Гороскоп на 19 січня: неприємні моменти можуть чекати сьогодні на кожному кроці і навіть вдома

Овен

Овни потребують спілкування, не проти обговорити поточні новини і прийдешні перспективи. Їм не варто упускати можливість взяти участь у колективній дискусії. Одночасно, Овни не найкращі фінансисти, баєри і дизайнери. Не у всіх Овнів гладко підуть справи у коханні і в кар’єрі. Можуть не ладитися відносини з представницями жіночої статі (особливо, в рамках сімейної та службової ієрархії).

Телець

У цей день Тельці можуть розраховувати лише на випадкові удачі — які, до того ж, в будь-який момент можуть обернутися для них своєю протилежністю. Будуть мати побічний ефект будь-які задоволення. Можлива залежність від обстановки. Найкращий результат очікується там, де на першому місці борг або загальна мета, а не ваші особисті інтереси. Це відповідний день для наради, у тому числі, дистанційної.

Близнюки

Фортуна йде назустріч Близнюкам у всьому, що стосується їх контактів, навчання і розширення кругозору. Можливі пізнавальні моменти, невеликі відкриття, підтвердження наукових та інших припущень. Спілкуванню з друзями і колегами не завадить відстань, збій зв’язку або незнання мови. Але найважливіші акції (відправка документа, особисте знайомство, створення акаунта) все ж рекомендується відкласти.

Рак

Справи Раків йдуть зі змінним успіхом. Можливі лише дрібні перемоги, та й ті зірки радять ділити на два. Можливі вади в покупках, обраних образах, професійних і юридичних рішеннях. Не надто вдалим буде партнерський компроміс. В особистих відносинах гармонію може зіпсувати давні ревнощі. При непорозуміннях не завадить погляд з боку: підказка друзів, думки в мережі.

Лев

Зірки рекомендують Левам підтримувати контакти за кордоном і в профільних сферах, а також активніше шукати додаткові канали інформації (у тому числі, юридичної). Вони особливо знадобляться, якщо попереду вас чекає вступ в новий колектив, інтенсивне навчання і підвищення кваліфікації, робота з великою аудиторією, судовий процес, співпраця з іноземцем або впливовою особою.

Діва

Дівам не вистачає витримки. Не виключені імпульсивні вчинки під впливом обстановки або власних почуттів. Додати нервозності можуть матеріальні труднощі, фінансові помилки. Виручить інформованість, у тому числі, в дрібницях. Можуть стати в нагоді комп’ютерні навички, пізнання в програмуванні або користуванні сервісами. Не відмовлять в підказці колеги, друзі по навчанню або подорожі.

Терези

Терезам зірки нагадують, що сьогодні вони не в найвигіднішому становищі. Можливі складнощі юридичного характеру, психологічні проблеми при взаємодії з партнерами. Не виключена напруженість у відносинах з жінками (особливо, колегами і членами родини). Проблеми може створити розбіжність звичок, смаків, фінансових інтересів. Кращий спосіб усунути непорозуміння — дружня розмова.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам займатися дрібницями, але дотримуватися при цьому певного плану. Задати режим робіт можуть професійні або сімейні обставини, схема ремонту, переїзду або будівництва. Ускладнити робочий настрій може небезпідставна нервозність: багато Скорпіонів заздалегідь побачать можливі небезпеки розпочатої справи, можуть передчувати сварки або поломки.

Стрілець

У цей день зірки радять Стрільцям розраховувати бюджет, так як будь-яка гра може бути витратною. Багато Стрільців навіть в потенційно вдалій ситуації здатні повторити свої старі помилки — і залишитися в мінусі там, де могли б заново зміцнити позиції. Важливою умовою перемоги стане інформованість, а в дорозі — хороша навігація. Бажано мати вихід в Інтернет і зв’язок з групою підтримки.

Козоріг

Козороги в невдалому становищі і постійно ризикують повторити якийсь свій старий промах. Підступні малоприємні моменти можуть чекати їх усюди — у тому числі, у родині і на власній території (вдома, в машині, в офісі). У цей день небажано відвідувати салон краси, купувати одяг і косметику, вирішувати фінансові та правові питання, призначати любовні зустрічі, займатися дизайном житла.

Водолій

Обстановка навколо Водоліїв допомагає їм підтримувати зв’язки і постачає потрібною інформацією. Можна сподіватися на багатообіцяючий розвиток вчорашніх починань (особливо інтелектуальних: навчання, досліджень, робіт у сфері програмування). Однак часом на горизонті можуть з’являтися дрібні хмаринки. Не виключені моменти неприязні у відносинах з домочадцями, труднощі у коханні, матеріальні витрати.

Риби

Успішність Риб в цю добу під питанням. Багато Риб зіткнеться з діловими осічками, матеріальними труднощами, невдалим шопінгом. Не виключені дрібні ускладнення і в будь-якій рядовій справі. Нестабільним буде потік енергії. Можливі перепади емоцій, непостійні або нетипові бажання. Не варто чекати в цей день вигідних пропозицій, хоча вам цілком можуть попастися окремі цікаві відомості.