fbpx

Гороскоп на 2 березня: весна для багатьох розпочнеться зі змін

Овен

Вранці займіться домашніми справами або виспіться. На кінець дня Овни можуть сміливо планувати розваги будь-якого масштабу і характеру, але з урахуванням поточної обстановки. Це хороший момент для прийому гостей, участі в масовому заході, дитячого свята, любовного побачення. Бажано продумати програму вечора і не відступати від неї. Окремим пунктом розгляньте практичні нюанси (бюджет, частування, подарунки). Чим більше сил ви витрачаєте на заробляння коштів, тим більше підстав підійти до витрат розумно.

Телець

Приплив життєвих сил, поліпшення настрою допоможуть створити гармонійні відносини в родині і любові. Діяльність, що стосується науки, філософії, культури і релігії сьогодні пройде особливо плідно. У роботі треба проявити хорошу працездатність.

Близнюки

Фокус уваги Близнюків зміщується в бік домашніх обов’язків або ділових турбот. Може змінитися побутовий уклад, робочий режим, стиль контактів, стати напруженішим загальний ритм життя. Зірки радять не форсувати події і всі нетермінові клопоти відкласти на завтра. Сьогодні корисніше підзарядитися оптимізмом, відволіктися, прогулятися, знайти час для хвилинки гумору, легкого флірту або спілкування з дітьми.

Рак

Глобальні плани складаються з дрібниць. Можливо, доведеться зайнятися закупівлею продуктів, подарунків, дитячого приладдя та іграшок. Не забудьте і про презент для сімейного улюбленця, до якого б виду, роду і класу тварин він не відносився. У цей день добре купувати все яскраве, веселе, блискуче, забавне. Незважаючи не суєту, багато Раків не погодяться довірити це приємне заняття іншим членам сім’ї і займуться ним особисто.

Лев

Леви чутливі, але навряд чи заплутаються у власних відчуттях. День допомагає багато заново “розкласти по поличках”, і якщо, незважаючи на очевидні факти, ви віддасте перевагу закрити очі на негатив, це буде виключно вашим особистим вибором. День підходить для бесіди з психологом, спогадів, дотику до сімейної таємниці. Фізичне самопочуття буде тісно пов’язане з емоційним фоном.

Діва

Дівам не варто розраховувати на глибоке розуміння нюансів свого життя оточуючими. Шанси на приємне спілкування вищі, якщо ви вмієте підтримувати розмови на нейтральні теми і не претендуєте на зайву довірливість. Головні події дня можуть розвернутися в області, пов’язаній з ресурсами, вкладеннями, сильними почуттями, моральними або матеріальними цінностями. Криза відносин або матеріальної складової матиме скоріше позитивний відтінок. Можливі нові надходження і витрати.

Терези

Багатьох Терезів сьогодні сильніше звичайного зацікавить блок економічних питань, включаючи економіку взаємин. Доведеться приділити особливу увагу контактам з кредиторами, фінансовими джерелами. Може дозріти остаточне рішення про серйозну покупку, угоду, вкладення коштів. Додаткові витрати не завдадуть шкоди бюджету, якщо добре продумані. Не варто урізати витрати на харчування, лікування, утримання домашніх тварин.

Скорпіон

Скорпіонам належить залишатися дипломатами навіть в дуже складній ситуації. Протягом дня розбіжності мають тенденцію накопичуватися, конфлікти розгоратися. Якщо вчасно не вжити заходів, можливий гучний скандал, розрив відносин. Зірки нагадують, що зараз це не в ваших інтересах, так як ви тісно пов’язані зі своїми опонентами. Важливо зберегти стабільність в шлюбному союзі, в діловому або творчому партнерстві. Старі схеми ведення діалогу зживають себе, але сьогодні можуть стати в нагоді вам ще раз.

Стрілець

Ранок Стрільці проведуть під враженням недавніх подій. Не виключається несподіваний хід, раптова удача в останній момент. Хвилинні імпульси будуть оманливими: швидше за все, ваш ентузіазм виявиться недовгим. Друга половина дня змусить звернути більш пильну увагу на матеріальну сторону подій, проявити діловитість, хватку. Можливі красиві, корисні функціональні придбання. Якщо успішно вирішиться питання про угоду, борг, позику, краще не захоплюватися і задовольнятися разовою удачею.

Козоріг

Козорогам, особливо січневим, варто контролювати емоції. Несподівані події сьогодні можливі не з вашої вини, але своїми реакціями ви можете додати собі нестійкості. Аж до ночі збережеться ризик необдуманих поривів у відповідь на нестандартний поворот подій. У непроробленій повторюваній ситуації ви можете в черговий раз повторити знайому помилку, почати нервувати, що призведе до непродуктивної витрати сил. Стабільності і самовладання додасть думка про хороші перспективи на майбутнє.

Водолій

Водоліям варто врахувати ймовірність проблем в дорозі, в побуті, в близькому оточенні. Сьогодні важко тримати нейтралітет, зберігати холоднокровність, знати міру. Поряд з технічними і правовими нюансами, важливі емоційні мотиви. Може надати труднощі раціональне мислення, відсторонений аналіз подій. Пристрасті забурлять сильніше, якщо зачеплені родинні або патріотичні почуття, порушені переконання. Не виключені конфліктні моменти при спілкуванні з іноземцями, іногородніми, новоприбулими.

Риби

Рибам варто бути напоготові. Це прекрасний день для спілкування, але для вас частина контактів може виявитися з «подвійним дном». Варто стежити за чесністю співрозмовника, надійністю даних. До явних успіхів цього дня краще поставитися з обережністю: не виключено, що це не подарунок долі, а помилкова надія. Краще обмежитися необхідними переговорами і витратами. Стане в нагоді уважність при обговоренні фінансових тем, наприклад, посадового окладу, а також ідеологічних і організаційних питань.

You cannot copy content of this page