fbpx

Гороскоп на 18 квітня: для багатьох сьогодні можливі знахідки, приємні хвилювання, дрібні вигоди, знаки любовної та дружньої симпатії

Овен

Овнам не варто планувати на цей день нові пригоди і активні контакти із зовнішнім світом. День знижує тягу до спілкування, підсилює ностальгію і потребу «кинути якір», пробуджує інтерес до дачного сезону. Саме час повернутися в рідні пенати після подорожі і заповнити розтрачені сили домашніми разносолами. Повного спокою в побуті не передбачається, можливі протиріччя і кумедні випадки.

Телець

Для Тельців сьогоднішній ранок почнеться з невеликого, але приємного сюрпризу. Порадують оригінальні ласощі на сніданок, знахідка або покупка. Протягом дня емоційно зігріє контакт з близьким оточенням. Душевний комфорт посилить стара дружба, сімейність, забавний добрий спогад або тепле родинне почуття. Нові думки бажано поки тримати при собі, прохання та ідеї не озвучувати.

Близнюки

Близнюки за інерцією спробують тримати бадьорий темп, але зіткнуться із занепадом сил або «синдромом відміни». День обіцяє змішані відчуття, його приємні хвилини сусідять з неоднозначними. Не завадить звернути увагу на самопочуття, бюджет і побут: період суєти не пройшов безслідно для здоров’я і вдома, міг спровокувати перекіс у бік шкідливих звичок. Можливі непорозуміння при покупках.

Рак

Цей день Раки проведуть у ваганнях. Можлива невизначеність бажань, планів, бюджету або самопочуття. Не найкращий момент для зустрічей і нарад: потрібні люди не готові до бесіди або вже не прагнуть до неї. Передчасні починання. Одночасно, доля подає приємні знаки і підкидає незвичайні подарунки. Не заважає привести у відносний порядок справи і прикинути варіанти на близьке майбутнє.

Лев

Зірки рекомендують Левам взяти тайм-аут у справах, залишитися вдома або зменшити темп, відключити зв’язок і поставити в гараж авто. Подорож, проєкт, інтенсивне спілкування або навчально-пізнавальний цикл йде до завершення, пора впорядкувати тонни отриманої інформації і «переварити» накопичені враження. Запізніла суєта нічого не додасть до наявних успіхів, зате може відбитися на здоров’ї.

Діва

Дів переслідують сумніви щодо майбутнього. Коливання і тривоги не виключені навіть на тлі хороших тенденцій. Багатьом Дівам завадить з оптимізмом дивитися вперед свіжа пам’ять про недавні заворушення, залишковий ефект суєти, напруги і тривожності. Додасть питань пауза в справах і тимчасовий глухий кут. Новий крок робити рано, зате саме час прийняти експрес-заходи для зняття симптомів стресу.

Терези

Терези в двоїстому положенні, але воно їм частково на руку. Вони готові йти на компроміс в одному, щоб отримати інше. Лінію поведінки може задати сім’я, кар’єра або побут — але, можливо, вони стануть лише прикриттям, шансом скуштувати заборонений плід або приводом здійснити оригінальний план. Справжньою метою може стати незвичайний шопінг, фінансовий експромт або таємна романтична авантюра.

Скорпіон

Скорпіонам вселяє оптимізм емоційний фон дня. Можливі знахідки, приємні хвилювання, дрібні вигоди, знаки любовної та дружньої симпатії. Що не позбавляє від окремих перешкод і непорозумінь: коливань настрою, сумнівів у виборі, проблем з обслуговуванням або узгодженням інтересів. Не варто брати новий курс, поки є незакриті справи і лазівки в системі безпеки. Рано вступати в діалог.

Стрілець

Для Стрільців зростає ймовірність потрапити в пастку, ділову або емоційну. Збити з пантелику може споріднена або дружня прихильність, приємний або негативний спогад про минуле, бажання допомогти земляку або одновірцю. Катастроф не передбачається, але легких непорозумінь не уникнути. Можливі смішні або делікатні ситуації у коханні, в побутових, фінансових і податкових питаннях.

Козоріг

Козорогам стане в нагоді дипломатичність. Не завжди вдасться реалізувати її на вербальному рівні — часом доведеться підключати емпатію, спогади, інтуїцію, дружні або родинні почуття. У разі натяку на дисбаланс інтересів, повернути гармонію допоможе незвичайний сюрприз або нестандартний знак уваги. Можливий несподіваний і приємний ефект м’якого оновлення відносин, до взаємної вигоди.

Водолій

Водоліям не варто намагатися повторити вчорашній успіх: це або неможливо, або безглуздо. День підвищує чутливість і підкреслює ознаки накопиченої втоми. Вас може підвести фізичний ресурс — знизиться спритність, гнучкість, витривалість — або почне здавати ресурс психологічний (красномовство, воля, ігровий азарт, почуття гумору). Приємні моменти дня пов’язані з будинком і близькими.

Риби

Цей день частково поверне Рибам втрачену гармонію, душевну і побутову. В одних обставинах їм (і їх оточенню) вдасться включити почуття гумору, в інших — режим дипломатичності, спорідненої близькості або підвищеної терпимості. Провину можна загладити незвичайним подарунком, частуванням. Стане рівніше атмосфера у родині, знайдеться компроміс в бізнесі. У планах, справах і відносинах потрібна пауза.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page