Гороскоп на 2 вересня: ловіть щасливі моменти і наповнюйте життя позитивом

Овен

Імпульсивним Овнам важко проявляти ініціативу і відкрито висловлювати свої почуття. День ставить акцент на прихований бік подій, змушує оцінювати багато зсередини, відстежувати неочевидні деталі і подумки складати пазли. Найважливіші новини можуть прийти за таємними каналами. Потрібна уважність в роботі з документами, з медичною, навчальною та службовою інформацією. Знижений загальний тонус.

Телець

Тельцям не до кінця ясне майбутнє. Перспективи виглядають сприятливими, але туманними. Розмита лінія горизонту має свої переваги: можна зайняти пасивну позицію і потішити себе приємною надією. Істина проступить з туману поступово, в процесі розмов і роздумів. День підходить для спогадів, бесід зі старими друзями. Можна не боятися підступу і дати волю таємним почуттям.

Близнюки

Близнюкам не варто відкладати візит, нараду, консультацію, сімейну або професійну розмову. До скрупульозності і цілеспрямованості доведеться додати проникливість і делікатність. Вам може стати в нагоді душевна гнучкість, готовність зберігати таємницю, вміння співпереживати. У будь-якій ситуації буде «другий план». Бажано розуміти нюанси чужих почуттів і настроїв, вміти читати натяки і знаки.

Рак

Раки вірні своїм мріям, смакам та ідеалам, чутливі до ідеї вселенської гармонії. День пройде на комфортній емоційній хвилі, хороший для медитації, молитви, читання духовних текстів, перегляду фільму. Потрібний настрій посилить музика. Можливі інтригуючі новини здалеку. Справжній сенс почутого або прочитаного буде зрозумілий інтуїтивно. Може наснитися віщий сон, прийти знак згори.

Лев

У цю добу Левам не обійтися без підказок своєї пам’яті і інтуїції. Вони будуть особливо цінні, якщо мова зайшла про безпеку. У ситуаціях цього дня багато що вирішує скритність, делікатність, уміння залишатися в тіні. Небажано відкрито висловлювати почуття і ставити прямі запитання. Збираючи факти, не варто ігнорувати відчуття. Має значення невидимий духовний зріз подій.

Діва

Дівам доведеться поводитися делікатніше, щоб отримати зворотній зв’язок. Приємний діалог почнеться з формування атмосфери, що дозволяє перебувати на одній душевній і духовній хвилі. Вам доведеться підлаштуватися під звички співрозмовника або вгадати настрій своєї аудиторії. Ідеальна обстановка довіри, безпеки, взаємної симпатії. Не завадить тиша або спокійний музичний фон.

Терези

Терези залежні від обстановки, а вона радить уникати агресивних рішень і поєднувати контроль з м’якістю. У поводженні з оточуючими (колегами, домочадцями, підопічними) мають бути присутніми довіра і співчуття. Терезам-керівникам важливо знайти емоційний ключик до підлеглих. День підходить для спілкування з медиками і фармацевтами, візиту в аптеку, вивчення рецептури ліків і напоїв.

Скорпіон

Скорпіонам день допомагає відновити душевну і тілесну гармонію. Він хороший для відпочинку (особливо, біля води і на самоті), для медитацій, фантазій, перегляду фільмів, мирної творчості. Обстановка не передбачає суєту. Малоймовірний терміновий виклик або новий сигнал тривоги. Можна розслабитися, виспатися, провести час в суспільстві коханої людини або тих людей, від яких ви не очікуєте негативу.

Стрілець

Зірки пропонують Стрільцям зробити акцент на внутрішньому світі або на приватному житті. День гарний для Стрільців-мрійників і філософів, для тих, хто шукає таємного притулку або усамітнення. У розмовах можуть бути порушені теми, пов’язані з сім’єю, житлом, здоров’ям, грошима, професією. При цьому часом доведеться висловлюватися натяками, можливі недомовки, моменти непорозуміння або самообману.

Козоріг

Козороги можуть присвятити цей день спокійній відокремленій роботі. Сьогодні добре розгадувати таємниці, продивлятися відеоматеріали. Слушна нагода для особистого листування, ведення щоденника. Можна дозволити собі хвилину сентиментальності, піти на поступки близьким людям, симпатичним співрозмовникам або старим знайомим. Їжу вашому розуму і уяві можуть дати спогади, звуки музики або новини здалеку.

Водолій

Водоліям варто подвоїти увагу до якості харчування і напоїв. Добре, якщо в меню будуть поєднуватися смак і користь. Можлива тяга до солодкого і до їжі, багатої вуглеводами. Загадкові явища цього дня на ділі закономірні. Можливі невеликі грошові надходження, виявлення втрати. Чи не найкращий момент для нових придбань, зате може інтуїтивно знайтися оригінальне застосування старим речам.

Риби

Риби можуть отримати звістку або запрошення до діалогу. Не варто ухилятися від розмови: так чи інакше, вона стане взаємовигідною, знайдеться чимало точок дотику. День підходить для розмови закоханих і подружжя, для отримання консультацій, прояснення таємниць, підтвердження домовленостей. Швидше за все, з вами будуть чесні, а заплутати вас загрожує лише ваша фантазія або недовірливість.