Гороскоп на 18 лютого: когось чекає воістину вдалий і щасливий день

Овен

Овнів день штовхає на небезпечні рішення (перш за все, ділові та фінансові). Можлива відверта авантюра, продиктована великими запитами, відчаєм або жагою новизни. Не всі Овни будуть авантюристами з власного бажання: можливий вплив друзів, реклами, улюблених людей, «громадської думки». Важливо закладати в план ризики: велика ймовірність збитків, додаткових витрат, псування і поломки речей.

Телець

Тельцям належить провести ще один день в зоні підвищеної напруги, що загрожує для них фізичним, емоційним або професійним вигоранням. Тельці, які зуміли напередодні обійти пастки і уникнути проблем, сьогодні сповна скуштують всі «принади» ситуації. До ділових або побутових ризиків можуть додатися складності в особистому житті, фатальні помилки і загострення нездужань (наприклад, скачки тиску).

Близнюки

Близнюків зірки попереджають про затяжний характер сьогоднішніх турбот. Для усунення вогнища загроз може знадобитися і день, і довший термін. Важливо виконувати всі роботи якісно — в іншому випадку, в майбутньому вас чекають регулярні витратні рецидиви. Владнавши проблему, не варто викреслювати з адресної книги контакт сервісу: цілком можливо, що до нього вам доведеться періодично звертатися.

Рак

Ракам належить самим вибирати — тягнути ношу наодинці або розділити її з іншими. Друзі підставлять плече у хвилину кризи — але і створять зайві проблеми. Можливий фатальний вибір у коханні, бізнесі, матеріальних справах, етичній сфері. У Раків, що вибилися з сил або опинилися в глухому куті, в цю добу з’явиться «друге дихання», при цьому джерело натхнення може бути неясне для оточуючих.

Лев

Для цілей і планів Левів цей день критичний. Можливі гострі конфлікти за специфічними приводами, непередбачувані віражі в бізнесі, бюджеті або зв’язках з людьми, зміна колективу, роботодавця, замовника або порядку робіт. Неминучі втрати і зриви. Навіть при хорошій стійкості виникає потреба на час вийти з гри або покинути публічний простір, щоб уникнути «перегріву» і зайвих ризиків.

Діва

Зірки не відмовляють Дівам у праві на успіх, але ставлять його в пряму залежність від маси обставин. Не всі Діви зможуть подолати негативну зовнішню інерцію і прислухатися до власного чуття (яке, на щастя, їх в цю добу не підводить). Щоб почути тихий внутрішній голос, доведеться щось змінити навколо себе — наприклад, знайти інший супровід або обстановку спокійніше.

Терези

Терези зіткнуться з важким незвичайним завданням, і не завжди зі своєї вини і волі. Багатьом Терезам доведеться мати справу з підступними людьми (авантюристами, провокаторами) або з тими, хто потрапив у надзвичайну ситуацію. Не найкращий день для зближення на ґрунті особистих симпатій і ділових інтересів. Не варто проводити оновлення, відкривати бізнес або банківський рахунок, укладати угоди, ризикувати активами.

Скорпіон

У Скорпіонів є спокуса відгукнутися на чужу поведінку дзеркально, а іноді і з відсотками. Ворогові багато Скорпіонів захочуть помститися подвійно його ж зброєю, а за любов і доброту віддати зустрічним щедрим даром. Зірки натякають, що такий підхід дасть вам моральне задоволення, але здатний нашкодити в справах або в побуті. І в емоціях, і в відповідних діях важливо знайти адекватну міру.

Стрілець

Будь-який робочий процес протікає для Стрільців з ускладненнями. Будуть гостро сприйняті непередбачені осічки і неполадки. Нелегко піде настройка програм і обладнання, освоєння нових інструментів і робочих місць, притирання характерів. Можливі конфлікти з персоналом, з медичними, технічними та іншими службами. Не виключені чвари при спілкуванні з попутниками, друзями і підопічними.

Козоріг

У Козорогів є шанс обійти перешкоди і домогтися свого, підключивши до розрахунків інтуїцію. Досвідченим Козорогам дасть відмінні підказки їх минуле, а недосвідчених поведе сама доля. Накатаний шлях або старий метод дозволить вам обійти нові правила і звести до мінімуму ризики. Можливо, до нього доведеться брести методом проб і помилок, але результат того вартий. Важливо користуватися ним, не відкладаючи.

Водолій

Для Водоліїв тривають вчорашні складнощі і стреси. Можливі територіальні та ідейні суперечки, особисті драми. Під загрозу може потрапити бізнес, машина, будинок, сім’я, справа життя. Багатьох Водоліїв підведе почуття міри, не виключена зайва владність, фанатизм, зліт амбіцій, підвищений апетит, бажання розширити зону впливу, вийти за поставлені собі рамки або перевищити свої повноваження.

Риби

Рибам щастить у бажаній справі, хоча і дорогою ціною. Це не найкращий момент для пригод, але в безвихідній ситуації можна сміливо вирушати в дорогу і сподіватися на удачу. Платою за успіх може стати хвилювання, зайва витрата грошей або інша жертва. Не виключені конфлікти, поломки (у тому числі, дорожні), гострі розчарування в нових друзях, ідеях, в новій техніці, гаджеті або засобі зв’язку.

Автор фото – Сергій Майстер