fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 19 вересня: проведіть цей день тільки в позитивних емоціях. Козероги, ви пішли по життю не в ту сторону, вертайтеся назад

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Овни, незабаром фінансові справи підуть в гору, а поки потрібно повернути борг або догодити дитячим проханням. Хочеться додаткових коштів? Вони будуть, але доведеться трохи почекати. Кредити зараз краще не оформляти, їх важко буде повернути.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Тельці, ви активно зайняті справами та здатні проявити небувалу упертість. Головне – скерувати енергію в потрібне русло, приміром, на поповнення свого інтелектуального багажу, розширення професійних навичок. Відмінний час, щоб розкрити в собі, а також у своїх дітях нові здібності.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Близнюки, звичайно, ви краще близьких знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації, а вони не хочуть слухати? Дайте їм спокій, тим більше що навколо стільки уваги від протилежної статі й не встояти перед фліртом, можливий новий роман.

РАК (23.06 – 23.07)

Раки, живіть по принципу менше слів – більше діла. Рухайтеся в потрібному напрямку. Можливо варто йти по шляху дрібними кроками, але тільки вперед і вперед. Постарайтеся не упустити шанс, який піднесуть вам зірки та планети у цей день.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Леви, в комерційному плані у вас все добре, масштабні ідеї також можуть збутися. Буде можливість примножити свій добробут, що ви й зробите. В особистому житті перед носом не бачите проблем, а чужі вирішуєте. Користі з цього не буде.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Діви, зараз доля запропонує вам зануритися у світ спогадів, у вашому житті можуть повторитися якісь події або зустрітися старі знайомі. Захочете як краще, а в підсумку буде як завжди.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Обережніше! День непростий, особливо для тих, хто звик до легких успіхів і швидким перемогам. Оступитися, збитися зі шляху дуже складно, а ось повернутися на нього вдасться далеко не відразу. Можливі фінансові втрати.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День буде цікавим і вдалим, якщо ви відмовитеся від будь-яких фінансових авантюр, не будете ризикувати великими сумами, скоротіть витрати до розумного мінімуму. Не намагайтеся поживитися за чужий рахунок, не розраховуйте. Сприятливий день для роботи, пов’язаної зі спілкуванням, наданням допомоги людям, які опинилися в складній ситуації.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Стрільці, в питаннях особистого життя ви можете відчути, що втрачаєте звичну владу над коханою людиною. Визнайте це.  Уважно ставтеся до справ коханої людини, не перегинайте планку.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Козероги, якщо начальству не вдалося спровадити вас у відпустку, то ви активно будете зайняті справами та здатні проявити небувалу упертість.  Не чіпляйтеся до дрібниць, це спростить і вам життя. Ви пішли по життю не в ту сторону, вертайтеся назад.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Водолії, ви у прекрасній формі та завжди готові до подвигів. Але в спорті не слід перевантажуватися. Якщо не вдалося відпочити біля води, замініть це басейном. Плавання та аквааеробіка принесуть максимум позитивного ефекту і для загального зміцнення організму, і для тонусу м’язів.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Риби, вами керує Юпітер, висуваючи на перший план честолюбні прагнення. Без жалю розлучайтеся з тим, що не приносить вам ніяких дивідендів. Зробіть крок назустріч новому і не втрачайте надії. Все буде! Але не відразу.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page