fbpx

Гороскоп на 19 листопада для всіх: Діви, вдалий час, щоб закласти фундамент для доброго фінансового прибутку на весь рік, Водолії перед вами відкриються нові перспективи

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Дотримуйтесь своїх бажань! Дайте волю своїй альтруїстичній стороні і зробіть цей світ кращим! Ну, чи хоча б життя однієї конкретної людини. Скажіть друзям та колегам, що Ви у будь-який момент готові протягнути їм руку допомоги. Допоможіть їм у досягненні цілей, Ви значно піднімете собі настрій і заслужите подяку з їхнього боку. Повірте, вони не залишаться у боргу. Адже колись і Вам може знадобитися їхня підтримка.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Ви дуже раді за друга, який почав будувати нові відносини, тому постарайтеся всіляко підтримати його в цьому. Звичайно, у зв’язку з цим Ви бачите свого товариша набагато рідше ніж раніше, але хіба це найважливіше? Він щасливий, і це головне. Дайте йому час звикнути до змін, що сталися у його житті. Як би там не було, він у будь-якому випадку потребує Вас, тому незабаром все одно захоче зустрітися.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Якщо сьогодні доведеться взяти участь у переговорах, будьте готові до можливих непорозумінь. Ви цілком можете запропонувати спосіб вирішення проблеми, проте співрозмовники навряд чи Вас підтримають. Можливо, хтось відкрито виступить проти. Виявіть рішучість – дайте цій людині зрозуміти, що хоча Ви готові бути гнучкими, це не означає, що про Вас можна витирати ноги. Не відмовляйтеся від того, чого прагнете, тільки тому, що хтось вважає Вас негідним.

РАК (23.06 – 23.07)

Схоже, сьогодні чекає дуже приємна зустріч. Ви познайомитеся з людиною, яка відрізняється такою ж чарівністю, розумом і дотепністю, як і Ви. Спочатку можете не прийняти його, побачивши в ньому конкурента, проте незабаром зрозумієте, що ця людина готова грати з Вами в одній команді. До того ж, він страшенно привабливий! Не бійтеся створити з ним союз — цілком можливо, що на вас чекає прекрасне спільне майбутнє.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Вам запропонують взяти на себе більше відповідальності та приміряти роль лідера у групі, що є дуже гарною новиною. Довгий час чекали цього шансу, а зараз удача сама йде Вам до рук. Тому закочуйте рукави і покажіть усім, як треба діяти. Спочатку можете повернути хід подій собі на користь, адже Ваш стиль кардинально відрізняється від решти. Постарайтеся просто бути собою і робити все так, як Ви це уявляли. Мрії збуваються!

ДІВА (24.08 – 23.09)

Чудово знаєте, що можете покластися на своїх друзів, то чому ж Ви не звертаєтесь до них за підтримкою? Зараз не найкращий час, щоб соромитися попросити їх про щось. Близькі люди люблять Вас таким, як Ви є з усіма недоліками. Вони з розкритими обіймами чекають на Вас, тому обов’язково зв’яжіться з ними сьогодні. Вдалий час, щоб закласти фундамент для доброго фінансового прибутку на весь рік.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Незалежно від того, над чим Ви зараз працюєте, будьте впевнені, що робите все правильно. Повірте в себе – таким чином надихнете багатьох і змусите їх повірити у Вас. Зараз не час прислухатися до голосу сумнівів, який час від часу чути у Вашій голові. Не звертайте уваги на те, що роблять інші, і зосередьтеся на власних турботах. До того ж постарайтеся триматися подалі від негативних думок. Якщо не вдається зробити це самостійно, покличте на допомогу близького друга.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Якщо сьогодні не вистачає приємного хвилювання, необхідне фізичне навантаження! Звичайно, тільки Вам вирішувати, у якого роду фізичну активність потрібно взяти участь, але чим більше людей будуть при цьому присутні, тим краще! Партія в баскетбол, гра у футбол або навіть гра у мінігольф з друзями. Встаньте з дивана і виберіться сьогодні у світ. Якщо погода не дуже сприятлива, тоді вирушайте до спортзалу!

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Зверніть особливу увагу на дивні комбінації, несподівані події та будь-яку незвичайну поведінку друзів. Крім того, що це дуже цікаво, Ви ще зможете за рахунок збігу обставин залишитися віч-на-віч з якоюсь цікавою людиною і краще дізнатися її. Люди хочуть знайти у Вас споріднення, то надайте їм таку можливість, але не забувайте самостійно задавати ритм новим відносинам.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні Ваша млява відповідь на якесь оголошення чи нову ідею може здивувати оточуючих людей, адже вони ніколи не бачили Вас настільки стопленими. Саме тому варто діяти дуже швидко, щоб не розгубити ті крихти ідеалізму та ентузіазму, які ще залишилися, оскільки тільки вони можуть виправити Ваш занепад. Насправді, у Вас є резервні джерела енергії.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Нехай за Вас говорять Ваші дії — вони донесуть думку до оточуючих набагато швидше, ніж будь-які слова. Крім того, допоможуть позбутися пошуків додаткових аргументів. Занадто багато порожньої балаканини завжди призводить до появи пліток, що може виявитися образами і непорозуміннями. Нині краще діяти, а не говорити. Усі чекають, коли Ви нарешті закінчите зі своїми справами, щоб почати рухатися далі. Перед вами відкриються нові перспективи.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Найближчим часом варто спілкуватися з людьми лише у формальній обстановці. Якщо Ви тільки почали будувати романтичні відносини, постарайтеся не надто тиснути на свого партнера і не висувати йому непомірних вимог, інакше замість того, щоб краще впізнавати один одного, ви витрачатимете час на розбіжності та з’ясування стосунків.

You cannot copy content of this page