fbpx

Гороскоп на 19 квітня: кого чекає спокута за помилки минулого, а кого очікує тільки початок солідного грошового шляху, а Рибам астрологи радять бути дуже обережним

Овен (21 березня – 20 квітня)

Сьогодні ваша спостережливість перевершить всі очікування. А от, результатами ваших сьогоднішніх спостережень зацікавляться згодом. Постарайтеся нічого не забути.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Сьогодні у вас день пройде дуже позитивно, навіть буде весело. Дайте волю своїм емоціям. Це покращить ваше самопочуття, і додасть вам енергії на роботу.

Близнюки (22 травня – 22 червня)

Сьогодні у вас може виникнути враження, що ви бігаєте в колесі, як білка. Так і є, ви витрачаєте занадто багато даремної енергії. Потрібно зменшити темп. Вас чекає спокута за помилки минулого

Рак (23 червня – 23 липня)

Сьогодні найкраще зайнятися самоосвітою, тим більше, що привід для цього завжди знайдеться. Можливо, це зможе звільнити вас від більш важкої праці.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Сьогоднішній день варто провести максимально продуктивно, використавши до останньої хвилини. Ви зможете завершити всі справи, за які візьметеся, так що не ловіть гав – це недозволена розкіш.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Сьогодні ви будете настільки легковажні, наскільки вам це дозволить вік і суспільне становище. А можливо і більше. Дурниці, звичайно, робити приємно, однак знайте міру. Представники цих знаків Зодіаку зможуть розбагатіти тільки тому, що так вирішили зірки

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Сьогодні у вас з’явиться шанс відновити колишні ще незабуті відносини. Не поспішайте від цього відмовлятися, дайте їм другий шанс.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Потреби сімейства вийдуть сьогодні на перший план. Однак, як не дивно, це не завадить вам працювати, а скоріше підштовхне ваш трудовий ентузіазм. Скорпіонів очікує тільки початок солідного грошового шляху.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Сьогодні вас можуть втягнути в процес вирішення зовсім далекого вам питання, що спричинить несподівані наслідки. Аж до кардинальної зміни ваших інтересів.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Навколишній світ може здатися вам дивним, ви ж, в свою чергу, здастеся “диваком” навколишньому світу. Хтось із вас обов′язково зміниться, хто – з’ясується ближче до вечора.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Сьогодні вам вдасться знайти баланс між спокоєм і високим ступенем активності. Ви добре працюєте як один, так і в компанії з іншими. Це – ідеальний момент для початку нових справ, чи проектів.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не відступайте від правил сьогодні, навіть якщо ви дуже поспішаєте. Надалі у вас можуть бути невирішені справи, а  використають це як підставу. Вам астрологи радять бути дуже обережним у розмові та у діях

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page