Гороскоп на 2 лютого: доведеться бути привітними, дипломатичними і товариськими аби день минув вдало

Овен

Овнам не варто уникати переговорів, вечірок, конференцій та інших заходів: вони не заважають їх особистому життю і допомагають бути в курсі новин. День гарний і для цільових зустрічей, і для вільних дискусій. Пізнавальні діалоги з іншими людьми (друзями, популярними персонами, представниками організацій) дозволять побачити багато чого в іншому ракурсі і залишити за бортом колишні розбіжності.

Телець

Тельцям допоможе дружелюбність, вміння викликати симпатію у начальства, колег, клієнтури, персоналу. Новий імідж і приємні манери спростять будь-яке завдання, від запису до лікаря і вибору комп’ютерного додатка до поповнення профільної бази знань (особливо, в сфері права або дизайну). Багато контактів ще отримають продовження: може намітитися повторна нарада, затягнутися оформлення документа.

Близнюки

Близнюкам день дає карт-бланш на розширення кругозору, спілкування з вчителями, учнями, зарубіжною аудиторією, авторитетними людьми. Вимушена пауза допомагає засвоєнню знань, формуванню світогляду і корекції стилю спілкування, дозволяє розібратися в нових людях, ідеалах і особистих симпатіях, в предметі досліджень. Якщо попереду подорож, саме час докладніше вивчити її план і маршрут.

Рак

Ракам доведеться бути привітними, дипломатичними і товариськими — іншого способу залишитися в курсі новин і бути захищеними в них немає. Зірки радять підтримувати приємне спілкування не лише в зовнішньому світі, але і в близькому колі, ладити з сім’єю, колегами по цеху і спільній території. Не варто згадувати минулі образи: вони заважають стати згуртованою командою і разом протистояти труднощам.

Лев

Левам небажано ухилятися від цільових переговорів, відповідальних виступів і важливих особистих побачень без вагомої причини. Варто подолати заради них “страх сцени”, боязкість перед впливовим співрозмовником або погане самопочуття. Не час для інтриг, образ або сором’язливості. Краще не розчаровувати того, хто любить вас, зацікавлений в партнерстві, потребує вашого суспільства або думки.

Діва

Діви налаштовані на обговорення деталей, до чого їх може підштовхувати матеріальна ситуація, стан здоров’я або обстановка на роботі. Можливий інтерес до теми послуг, співпраці, зв’язку. Може знадобитися фінансова, правова, дизайнерська або фармацевтична консультація, підказка від колег або спілкування з персоналом установи. Можлива покупка дрібниць, яка раніше відкладалася.

Терези

Зірки радять Терезам діяти у своїх інтересах (або в інтересах близьких осіб і важливих проєктів) якомога раніше, бо пік везіння припаде на ранок. Але і решта доби плідна — особливо, якщо на порядку денному спілкування, навчання, літературна творчість або інтелектуальне хобі. Цей день дозволяє глибше обміркувати стратегічні деталі образу, тексту, програми або сценарію.

Скорпіон

Скорпіонам потрібна дипломатичність, лояльність, договороздатність. Важливе розуміння духу часу і суті нових законів (особливо, встановлених вдома, в соціумі і в групі друзів). День змусить повернутися до незакінченої розмови або стати її свідком. Багатьом Скорпіонам доведеться погодитися з тим форматом дружби, справедливості і рівності, який їм в цей момент пропонується.

Стрілець

Стрільцям цей день допомагає в спілкуванні, пошуку однодумців і розвитку відносин. Якщо ви когось втратили з уваги, пора заново налагодити контакт: ваше бажання відновити дружбу, роман або роботу над ідеєю напевно взаємно. Можливі повідомлення від друзів, коханих і партнерів, або новини про них від третіх осіб (рідні, спільних знайомих). Найбільш вдалий ранок: в цей час можливий щасливий випадок.

Козоріг

Козорогам важливі матеріальні та правові нюанси їх кар’єри і планів. Може вимагатися додатковий збір фактів про товар, роботодавця, сервіс або послугу. Актуальні наради з покупцями, продавцями, постачальниками, замовниками, партнерами, колегами. Може представити інтерес потенційна прибутковість бізнесу або вкладення, оцінка бюджету нового проєкту або його програмного забезпечення.

Водолій

Водоліям легко транслювати свої ідеї, тримати зв’язок з учнями і послідовниками. День сприяє відновленню дискусій, сприяє дистанційному навчанню і контакту з іноземцями, допомагає в політичній, журналістській, перекладацькій, юридичній, науковій, викладацькій, просвітницькій кар’єрі, в проходженні повторних тестів, при відновленні знань і документів.

Риби

Риби відчувають себе чудово, якщо набили руку в мережевому етикеті, програмуванні, іноземній мові. Також, день пройде добре для Риб, вхожих в «святая святих» справ, які їх цікавлять — або мають свою компанію однодумців, де можна вільно висловлювати свої думки і просити поради. Іншим Рибам доведеться задовольнятися вивченням новин і спостереженням за чужими дискусіями.