Гороскоп на 18 листопада: Козерогам не варто витрачати зайвого, а Близнюкам слід підготуватися до серйозної розмови

Овен

Гарний час для занять наукою, навчання. Успіх у справах може принести спільне володіння фінансами, майном. Увечері, якщо ви стримаєте емоційну нестійкість, то гармонія в родині і з близькими людьми вам буде забезпечена.

Телець

Ранкові години обіцяють вам спокій, незворушність і впевненість у майбутньому, м’який ліричний настрій. Можлива безпредметна мрійливість. Увечері ви будете здатні на оригінальні вчинки, яких самі від себе не очікували. Сильне захоплення може підштовхнути вас до спонтанних витрат і навіть до порушення закону.

Близнюки

Сьогодні комунікабельність Близнюків спрямована на буденні речі. Пріоритет може бути відданий дому, сімейним планам, господарським темам. День дозволяє успішно провести ділові переговори, обговорити з домочадцями різноманітні «дрібниці життя», зустрітися зі старими знайомими. Додаткова перевага цієї доби — легкий перехід від слів до дій.

Рак

Цей день посилює захопленість Раків і ускладнює контроль за витратою ресурсів. На виконання свого бажання ви можете витратити більше часу, сил або грошей, ніж планували. Деяким Ракам належить не реалізовувати власні задуми, а догоджати чужим примхам. Це не найкращий момент для угод: ризики великі, а прибуток сумнівний. Варто утриматися від активності вранці.

Лев

Левам ця доба обіцяє затишшя. Не варто чекати багато чого ні від себе, ні від інших. Це день розпливчастих планів, емоційність і неуважність завадять зібратися з думками і зважитися на щось конкретне. Зайва суєта безглузда, цільова ініціатива приречена на провал. Вас можуть “порадувати” закриті двері установи, відсутність або ухильність потрібних людей.

Діва

Основну частину дня Діви можуть присвятити сім’ї, житлу, побуту, будь-яким фундаментальним світоглядним темам. Не завадить уточнити свої права, цілі, обов’язки, сімейний і посадовий статус, межі займаної території. Може знадобитися прибирання, розчищення простору, прощання з певними людьми, місцями або ілюзіями.

Терези

Сміливо проявляйте ініціативу в громадських і романтичних напрямках. У шлюбі і любові вас чекає гармонія. Бізнес, ймовірно, буде поєднуватися з короткими поїздками і спілкуванням. Можуть з’явитися ідеї для творчого вираження в мистецтві, музиці, танцях і громадській діяльності.

Скорпіон

Скорпіонам день дозволяє отримати і результат, і задоволення від процесу. Перевагу краще віддати знайомим сферам активності, а головною метою зробити завершення. До нових проектів приступати не варто: старі методи можуть бути для них непридатні.

Стрілець

Стрільцям знадобляться ділові та господарські навички, знання в області ринкової економіки. Це відповідний момент для оптових закупівель, великих угод і вкладень, включаючи валютні, для отримання додаткових коштів на конкретні потреби. Можна добути кошти на ремонт, реконструкцію, розкрутку великого проекту, на поповнення раритетної колекції або стратегічних запасів.

Козеріг

Козерогам варто оцінити можливості свого бюджету, зараз і в доступному для огляду майбутньому. Це відповідний момент для планових придбань, які були відкладені, особливо, для оптимізації побуту, зміни дизайну будинку або офісу. Можна купувати подарунки, офіційні презенти. У покупках будуть поєднуватися економність, естетичність і якість.

Водолій

Водоліям належить орієнтуватися на обстановку і чужий настрій, постійно бути готовими до зворотного зв’язку з сюрпризами. День підходить для змагання в дотепності, але не для серйозних переговорів або з’ясування відносин. Будь-який діалог сьогодні може звернути в несподіване русло.

Риби

Правильно ставте цілі. Ситуація потребує постійного “сканування”, в будь-який момент чекайте змін в програмі. Не дозволяйте оточуючим грати на вашій жалості та інших почуттях (переконаннях). Великий ризик опинитися в пастці, наприклад, взяти на себе відповідальність за чужі похибки. Остерігайтеся застуд та інфекцій.