fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 2 січня: серйозна реальність ставить Овнів перед вибором, а Левам-випаде рідкий шанс змінити життя на краще

Овен

Сьогодні серйозна реальність ставить Овнів перед вибором. На шляху до майбутнього може стати тінь минулого у вигляді матеріальної, професійної, правової чи іншої практичної проблеми. Багатьом Овнам доведеться врахувати думку свого роботодавця, кредитора, боржника, ключового клієнта, юриста, партнера чи конкурента або одного з батьків. Щоб ухвалити правильне рішення, важливо стежити за новинами.

Телець

Цей день для Тельців є позитивним – особливо, якщо вони пов’язують своє майбутнє з відновленням якихось прав чи можливостей, а до сфери їхніх інтересів входить вища освіта, еміграція, кар’єрне чи духовне зростання. Зорієнтуватися та зробити вибір допоможуть професійні чи інші новини, поради вчителя, колеги чи далекого друга. Можливо, буде реабілітовано чиюсь авторитетну думку.

Близнюки

Близнюкам день принесе позитивні новини та дасть надію. Можливі новини з офіційних інстанцій або від далеких друзів. Знову відкриті законні канали зв’язку. Проте загальний настрій далекий від безтурботного: у фокусі уваги багатьох Близнюків залишається критичне затяжне питання, а також поведінка тієї людини, чия думка для них важлива – наприклад, начальника, партнера, кредитора чи боржника.

Рак

Сьогодні увага Раків спрямована на значущу особу, з якою вони ведуть справи або пов’язують свої плани на майбутнє. Можливо, це їхній партнер, колега чи співвітчизник, друг чи дитина, позивач чи відповідач. Може мати вагу думка особистого помічника чи юриста. Зірки радять надати другій стороні право вибору та приготуватися прийняти його. Імовірність успішного результату досить велика.

Лев

Цей день може стати важливим для Левів, у яких на першому місці робота, сімейний обов’язок чи здоров’я. Також він буде значущим для Левів, котрі хвилюються за долю свого вихованця, колеги, давнього підлеглого чи помічника. Не всі завдання вдасться вирішити одразу. Життя може надати непростий вибір, який належить зробити самим Левам або тим фігурантам ситуації, до чиєї долі вони небайдужі. Вам випаде рідкий шанс змінити життя на краще

Діва

Дівам цей день принесе новації, але братися за новий фронт робіт одразу зірки їм не радять. Перш ніж включатися до ділового ритму, їм бажано визначитися зі своєю власною позицією: професійною чи творчою концепцією, особистими симпатіями, поглядами на дружбу, етику чи батьківський обов’язок. Якщо ситуація неоднозначна, настав час дійти компромісу або окреслити коло можливих варіантів.

Терези

Для Терезів день може ознаменуватися важливим моментом вдома або в сім’ї. При цьому зіграє роль позиція самих Терезів – наприклад, як партнерів, покупців чи продавців, співвласників, орендарів чи спадкоємців. Може мати вагу та думка іншої конкретної особи: чоловіка, батька, помічника. Найкраще вирішення проблем – тимчасовий компроміс.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні варто бути уважнішими до обстановки у своєму близькому оточенні: чия поведінка в ньому буде показовою. На прикладі з чужого життя можна отримати підказку, побачити варіанти майбутнього або свої помилки. Можливо, ви зустрінете свого «двійника». До центру уваги може потрапити конкретна персона – наприклад, ваш сусід, родич, колега, ігровий чи медійний персонаж.

Стрілець

Стрільцям день вкаже на критичні моменти їх бюджету та доступні варіанти розпорядження резервом минулого. Можливо, настав час виплатити чи списати старий борг, продати актив, вступити в права спадщини, вирішити долю раритетної речі. Також події цього дня наголосять на ролі конкретних осіб у подібних сюжетах: покупця, продавця, кредитора, інвестора, посередника, оцінювача, нотаріуса.

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам підлаштовуватися до свого оточення і діяти за ситуацією. Саме час розслабитися, побути поза домашньою, службовою чи іншою складною обстановкою: не виключено, що вже завтра вам знову доведеться зануритися в неї. Варто звертати увагу на зміни, що йдуть навколо: вони можуть торкнутися вашого здоров’я, помічників, вихованців або повсякденного розпорядку.

Водолій

Сьогодні Водоліям варто враховувати неоднозначність моменту та неміцність своїх «тилів». Незважаючи на конструктивний новий хід думок, не варто поки що нічого робити: починання дадуть двоїстий ефект, буде обрано ненадійного партнера чи не найстабільнішого джерела доходу. Плани краще будувати у двох варіантах і не сподіватися на швидкий прогрес: може бути потрібна перевірка чи відкат у минуле. Несподівані повороти долі.

Риби

Сьогодні Риби мріють зазирнути у майбутнє, але життя пропонує їм звернути погляд назад. Зірки підказують, що зараз це корисна процедура, і радять не відмовлятися від шансу відвідати найближчими тижнями країну минулого: там, напевно, знайдеться всіма забутий скарб із ще не розкритим потенціалом. При цьому потрібні заходи обережності – наприклад, тимчасова відмова від важливих рішень, вкладень та витрат.

You cannot copy content of this page