Гороскоп на 18 серпня: день успішно вдалий для накопичення грошей, далеких подорожей, для продовження раніше розпочатих справ і досягнення поставлених цілей.

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овнів можуть засмутити обмеження, що заважають їхнім планам на майбутнє. Можливе розчарування в друзях, побоювання за наявні або майбутні ресурси. Важливо не переглянути точку опори, з якої ситуація виглядає більш оптимістично.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Важкий день, несприятливий для активної діяльності. Слідкуйте за здоров’ям – ймовірне погіршення стану. Обмежте контакти, скасуйте зустрічі або прийом гостей.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

День сприятливий для початку нових справ, зустрічей з громадськими та політичними діячами. Консервативні Близнюки сьогодні перетворяться в реформаторів. Однак зайва активність може зашкодити справі. Знайдіть золоту середину.

РАК (23.06 – 23.07)

Сприятливий день для тих, хто самостійно осмислив і реалізував план дій. Вірогідні фінансова удача або благополучне завершення розпочатої справи. Можливо, з’явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями і обговорити свої сумніви. Зірки попереджають, що це може створити проблеми.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День вдалий для накопичення грошей, для продовження раніше розпочатих справ і досягнення поставлених цілей. Не відволікайтеся на сторонні проблеми. Пусте спілкування з приятелями або безцільне проведення часу можуть згубно позначитися на ваших фінансових справах.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Велика ймовірність неприємних сюрпризів. Ваші дії у відповідь вам здаються правильними, але чи так це насправді? Плани і нові ідеї варто тримати при собі. Самопочуття може різко погіршитися. Тому проведіть день вдома, відклавши зустрічі на інший день.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У результаті правильної тактики попередніх днів виникнуть сприятливі умови для початку нових справ, створення довгострокових планів, проведення зустрічей. Особливо це відноситься до людей творчих професій.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Будьте обережні, у цей період можливі перепади настрою. Постарайтеся в цей день утриматися від усього, що може завдати шкоди організму, в тому числі постарайтесь не перевантажувати себе фізичними навантаженнями.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Несприятливий день. Будьте уважні до свого здоров’я. Різні зустрічі краще скасувати, бо вірогідні сварка або невдоволення один одним. Сьогодні від вас будуть потрібні максимальна гнучкість і такт.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Для Козерогів день стане продуктивним і безпечним, якщо вони будуть обходити осередки конфлікту, чужі території і заборонені зони. Є умови для коротких поїздок, дрібних технічних робіт, практичного навчання, а заодно для розмов про насущне. Обговорювати важливі теми і уточнювати маршрути краще вранці. Романтику і вільну творчість варто відкласти до завтра.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії у зоні ризику. Можливі сигнали тривоги, тести на майстерність. Рецепт успіху: акуратно виконувати всі роботи. Якщо йдеться про гроші, важливо розібратися в податковій стороні питання.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні зірки радять Рибам не поспішати з персональними ініціативами і дотримуватися в будь-якій справі продуманих сценаріїв. Бажано суворіше дотримуватися дієти. Не рекомендуються важливі покупки: може не вистачити коштів на рахунках.

Фото pixabay.com