Гороскоп на 18 січня

Овен

Овнам буде складно набрати темп і зробити ривок в реалізації задуму. Вранці доведеться довго “розгойдуватися”. Друга половина дня, попри всі зусилля, стане часом половинчастості і невизначеності. Можливо, вам доведеться вичікувати, порівнювати варіанти або шукати якийсь компроміс. Краще використовувати цей період не для активної діяльності, а для планування справ на найближчі дні.

Телець

Ситуації дня вимагають від Тельців швидких чітких рішень. При цьому доведеться балансувати між протилежностями і (або) поєднувати несумісне. Багатьом Тельцям належить таким чином вирішувати професійні завдання, але без подібних прийомів їм не обійтися і в інших сферах. Зірки радять не намагатися приймати ті чи інші заходи превентивно, а діяти по обстановці, підкоряючись духу моменту.

Близнюки

Близнюкам краще діяти після полудня. У цей час з’явиться енергія і поле для експерименту. Чисті імпровізації будуть неможливі, але у неповної свободи є свої переваги: страховка і підтримка. Вам допоможе зовнішній контроль, план, система знань, колективний розум. Будь-яка акція (наприклад, відправка в дорогу) пройде за правилами або графіком, що скоротить число ймовірних «підводних каменів».

Рак

Ракам день пропонує знайому двоїсту мету, що передбачає вибір або компроміс. Не виключено, що вам доведеться зіткнутися з нестандартним правовим випадком або незвичайним професійним завданням. Нетривіальні моменти можливі у відносинах. У такі хвилини зірки радять спиратися на нові ясні правила, а не на старі небезпечні схеми (особливо, якщо ті засновані на особистих симпатіях).

Лев

Леви скинуть з себе зневіру і нудьгу, стануть енергійнішими. День поверне їм товариськість, допитливість і почуття гумору, готовність до навчання, дороги, співпраці, чесної конкуренції. Мотивувати на розширення кругозору і пошук альтернатив вас може нова група або партнерство. Зірки радять брати в розробку відразу два напрямки, для загального розвитку або підстрахування.

Діва

Діви здатні втратити терпіння і зробити нестандартний крок. Багато Дів будуть знати, що грають в рулетку або балансують на краю прірви — і все ж ризикнуть. Деякі Діви вирішать “зрізати шлях” у коханні або оригінально розв’язати тривалий фінансовий вузол. Мінімізувати ризики допоможуть нові правила і умови (наприклад, інші форми договору або обставини на роботі, які змінилися).

Терези

Терезам належить бути дипломатами і в зовнішньому світі, і в приватному житті. Зірки радять зберігати чинний баланс за будь-яку ціну протягом декількох найближчих днів. Ініціативи передчасні і можуть обернутися проти вас. Перший хід краще надати партнеру або противнику — тим самим ви поступитеся йому і правом на помилку, яку він напевно допустить. Не час для укладення нових союзів.

Скорпіон

Скорпіонам належить вирішити нестандартну задачу, або підійти до вирішення знайомої проблеми в нових умовах. Краще не братися за великий фронт робіт і обмежитися окремими заходами. День дає сили для кроку до великих перетворень — наприклад, до домашнього ремонту, будівництва житла або облаштування нового офісу. Зробити його буде простіше, якщо є грамотний план і досвід тренувань.

Стрілець

Стрільці отримають той чи інший імпульс до активності: заклик до бою або роботи, запрошення до нової фази знайомої гри. Потрібна обережність, бо доля не вичерпала свій запас сюрпризів. Те, що виглядає легкою забавою, може виявитися «ходом з підставою» або завданням з підступом, можливі збитки. Ризиковано довіряти справу новим членам команди, працювати з новими інструментами і матеріалами.

Козоріг

Козорогам доведеться бути обачнішими в правових маневрах, стати обережнішими в ділових і домашніх клопотах, у фінансовій сфері, у коханні, естетичному виборі. Як не дивно, буде простіше займатися новою справою: в ній допоможуть чіткі правила. А ось в старих заняттях і при виконанні давніх планів вам все ще потрібна акуратність, тут ваш човен як і раніше чатують знайомі підводні рифи.

Водолій

Справи у Водоліїв підуть динамічніше, хоча і не без дрібних побічних осічок. Починання стартує з заминки або роздоріжжя, але ненадовго. Чіткий план, надійне керівництво або система правильних принципів допоможуть прийняти дотепне рішення. Багатьох Водоліїв виручить професіоналізм, навик ведення паралельних проєктів або досвід роботи з альтернативами. Не варто скидати з рахунків і момент удачі.

Риби

Зірки радять Рибам утриматися від вкладень і угод, обмінних операцій і процедур купівлі-продажу. У цей день багато розрахунків обертаються протилежним результатом. Не виключені проблеми з дотриманням закону або договору, передачею прав. Можливе дублювання платежу або повернення товару. У термінових справах краще спиратися на нові правила: вони захистять ваші «тили» і мінімізують втрати.