fbpx

Гороскоп на 19 липня: день принесе щось незвичне і нове

Овен

Конфлікти дня безпосередньо торкнуться Овнів, роблячи їх провокаторами, учасниками або жертвами фатальної баталії. Можливі бурхливі сімейні сцени. Великий ризик скандалу і розбрату з-за будинку, авто, території. Масштаб подій зросте, якщо до справи підключаться амбіції, принципи і ображене самолюбство. Важливо захищати свій будинок, а не підривати його основи. Один невірний крок — і ви можете втратити щось важливе.

Телець

В оточенні Тельців киплять пристрасті, і не лише словесні. Вам можуть попастися агресивні або безглузді попутники, нервові і грубі співрозмовники. Ризик зіткнень високий в будь-якому місці і в будь-який момент: у магазині, за кермом, на прогулянці, в листуванні, в спілкуванні з сусідами чи ріднею. Каменем спотикання може стати вибір маршруту, транспортного засобу, способу зв’язку або типу навігації.

Близнюки

Близнюкам варто пам’ятати, що сьогодні простіше втратити, ніж знайти. Можливі поломки, термінові платежі, зайві витрати, розплата за помилки. Починання цього дня — несуть збиткові експромти і афери. Можливо, доведеться викинути річ або продукт, розірвати контракт. Куплена техніка буде небезпечна в експлуатації. З будь-якого приводу можливі розбіжності. Не з кращого боку покажуть себе деякі ваші друзі.

Рак

Раки або в епіцентрі подій, або приймають їх близько до серця. В обох випадках, загрожує стрес. Будь-яке слово викличе неоднозначну реакцію, може бути прийнято в штики. Вас можуть підвести, розкритикувати, освистати. Легко зіпсувати відносини з партнерами і начальством. Так само загрожує віддавати і виконувати накази. Марні поради: як знизити ризик і пом’якшити удар, вам підкаже лише чуття.

Лев

Левам варто остерігатися внутрішніх ворогів або негативної метушні у себе за спиною: інтриг, шкідництва, пліток. Агресивна обстановка загострить таємні страхи. Критика або погана звістка вдарить в слабке місце, особливо, якщо виходить від близьких. Можна залишитися без співчуття, допомоги та притулку, в ізоляції. Можливі поломки, сварки і невдалі маневри в дорозі, поганий сервіс. Вразливе здоров’я.

Діва

Дів чекає смуга клопоту або хвилина стресу. У будь-якій дискусії доведеться пройти через гостру фазу розбіжностей. Вас може зачепити чужий вчинок, критика. Замість підтримки від друзів або сім’ї, можливий укол у чутливе місце. Мінімізувати загрозу допоможе швидка реакція і вмілий маневр. Залежно від обстановки, виручить фізична спритність, технічний навик, сміливість або дотепність.

Терези

Терезів зірки попереджають про підвищену конфліктність цієї доби і радять заздалегідь вибрати тактику. Відхід від лобового зіткнення буде ідеальний, але не завжди можливий. Вступаючи в суперечку або бій, не слід недооцінювати агресивний потенціал і підступність свого супротивника. У випадку з партнером або близькою людиною, вам доведеться прийняти її сторону, ризикнувши чимось важливим (будинком, репутацією, кар’єрою).

Скорпіон

Скорпіонам потрібна винахідливість в поїздках, особливо, в подорожах на далеку відстань і на екскурсіях по чужих місцях. Бажано бути морально готовими до технічних труднощів (поломки, збої зв’язку) і до гострих моментів у будь-якому спілкуванні (подвійно — в контактах іноземною мовою). Вам можуть стати в нагоді навики водіння, дрібного ремонту або першої допомоги, кнопки виклику екстрених служб.

Стрілець

День змусить Стрільців та їх оточення відкинути боязкість і неправдиву дипломатію і піти ва-банк. Фатальний момент або небезпечний хід можливий у сімейних, любовних, грошових справах. За відвагу, ризик, правду можна поплатитися. Можлива хвороблива реакція, якщо зачеплена інтимна тема або больова точка. Краще не займатися екстремальним видом спорту. Батькам варто подбати про безпеку маленьких дітей.

Козоріг

Козорогам важливо бути у всеозброєнні і мати поле для маневру, але швидше для свого спокою. Пускати в хід «забійний» арсенал зірки радять лише в крайньому разі — наприклад, якщо на вас йде пряма атака (у тому числі, вдома або у зв’язку з житлом). Не варто захоплюватися боєм більше, ніж вам вигідно: вклавши в удар багато сил, ви ризикуєте бути звинувачені у перевищенні заходів оборони.

Водолій

Водолії не застраховані від пригод в поїздках, справах, контактах, побутових клопотах і лікувальних процедурах. Будь-яке спілкування з людьми може супроводжуватися конфліктом думок або загальною дратівливістю, а з технікою, інструментами, засобами зв’язку — поломкою або травмою. За винятком термінових випадків, не рекомендується замовляти послуги і доставку, звертатися до лікаря або в сервіс.

Риби

Сьогодні навіть у добре знайомих справах Риби зіткнуться з прикрими перешкодами і зривами. Творчість буде нерівною, успіх мінливим. Відпочинок може виявитися зіпсованим або не відбудеться зовсім, через якісь термінові клопоти. Це не найкращий момент для розвитку бізнесу, для активних занять спортом (особливо небезпечними екстремальними видами), а також для інтимних зустрічей і задушевних розмов.

You cannot copy content of this page