Гороскоп на 19 лютого: почніть день з позитиву і правильних установок

Овен

До настання вечора зірки радять Овнам не поспішаючи приводити свої справи в порядок. Залежно від особистих обставин, у вас є час навести ясність в особистих речах, бізнесі або господарстві, впорядкувати бюджет, розплатитися за терміновими боргами або повернутися до штатної дієти. Увечері очікуються новини, можна будувати плани на уїк-енд. Варто “поставити на хід” авто: у вихідні можливі поїздки.

Телець

Зірки пропонують Тельцям перейти від імпульсивного і надто оригінального способу управління справами, що загрожує масою побічних ефектів, до «планового господарства», основи якого — система точних даних і далекоглядне зважене рішення. День допоможе спланувати бюджет, скласти лист покупок, правильно оцінити новини, дати грамотні вказівки, отримати професійну консультацію.

Близнюки

Близнюків чекає інформативний день. Він хороший для цільових контактів, допомагає уточнити права, пройти іспит, оформити документ. Обіцяє новини здалеку або з офіційних джерел. Подвійно значимий для іммігрантів, мандрівників, студентів, представників сфери комунікацій, науки, освіти та розумової праці. Не втрачайте час, якщо вам потрібно запобігти непорозумінню або обілити репутацію.

Рак

Ракам буде нескладно підключитися до “правильних” інформаційних джерел — або опинитися там, де вони можуть отримати вичерпні відомості по хвилюючій їх темі. А ось для ініціативи і відстоювання своїх інтересів це не найвдаліший час. Можлива залежність від отриманих відомостей, від режиму пересувань, спілкування або навчання. Відповідний момент для відокремлених системних досліджень.

Лев

Левам день допоможе прискіпливіше вибирати компанію і ґрунтовніше готуватися до переговорів. У цьому їм допоможуть обставини: будуть заздалегідь відомі аргументи сторін, дрес-код, порядок денний. Намітяться остаточні домовленості. Не намагайтеся піти від розмови, зам’яти помилку або когось обдурити: вам завадять чіткі умови гри і зовнішній контроль. Вдалий договір стане основою майбутньої дружби.

Діва

Діви переслідують свої цілі і вважають за краще суспільство «потрібних людей». На першому місці для них може виявитися інструкція, план, борг, кар’єра, здоров’я, відповідальність перед вихованцем, сім’єю або командою. Така політика дасть їм профіт. Можливо, вони владнають формальності, підтримають хороші зв’язки або знайдуть корисну дрібницю. Але заради цього їм доведеться дотримуватися режиму, дисципліни або субординації.

Терези

Зірки допомагають Терезам реалізовувати любовні надії, педагогічні плани і творчі задуми — а заодно виконувати свій батьківський обов’язок, нарощувати ерудицію і розвивати перспективні зв’язки (у тому числі, зарубіжні). День хороший для пізнавального відпочинку в приємній компанії, але деякі Терези віддадуть перевагу зануритися в роботу або в модне хобі, яке планують зробити професією.

Скорпіон

Скорпіони дізнаються багато корисного, якщо зуміють контролювати емоції і прийняти інформацію спокійно (у тому числі, від близьких). Це день цінних безкоштовних порад. Він виліковує від упереджень, допомагає нейтралізувати страх і мінімізувати помилки за принципом «попереджений, значить, озброєний», дозволяє систематизувати знання в нових областях і дає інформаційну опору на час кризи.

Стрілець

Стрільцям не доведеться шукати компанію і страждати від інформаційного вакууму. Розбірливі Стрільці матимуть інші проблеми — надлишок інформації і дефіцит її якості. І все ж день хороший для спілкування, заслуговують на увагу всі пропозиції. Можливо офіційне повідомлення, важливе листування. Саме час попрацювати над спільним планом або документом, пройти тест, прояснити непорозуміння.

Козоріг

Козороги схильні програмувати себе та інших в дрібницях, що стане корисним в деяких обставинах. Наприклад, при лікуванні хвороб, догляді за домашніми вихованцями, роботі з документами і текстами, виборі корисних покупок або підрахунку витрат. Але ті ж похвальні якості здатні послужити їм погану службу в романтичних ситуаціях і в моменти відпочинку: їм буде важко розслабитися.

Водолій

На початку дня Водоліям допоможе їх серйозність, далекоглядність, відповідальність, готовність слідувати плану, самодисципліна або свідоме підпорядкування зовнішнім правилам. Можливо, це сповільнить темп подій, зате зробить їх успіхи більш міцними. Офіційні контакти, формальності і робота з документами краще вранці, а заходи з ноткою романтики, гри або натхнення доречніші ввечері.

Риби

Зірки радять Рибам взяти під контроль свої звички і не видавати широкій публіці свою природну вразливість. Цей день не дає повного взаєморозуміння з оточенням: воно можливе лише в тій частині, де ви цікавитеся модою або поділяєте популярні погляди. Вас може підвести інтуїція. Багатьом Рибам в цей день краще виступати анонімно, ховатися за думкою сім’ї або колективу.

Автор фото – Сергій Майстер