fbpx

Гороскоп на 19 липня: день підкине випробувань, але якщо їх гідно пройти – отримаєте подарунок долі

Овен

Для Овнів це день сильних емоцій, крутих віражів або ризикованих ігор. “Двигуном” може стати пристрасть, ревнощі, авантюризм, діловий або спортивний азарт. Можлива криза у коханні, бізнесі або творчості. Привід для переживань може дати доля партнерського бюджету або сімейного активу, податок на подарунок, виграш або спадок. Не виключається збиток, емоційний зрив, розплата за розваги.

Телець

Тельцям важливо вміти відбити удар, не відповідаючи на нього дзеркально: частина праведного гніву повернеться до них назад, у вигляді стресу або іншого відкату. Подвійно загрозливо воювати з близькими, коханими або потрібними людьми, іноді їх краще зрозуміти і пробачити. Небажано влаштовувати “показові репресії” вдома, наприклад, суворо карати дітей і вихованців. Варто врахувати можливу чужу злопам’ятність.

Близнюки

Близнюкам слід заздалегідь налаштуватися на складну або неприємну справу: ремонт, лікування, виплату боргу, виправлення запущеного недоліку. Можливо, доведеться попрацювати за інших або комусь допомогти. Корисно підстрахуватися і створити резерв на випадок кризи. Отриманий досвід і вистражданий результат не пропадуть даремно: є надія на майбутнє заохочення, матеріальну або моральну компенсацію.

Рак

Для Раків це день інтенсивних емоцій на межі стресу. Можливі ділові, любовні і творчі ризики, переживання за дітей, пригоди на відпочинку, екзотичні покупки і дари. У більшості ініціатив (у тому числі небезпечних і вимушених) зірки дають вам сприятливий прогноз — але попереджають про ймовірність супутніх ризиків і обов’язкову ціну виконання бажань, моментальну або відстрочену.

Лев

Для Левів цей день може стати тупиковим або рубіжним (особливо, якщо вони народжені в середині серпня). Гостра реакція на події здатна позбавити їх рівноваги і штовхнути на ризикований крок, а сімейну, особисту або ділову кризу довести до стресу. Небезпечні ініціативи на хвилі ревнощів, страху, образи, помсти, конкурентної боротьби. Краще діяти лише в разі потреби — наприклад, захищаючи свій будинок.

Діва

Зірки не радять Дівам вирушати в дорогу без підстраховки: навіть якщо вона знайома, досвід і чуття врятують не завжди, вояж може супроводжуватися непередбаченими пригодами або прихованими витратами. Вони можливі у відрядженні, на розважальних і романтичних прогулянках, в поїздках з дітьми. В особистих, ділових, родинних і творчих відносинах будуть кипіти таємні пристрасті, які ускладнюють справу.

Терези

Терезам варто відмовитися від необов’язкових придбань, вкладень і угод, а в екстрених випадках бути уважнішими, уникаючи ризиків і авантюр. Не варто позичати гроші, купувати подарунки, приступати до управління спільними активами. Висока ймовірність критичних помилок і матеріального збитку. Невдалі кроки цього дня позначаться на майбутньому — наприклад, на фінансуванні потрібного вам проєкту.

Скорпіон

День стане для Скорпіонів спокійним або успішним, якщо вони поведуть себе мудро: приховано, обережно, далекоглядно, витримано. Стануть в нагоді “тонкі” здібності: інтуїція, пам’ять, уява, емпатія, сенситивність, проникливість. Імпульсивні Скорпіони в цю добу схильні до вибухів емоцій і ходять по краю прірви, ризикуючи посваритися з потрібними людьми або ускладнити собі шлях.

Стрілець

День допомагає Стрільцям вчитися скритності, берегти матеріальні і душевні ресурси, жити насиченим внутрішнім життям. Діючи таким чином, вони легко знайдуть укриття або духовну опору, збережуть таємницю, закриють проблему минулого або вирішать сімейне питання. Темпераментним Стрільцям сьогодні бажано управляти своїми таємними пристрастями і “спортивним азартом”, щоб уникнути сумнівних авантюр.

Козоріг

Зірки не радять Козорогам піддаватися бурхливим навколо пристрастям й одразу приймати їх на свій рахунок: можливо, вони їх не стосуються. Реальні проблеми і переживання про майбутнє можливі у азартних Козорогів, схильних до гри, ризику і авантюри, а також у Козорогів, які вже проходять кризу: їм варто бути напоготові. Привід для хвилювань імовірний у Козорогів, які переживають за дітей або творчий проєкт.

Водолій

Водоліям аж до ночі варто зберігати витримку, уникати імпульсивних поривів і зайвих спокус. Сьогодні легко ускладнити приємні відносини і погіршити напружені, створити собі додаткові перешкоди на шляху до мети. Втратити рівновагу простіше на тлі сильних переживань, тому зірки радять контролювати свій емоційний фон і не дозволяти зачепити себе «за живе».

Риби

Рибам важливо не зрадити своїм дороговказним принципам, почавши грати в чужі ігри. У цей день їм краще брати перешкоди на шляху до свого головного ідеалу, а не розпорошувати сили і ресурси на випадкові пригоди. У будь-якому випадку, включаючи гострий і екстрений, їм бажано спочатку прислухатися до свого чуття. Зваживши всі факти, в результаті їм вигідніше вчинити у відповідності зі своїми переконаннями.

You cannot copy content of this page