fbpx

Гороскоп на 2 квітня: когось очікують несподівані новини, а когось нові знайомства

Овен

Сьогодні Овни — ідеалісти і романтики, ними рухає надія, мрія або віра. День дарує їм натхнення і моральну підтримку, додає удачі, допомагає розкрити художні таланти, але також дезорієнтує і «плутає сліди». З таємних джерел і далеких країв прийдуть неточні запізнілі відомості, є ризик спертися на чутки і плітки. Не варто поспішати з починанням, заявою, переговорами.

Телець

Тельцям не варто боятися пригод, але бажано остерігатися афер, підозрілих компаній, сумнівних джерел інформації та непрозорих методів ведення справ (особливо, за кордоном). І в діловій, і в романтичній ситуації не слід недооцінювати моральні установки людей, з якими ви пов’язані: це допоможе уникнути пасток. Найкраще служити глобальній меті або благородній ідеї.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам уникати цільових переговорів (особливо, починати їх з нуля). Порушені в них теми можуть бути вже не актуальними, суперечки запізнілими. Розмова залишить неприємний осад або вселить помилкові надії. Краще відкласти співбесіду, особисте знайомство, відправку резюме. Але важливо підтримувати контакти в цілому — в тому числі, з друзями, учнями або наставниками за кордоном.

Рак

Ракам варто приготуватися до заминок в поточних справах. Найпростіші справи і контакти сьогодні можуть супроводжуватися непорозуміннями. Зірки натякають, що інтуїція вас не підводить і ви все відчуваєте вірно, але долі чомусь завгодно провести вас через лабіринт сумнівів. На щастя, список подій плутаниною не обмежений. Можливі несподівані колективні удачі там, де ви б не впоралися наодинці.

Лев

Леви схильні бачити лише успішний фасад подій, не помічаючи його вивороту. Може бути пропущений і тривожний, і сприятливий знак. Це день підходить для відпочинку, романтики і вільного спілкування, але краще не піддаватися спокусі вступити в приватну розмову: ґрунт буде слизьким, а ефект сумнівним. Варто трохи почекати із заявкою, початком навчання, підписанням договору, відправкою в дорогу.

Діва

Дівам немає сенсу вести переговори, з’ясовувати стосунки, проходити співбесіди, продовжувати інтригу або боротьбу. Краще втамувати тягу до спілкування трохи інакше: поговорити на абстрактні або загадкові теми з випадковим співрозмовником, вислухати виливи близьких або віддатися разом з ними ностальгії, тісніше поспілкуватися з улюбленим вихованцем. Не рекомендуються будь-які домовленості про роботу і житло.

Теризи

Цей день несе Терезам удачу. Якщо не вийшло домогтися успіху прямо зараз, не сумуйте: ви підготували ґрунт для нього в недалекому майбутньому. Хороший результат дасть ваш особистий внесок в колективний успіх, в розвиток дітей або оригінальних проєктів. Фоном дня можуть стати непорозуміння в дорозі, запізнення, сумніви, заминки зв’язку, дрібні помилки і пропажі. Не найкращий час для скрупульозної точної роботи.

Скорпіон

Скорпіонам варто подвоїти контроль за дрібними фінансовими операціями, а також супутніми контактами і документами. День створює “живильне середовище” для помилок і недоглядів, що загрожує пропажею або збитком. Доведеться бути напоготові, якщо ви заробляєте словом, викладанням, перекладами або інформаційними послугами. Можливі вдалі покупки в будинок або щедрі внески від близьких людей.

Стрілець

Стрільці залежать від свого способу думок. Доведеться бути обачнішими, якщо у вас є схильність до ідеалізму або самообману. День заважає відкритості у родині, у вас і домочадців можуть взаємно матися секрети один від одного. Не варто обговорювати приватні справи, житло. Не найкращий день для виступу, визнання, заявки: невірне слово може перекрити всі позитивні ефекти і благі наміри.

Козеріг

Козорогам не варто працювати з ключовою системною інформацією, вести переговори і глибокі дослідження, вивчати ази важливої справи, займатися перекладами. День заважає ясності думки, підкидає помилкові умовиводи і застарілі відомості. Також, не варто приймати серйозно новини: швидше за все, це чутки або сенсації вчорашнього дня. Свої таємні удачі і їх ціну вам краще тримати у таємниці.

Водолій

Водоліям цей день дарує додатковий шанс, пов’язаний з розширенням їх можливостей і дозволяє їм зробити крок у майбутнє. Можливо, їм знову протягне руку допомоги давній союзник (людина або група). Позитивний тон цієї доби зіпсують дрібниці, наприклад, нещирість друзів. Небажані договори і угоди: вони можуть бути скасовані або виявитися по суті нікчемні, можливий недогляд або обман.

Риби

Рибам щастить швидше в команді, ніж в “індивідуальному забігу”. Також, можливо везіння в незвичайній ситуації, в експерименті, в новій професії або таємній справі. Риби, які намагаються жити звичайним рутинним життям, в цю добу в тій чи іншій формі страждають ідеалізмом, через що стають жертвами власних фантазій або легкою здобиччю шахраїв. Їм не варто вступати в переговори і листування.

You cannot copy content of this page