Гороскоп на 18 квітня: Терези, будьте обережні, ваші недоброзичливці готують вам шкоду

Овен

Не поспішайте розпочинати важливі справи: день для цього не підходить. Краще ще раз обдумати всі деталі, скласти докладний план дій – у цьому випадку ваші шанси досягти успіху зростуть. Легко вдається порозумітися зі старими знайомими, а ось на тих, хто бачить вас вперше, ви справляєте не найкраще враження.

Телець

Ви повинні бути дуже обережні. Цього дня на вашому шляху можуть з’явитися перепони, подолання яких забере багато часу та сил. Можливі проблеми у спілкуванні, вам далеко не завжди вдається спокійно донести свою думку до оточуючих.

Близнюки

Цей день піднесе чимало сюрпризів як професійного, так і особистого характеру. Спочатку ви будете дивуватися, а потім почнете сприймати все, що відбувається, як належне, і навіть не дуже зрадієте, отримавши пропозицію, про яку могли тільки мріяти. Імовірні цікаві знайомства, можливий початок романтичних відносин.

Рак

Перша половина дня – це час плідної роботи, конструктивного ділового спілкування. Не виникає проблем із вирішенням актуальних завдань, хоч би як складні вони були. Цей час підходить для спілкування із чиновниками, представниками державних органів.

Лев

Ваше вміння не тільки розуміти людей, але й приймати їх такими, якими вони є, послужить вам гарною службою. Сьогодні ви зробите багато корисного і для себе, і для оточуючих, подбайте про тих, хто цього потребує, і не будете засмучені невдячністю. Вдалий день для участі в громадських заходах.

Діва

Будьте дуже обережні у спілкуванні: є ризик сказати щось, що здасться навколишнім вкрай неприємним, недоречним або завдасть удару по вашій репутації. Сьогодні ви більш схильні до здійснення імпульсивних, необдуманих вчинків, результати яких виявляться зовсім не такими, як вам хотілося б.

Терези

Нелегко уникнути сварок, і доводиться визнати, що часто саме ви будете їх винуватцем. Намагайтеся хоча б не говорити першого, що спадає на думку – особливо якщо маєте справу з керівництвом та впливовими людьми. Якщо є можливість відкласти важливі зустрічі та переговори, варто вчинити саме так. Терези, будьте обережні, ваші недоброзичливці готують вам шкоду

Скорпіон

Незважаючи на те, що цей день буде досить складним, не поспішайте записувати його в невдалі. Ви матимете можливість реалізувати задумане і шанс досягти успіху в зовсім новій справі. Однак діяти потрібно дуже швидко – інакше можливістю, що відкрилася перед вами, скористається хтось інший.

Стрілець

Сприятливий день. Зірки допомагають вам у вирішенні найрізноманітніших завдань. Можливе одержання грошей, яким негайно буде знайдено розумне застосування.

Козеріг

Несприятливий день, сповнений порожніх очікувань, планів, які не вдасться реалізувати, марних надій. Ви намагаєтеся сховатись від неприємностей за стіною ілюзій – але вона руйнується, ризикуючи поховати під собою вашу душевну рівновагу.

Водолій

Дуже складний день спілкування. Якщо у вас призначені якісь зустрічі, готуйтеся максимально серйозно. Не варто покладатися на здатність імпровізувати, приймати рішення в залежності від ситуації. Можуть виникнути серйозні розбіжності. Масу часу забирає обговорення незначних питань.

Риби

Сприятливий день для спілкування. Гармонійно складаються сімейні стосунки, давно сформовані пари можуть зробити своє життя щось нове, освіжити почуття. У першій половині дня можливі дрібні неприємності, але ви не переживатимете з цього приводу і знайдете спосіб заспокоїти того, хто засмутився всерйоз.