fbpx

Гороскоп на 2 травня підкаже Вам чого треба уникати і на що звернути увагу

Гороскоп на 2 травня підкаже Вам чого треба уникати і на що звернути увагу.

Телець
З вами сьогодні всі будуть дуже милі. Відповідайте тим же, але майте на увазі. Всі вони можуть виявитися просто лицемірами.

Близнюки
День буде для вас непростим. Вам піднесуть ваші ж слова в дуже спотвореному варіанті, а вам потім доведеться вирішувати ці проблеми.

Рак
Через сильні почуття, ви можете багато перестати помічати. А деякі речі навпаки будете приймати занадто близько до серця.

Читайте також: Анекдоти на 2 травня. Розвеселимо свій день

Лев
Якщо ви прямо зараз не займетеся питанням, яке довго відкладали, то накличете на себе дуже похмурий період життя. Крім того, ще й дуже тривалий.

Діва
Сьогодні в глибині вашої підсвідомості може прокинутися сила досить потужна для здійснення самих нездійсненних надій. Якщо зумієте її використовувати в мирних цілях – вважайте – пощастило, залишите без уваги – відбудетеся головним болем.

Терези
Сьогодні ви помічаєте набагато більше, ніж інші люди. Задавайте питання і дивіться, як вони намагаються викрутитися. Це стане для вас розвагою.

Скорпіон
Не варто приходити туди, де вам не будуть раді, принаймні сьогодні. Цей вечір краще провести вдома. Так буде спокійніше і приємніше.

Стрілець
Сьогодні вам буде не вистачатиме тиші і спокою, тому ви будете дуже сильно до них прагнути. Не дивуйтеся, якщо навіть заснете в процесі.

Козеріг
Зірки сьогодні принесуть вам натхнення, але не обов’язково в підходящий момент. Будьте готові до таких подій.

Водолій
Якщо в чомусь сумніваєтеся, не потрібно будувати припущень, у вас все одно не вийде. Запитайте того, хто точно знає все.

Риби
Сьогодні вам, можливо, захочеться уповільнити події і перепочити. Це цілком у вашій владі, але варто, мабуть, врахувати, що згаяний при цьому час вже не надолужиш. Джерело

Позначки:
facebook