fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 2 квітня: зірки обіцяють приплив сили, натхнення і приємних новин

Овен

Початок дня не обіцяє Овнам різких змін. Можна продовжувати займатися завданнями, до які розпочали напередодні, наприклад, домашніми справами. Буде час для додаткових роздумів після розмови з кимось з рідних або певних новин. Раптовий новий стимул до роботи, гри або творчості з’явиться у вас ближче до ночі. Вас можуть надихнути вчинки друзів, потреби дітей, професійні або соціальні події.

Телець

Вечір додасть Тельцям турбот, позбавить комфорту. Умови гри, праці, побуту, експерименту стануть жорсткішими. Щось доведеться почати заново і переробити кілька разів. Зростуть ризики, професійне чи фізичне навантаження, пресинг і відповідальність. Може рознервувати керівництво, сім’я, друзі, діти. Підвищиться конфліктність. Можливий аврал вдома, безсонна ніч.

Близнюки

До вечора Близнюкам варто владнати всі свої поточні фінансові і господарські справи. Краще не відкладати останні необхідні покупки або платежі. В кінці дня можуть змінитися плани, можлива раптова пригода, бажання зірватися в поїздку або провести експеримент.

Рак

Ракам протягом дня вдасться підтримувати навколо себе гармонію. Не варто відкладати нескладні приємні заняття: такі, як ваші улюблені косметичні процедури або насолоду ласощами. Ввечері краще утриматися від починань на постійній основі, а в експериментах бути далекогляднішими: віддача від них поки що сумнівна. Важливо не піддатися рекламі, загальній нервозності і ажіотажу.

Лев

Початок дня пройде для Левів спокійно, але підступно зростатиме відчуття напруги. Ключовий момент, ймовірніше, настане з настанням вечора або навіть ночі. Можлива суперечка або дружня боротьба. Вам можуть кинути виклик, окреслити межі, виставити ультиматум. Зміна чужої тактики не випадкова. Перш ніж азартно «піднімати рукавичку», переконайтеся, що сили рівні, інакше вас чекають серйозні проблеми в майбутньому.

Діва

На початку дня для Дів все закінчиться благополучно. Якщо не вийде зірвати великий куш, доля подарує «мале щастя» — наприклад, невеликий приз. Вдасться порозумітися після сварки, відновити симпатію або рівність вигод. Увечері вам не варто вплутуватися в гру без необхідності. Події вкажуть, де пора оновити техніку безпеки.

Терези

До вечора Терезам краще займатися нескладними справами. Не варто нехтувати дрібницями, пов’язаними із сімейним і професійним обов’язком. В кінці дня у вас може виникнути бажання оперативно включитися в нову гру або в потік подій, провести експеримент в групі, з подачі партнера або по чужому прикладу.

Скорпіон

Поки не настав вечір, Скорпіони можуть сподіватися на гармонію у стосунках. Швидше за все, це буде заслугою партнера, який не бажає сваритися. В кінці дня життя покаже, що вихід із зони комфорту неминучий для обох сторін.. День може закінчитися раптовою зміною планів і тактики, ажіотажем, хвилюванням, роздратуванням, конфліктом.

Стрілець

Сьогодні зірки випробовують терпіння Стрільців вимушеним очікуванням. На тлі тимчасової бездіяльності можуть посилитися таємні переживання, забобонні страхи. Ближче до ночі вас чекає приплив натхнення, можливий новий віраж дороги або обнадійливий поворот подій. Безумовно, це ваше право і ваш шанс, але метушитися і випереджати долю нерозумно: проявіть мудрість, далекоглядність і «поспішайте повільно».

Козоріг

Козорогам і їх опонентам доля дає останній шанс вирішити справу миром, проявити дипломатичність і розсудливість. Краще скористатися ним ще до вечора і піти на поступки. В кінці дня небезпечно піддаватися азарту, мстити, вплутуватися в пригоди і експерименти: такі авантюри потенційно руйнівні для вашого гаманця, бізнесу або майна, причому масштаб лиха буде очевидним не відразу.

Водолій

На початку дня Водоліям краще зайнятися нескладною справою. Вечір змусить зібратися і стати в бойову стійку. Можливо, вас спровокують на активність, натиснувши на почуття обов’язку або якийсь комплекс — або ви самі не зможете пройти повз якоїсь події, приводу, шансу. Можливий конфлікт в будинку, конкуренція в бізнесі.

Риби

Вранці Риби інстинктивно будуть насолоджуватися доступними їм радощами. В кінці дня раптово потрібні сили на нестандартне рішення строкового завдання. Можлива позапланова вахта, суєта, нервозність, службовий аврал, тривога за дітей або вихованців, за інструменти або хід робіт. Може знадобитися невідкладна допомога другу.

You cannot copy content of this page