгодженими. Не виключено, що партнери випередять вас з ініціативою або проявлять її паралельно з вами, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям краще братися за будь-яку відповідальну роботу ближче до полудня. У цей час стане яснішим коло завдань і порядок дій, буде легше налагодити співпрацю, знайти допомогу і делегувати функції. Саме в другій половині дня бажано дзвонити в сервіс, радитися з колегами і домочадцями, йти до лікаря. Деякі види послуг небажані: не варто звертатися до юриста, косметолога.

Близнюки

Близнюкам цей день допоможе перебудуватися на більш продуктивну хвилю. Після полудня з’являться умови для ділового спілкування, рекламних акцій, творчої співпраці, літературної роботи, для ігор з дітьми та занять спортом. Під питанням результати в сфері краси, любові та дизайну. Можливі проблеми з фінансовою та правовою частиною, наприклад, справедливим розподілом благ або виплатою гонорару.

Рак

Зірки радять Ракам ставити на перше місце рівновагу інтересів, а не власні потреби і смаки. Безболісне потурання своїм примхам в цю добу можливе лише до певної межі. Варто дотримуватися ритуалів, прийнятих у родині, шлюбі, службовому колективі або іншому «середовищі проживання». Не найкращий момент для покупки одягу і подарунків, візиту до косметолога, стиліста, юриста, дизайнера.

Лев

Левам краще запланувати свої ініціативи на другу половину дня. В цей час їм буде куди докласти енергію, знайдеться поле для застосування їх творчого азарту, спортивної злості, пробивної сили. Зросте ефективність переговорів і поїздок. Проштовхувати свої інтереси краще не наодинці, а за допомогою інших людей. Головним двигуном прогресу стане офіційне партнерство або чесна гра.

Діва

Ранкова суєта для Дів сьогодні непродуктивна, а часом і шкідлива. Їм краще подбати на початку дня про себе, наприклад, приділити пару годин своєму здоров’ю. Друга половина дня підходить для ділових операцій, при цьому бажано бути уважнішими до їх фінансової сторони: можливі збитки, забавні моменти, сюрпризи. Обміни, повернення, дублі та інші процедури рекомендується проводити суворо за правилами.

Терези

Терезам краще приберегти свої ходи до другої половини дня. Будь-яка комбінація обіцяє успіх, якщо ви будете діяти як дипломат і холоднокровний прозорливий стратег. Надійною ширмою для вашої чутливості буде офіційний протокол спілкування, особливо, створений вами або з вашою участю. Можна розраховувати на зустрічний інтерес, чесну гру, конструктивну бесіду, вдалу співпрацю.

Скорпіон

Скорпіонам варто визначитися з цілями на даний момент. День не обіцяє їм повного комфорту і гладкого шляху. Досягнувши успіху в чомусь одному, легко напсувати собі в іншому. Якщо хочете прискорити под — але пам’ятайте, що попутники можуть виявитися випадковими і з ними вам варто бути напоготові.

Стрілець

Доля подобрішає до Стрільців і дасть їм більше простору для дій (наодинці або з чужою допомогою). Їм краще перечекати ранкові години, як найменш перспективні, і братися за справу після полудня. В цей час зростуть їх шанси скооперуватися з толковими людьми або отримати відомості з джерел, що заслуговують довіри. Можна налаштовуватися на переговори, участь в колективних акціях.

Козоріг

Найрівніший період у Козорогів — ранок: в цей час можна розслабитися, махнути рукою на дрібні помилки і хаос. З середини дня їм не завадить привести себе в порядок, почати суворіше слідувати етикету і регламенту в спілкуванні. Настане гарний час для обговорення службових і бюрократичних нюансів, контакту з інстанціями і сервісами, але не найбільш гармонійний для особистих і сімейних відносин.

Водолій

Водоліям краще перечекати ранкові години: активність в цей час марна або небезпечна. Після полудня складуться хороші умови для реалізації планів, при цьому майже не доведеться жертвувати своїми принципами. Не варто відкладати назрілу нараду (особливо, з партнерами, людьми здалеку або офіційними структурами), черговий продуманий хід у грі, заплановану спільну акцію з дітьми.

Риби

Рибам варто в будь-якій розмові триматися етикету і нейтрального тону. Бажано здійснювати лише необхідні обов’язкові дії: дотримуватися закону і дедлайну, виконувати партнерські домовленості. Намагаючись проявити ініціативу або розкрити комусь душу, багато Риб виконають марну роботу, марно витратять свій час або ресурси, а в деяких випадках створять собі зайві неприємності.