Гороскоп на 18 серпня: в цей день легко отримати підказку від Всесвіту чи позбутись гнітючих думок

Овен

Овни аж до ночі енергійні, контактні, сповнені спортивного азарту і творчого вогню. Хороший тонус, швидка реакція і рівний настрій дозволять витримати взятий темп, «викластися» на тренуванні, в грі, в рекламній гонитві. Ви виявитеся непоганим оратором, будете досить переконливі під час сценічного виступу або в особистій бесіді — наприклад, в розмові з дитиною або соратником по хобі.

Телець

Тельці здатні будуть цього дня розгорнути бурхливу діяльність у себе в дома або в гостях. Багатьох Тельців буде надихати прагнення допомогти батькам, дітям або друзям, зробити оновлення в житло. Захопленість чревата перевтомою. Це хороший момент для активності, якщо від вас вимагається останній ривок, мозковий штурм, яскравий креатив. Методичну планомірну роботу розумніше відкласти на завтра.

Близнюки

Близнюкам сьогодні небажано зменшувати темп або зупинятися на середині шляху. Не варто відкладати ігри, роз’їзди, спортивні тренування, ділові та мовні тренінги, презентації, відпрацювання навичок водіння. Невеликі оригінальні ідеї має сенс обговорити і реалізувати по гарячих слідах. У розмові однаково важливо висловити власну думку і почути думку значущих осіб (включаючи дітей).

Рак

Ракам цього дня краще не починати з нуля навчання, листування. Водночас, буде потрібна увага до інформаційного фону: аж до ночі можливі новини, цікаві особисті висловлювання (у тому числі, дитячі), цікаві відгуки. Варто врахувати, що заяви можуть бути рекламою, жартом, плодом імпульсу або капризу. Витрачати гроші краще лише при гострій необхідності і на окремі функціональні покупки.

Лев

Для Левів це день яскравої особистої акції, що вимагає вербальної та фізичної енергії. Свою харизму вам належить висловити через ораторську (або письменницьку) майстерність, спортивний азарт або ділову активність. Не варто відкладати заявку від першої особи, виступ перед аудиторією. Ваше слово може поставити крапку в розмові або в дорозі. Важливість моменту вища, якщо ви народжені в середині серпня.

Діва

Діви можуть пустити в хід свій дрімаючий артистизм — але це, ймовірно, буде «прощальна гастроль». Варто насолодитися шансом, який випав наостанок, роллю або ситуацією: вже завтра ваш настрій зміниться і вам стане складніше щиро віддаватися грі. Залежно від сюжету і талантів, ви можете побути авантюристом, гумористом, спортсменом, закоханим, або дати слово своїй внутрішній дитині.

Терези

Висновки Терезів оптимістичні, незважаючи ні на що. Товариським енергійним Терезам добре провести день серед ділових партнерів або компаньйонів по хобі. Якщо вам потрібно спілкування тет-а-тет, саме час поговорити з другом, дитиною, популярною творчою персоною або іншою людиною, чия неординарна особистість вам цікава. Домовленості можна скріпити словом або оригінальною спільною акцією.

Скорпіон

День значущий для Скорпіонів, які прагнуть зробити артистичну чи іншу кар’єру. Доля дає останній, на даний момент, шанс проявити себе. Заради розкриття свого ділового, виконавчого або творчого потенціалу явно є сенс напружитися, з урахуванням можливостей і самопочуття. Потрібна комунікабельність і готовність до кінця залишатися на зв’язку (особливо, якщо ви чекаєте персонального рішення).

Стрілець

Стрільці у своїй стихії, на близькій за духом спортивній, інтелектуальній, діловій або політичній хвилі. Хороший момент для короткої індивідуальної ініціативи, в якій є місце для подорожі, гри, дослідження, тренування, демонстрації ваших здібностей. Вдалий день для персональної бесіди з далеким другом, учителем, тренером, кумиром, іноземним (іногороднім) кореспондентом.

Козоріг

У Козорогах день підтримує не властивий їм авантюрний дух. За відповідальні починання сьогодні краще не братися, а ось дозволити собі одномоментну пригоду саме час. Вона буде веселою і не небезпечною, якщо ви поставите межі своєму азарту. Попутно, можна граючи вирішити якесь побутове, технічне або ділове питання. У центрі уваги Козорогів-батьків аж до ночі будуть їхні діти.

Водолій

Водоліям не залишається нічого іншого, крім як підігравати чужій ініціативі і потурати чужим примхам. Всю увагу на себе буде стягувати інша людина — наприклад, ваш партнер, друг, дитина або попутник. Саме за ним залишиться останнє слово в діалозі. День пройде плідно, якщо ви не проти отримати консультацію, а також, якщо ви дуже цінуєте думку і суспільство свого співрозмовника.

Риби

Рибам не варто відкладати на завтра рішення дрібних проблем, особливо, пов’язаних з технікою, тваринами, дітьми і здоров’ям. Сьогодні легко отримати оперативну допомогу або підказку. А ось починати офіційні переговори і заводити важливі знайомства в цю добу небажано: можна зіткнутися з рядовим персоналом замість уповноважених осіб або випадковою людиною замість компетентного фахівця.