Гороскоп на 2 червня: чого очікувати від цього дня кожному зі знаків Зодіаку

Овен

Овнам потрібно бути готовими до критичного повороту в спілкуванні з давніми партнерами і клієнтами, з начальством, іноземцями, представниками закону. У нових контактах варто побоюватися проблем з-за минулого. Це не найкращий час для продовження переговорів, реанімації відносин, спроби залагодити розбіжності в судовому порядку. Найбезпечніше рішення — зачаїтися, відсидітися за лаштунками подій.

Телець

Тельцям шкідливо приймати близько до серця чужі проблеми. Не найкращий час для косметичних і медичних процедур: зростає ризик побічних наслідків. Не варто шукати роботу і пропонувати послуги. Можливі проблеми з вихованцями. Вечір може бути відзначений новиною, вимушеною відмовою, пропозицією чи консультацією, серйозною розмовою з партнером, начальником, родичем або клієнтом.

Близнюки

Основна частина цього дня для Близнюків нейтральна, але багато Близнюків будуть з самого ранку перебувати під владою зростаючих негативних передчуттів. День закінчиться появою якихось неприємних обов’язків або тимчасових обмежень. Можуть нагадати про себе хронічні нездужання, рутинні службові чи побутові турботи, незавершені справи або борги. Можливі ускладнення у ваших колег та підопічних.

Рак

Ракам і їх оточенню стане важче зберігати баланс інтересів. Зірки радять вам не піддаватися на провокації і не перебувати довго в місцях, де ви потенційно уразливі. Якщо пресинг чекає вас у власному будинку або офісі, має сенс на час залишити «насиджене місце». Вечір може ознаменуватися розмовою на несподівану і неприємну тему, яка торкнеться не лише вас.

Лев

Левам нелегко отримувати задоволення від спілкування, заходів, прогулянок і поїздок. Над будь-якою ситуацією нависне фатальна тінь, яку вам і оточуючим не вдасться проігнорувати. Пізній вечір може принести вам домашні, професійні або інші обмеження. Будьте готові серйозно поговорити зі своїми домочадцями, з другом начальником, клієнтом або партнером, замислитися над новинами.

Діва

Дівам не варто витрачати багато грошей, будь-які вкладення будуть невигідними. Зростає ризик збільшення супутніх витрат, податків і зборів. Небезпечно купувати речі з рук і, які були у вживанні. Не варто відкривати і переоформляти рахунки. В кінці дня вам доведеться скорегувати свої плани згідно з останніми новинами, особливо, якщо вони стосуються ваших друзів, здоров’я, вихованців або роботи.

Терези

Ніщо не захистить Терезів так, як поміркованість. Якщо ви запросили зайве — наприклад, велику компенсацію — це не сподобається впливовим людям. Можливі зіткнення з домочадцями, партнерами, конкурентами, власниками прав або території. Не завадить скромність у побуті, контроль за апетитом. Увечері не виключена чергова фінансова новина, може з’явитися (або уточнитися) ліміт на витрати.

Скорпіон

Вранці Скорпіони можуть стежити за подіями з олімпійським спокоєм, передовіривши свої справи партнерам або посередникам. Але не варто думати, що те, що відбувається зовсім вас не торкнеться. Ввечері у вас з’явиться привід для спілкування чи роздумів, щось зіпсує вам настрій, звузить вашу територію, плани або повноваження. Можливі новини здалеку. Буде важливо зрозуміти, в чому обмежені, а в чому вільні.

Стрілець

Напружена атмосфера цього дня торкнеться якоїсь важливої життєвої опори Стрільців. Наприклад, їх матеріального статусу або етичної бази. Можливо, друзі вирішать перевірити, на які реальні жертви ви готові піти в ім’я спільної ідеї. В кінці дня зірки радять вам усамітнитися, обмежити своє коло спілкування довіреними особами. Корисно провести ревізію накопичень або цінностей, перевірити захист.

Козоріг

Козорогам важко дотримуватися нейтралітету, зате легко витримати пресинг. Небажані переговори: у будь-який момент може переважити ваше честолюбство, незадоволений особистий запит або професійна амбіція. Ви будете гостро реагувати на тиск, з ризиком для себе конкурувати з впливовою силою, сперечатися з начальством. Краще відкласти всі кроки і рішення на завтра: ранок вечора мудріший.

Водолій

Водоліям варто врахувати, що цей день непростий для відносин: особиста симпатія може не встояти перед натиском зовнішніх факторів. Також, можливі складнощі у правовій сфері, у контактах з іноземцями та авторитетними інстанціями. Ввечері зірки радять подвоїти пильність, звести ініціативу до нуля і обговорювати лише рядові теми, а не ключові, бо великий ризик серйозного стратегічного прорахунку.

Риби

Сьогодні зірки рекомендують Рибам згорнути всі особисті ініціативи і бути вкрай обачними, виконуючи свою частину партнерських зобов’язань. Обережність у цей день ніде не виявиться зайвою. Всі справи та контакти за власним почином має сенс перенести на вечір: в кінці дня ви отримаєте інформацію, право голосу, імпульс до дії і своє невелике поле для маневру на тлі будь-яких обмежень.