Гороскоп на 2 вересня: зірки обіцяють вдалий і позитивний день

Овен

Зірки благоволять комунікабельним і рухливим Овнам. Але і менш активні представники знаку не залишаться без бонусу, наприклад, цікавої зустрічі або корисної інформації. Це насичений день для тих, хто багато роз’їжджає, часто має справу з людьми. Може зрости зацікавленість в спілкуванні з близькими родичами, сусідами.

Телець

Не найбільш спокійний день. Будь-які маніпуляції будуть пов’язані з підвищеною ймовірністю травм і пошкоджень. Не рекомендується тісний контакт з небезпечними тваринами і агресивними людьми. Найбільш мирне і доброзичливе спілкування (наприклад, з колегою по роботі або з клієнтом) може обернутися для Тельців раптовим скандалом. Справа може дійти до звернення до суду за надання неякісної послуги.

Близнюки

Близнюкам не зашкодить день відпочинку. Якщо роботи невпроворот, варто віддати перевагу креативній або рекламній частині. Не варто без необхідності сидіти в офісі, краще відправитися в коротке відрядження або зайнятися налагодженням цікавих перспективних зв’язків. Творчим людям зірки радять “по гарячих слідах” розвинути і оформити ідеї, що прийшли на розум, згодом часу для цього може бути менше.

Рак

До настання вечора зірки рекомендують Ракам зберігати витримку і спокій, стримувати імпульси, демонструвати дружелюбність або нейтралітет. Не варто залишати незакінченими важливі справи, особливо, якщо від ретельності, допитливості, законослухняності залежать ваші благополуччя і безпека. В кінці дня очікується приплив енергії, який може висловитися або в бажанні діяти, або в нестримному розгулі фантазії.

Лев

Левів чекає перевірка на зрілість і мудрість, відмовки не приймаються. Якщо ви зробили дурницю або винні, визнайте свій промах, це доведе вашу силу, а не слабкість. Не зв’язуйтеся з тими, хто недостойний вашої уваги, інакше будете палити з гармати по горобцях і даремно витрачати енергію. Виключіть нові ініціативи. Будьте готові до побутових ускладнень. Стримуйте емоції, маховик деструктивних почуттів, що розкрутився, буде важко зупинити.

Діва

У цей день Дівам варто утриматися від придбання техніки і укладення угод. Також, сьогодні краще почекати з вибором партнерів і контрагентів, особливо, якщо чекають швидкі і активні фінансові операції. Небажано відкривати рахунки, шукати посередників, купувати туристичні путівки, міняти без вагомої причини порядок банківського, медичного або страхового обслуговування. Але і розривати договір з ким-небудь зараз не варто.

Терези

Ніщо не захистить Терезів так, як помірність. Якщо ви запросили зайве — наприклад, велику компенсацію — це не сподобається впливовим людям. Можливі зіткнення з домочадцями, партнерами, конкурентами, власниками прав або території. Не завадить скромність в побуті, контроль за апетитом.

Скорпіон

Цей день не розташовує до зневіри. У всьому, що відбувається навколо, намагайтеся знайти хороше, на складні моменти дивіться з гумором. Позитивний настрій сьогодні автоматично притягує до Скорпіонів потрібних людей. Похмурий вигляд, навпаки, може зробити вас ласою здобиччю для «вампірів» і маніпуляторів. Не порівнюйте себе з іншими людьми, сьогодні це шлях в нікуди. Цінуйте те, чого ви домоглися, незважаючи на труднощі.

Стрілець

Події дня в цілому позитивні для Стрільців. Якщо з вами трапиться неприємність або ви допустите помилку самі, навряд чи ви станете довго засмучуватися. Ви впевнені в собі і не проти випробувати долю в будь-якій небезпечній масштабній справі. Можливо, вас потягне на любовні подвиги або фінансові ризики. Ви щасливі, але не варто грати з фортуною в рулетку. Слідкуйте, щоб ваші прибутки не зводилися нанівець збитками.

Козоріг

Козорогам знадобляться завзятість, системність, послідовність. Не завадить дружелюбність, комунікабельність, увага до прогресивних тенденцій і колективного досвіду. Від правильної комбінації даних якостей може залежати результат фізичних зусиль, досліджень, пошуків, переговорів. Можливо, доведеться попрацювати з базою даних, фінансовими розрахунками, провести багато часу за дослідженнями в Мережі.

Водолій

Водоліям належить обмежити коло спілкування, змінити образ думок або звичний канал зв’язку. Для відповідальної роботи може знадобитися свідоме усамітнення. Деякі Водолії виявляться замкнені в обмеженому просторі волею долі, що наведе їх на серйозні роздуми. Перш ніж ставити свої умови, необхідно прийняти задані правила, вивчити стандарти та інструкції.

Риби

Риби можуть розраховувати на вдалий збіг обставин у важливій справі, на зрушення в будь-якому критичному питанні. Можливий перехід до принципово іншого стилю мислення. Прискорення справ додасть звільнення від деяких сумнівів. Водночас, варто пам’ятати, що це проміжна стадія, до остаточного вирішення проблем ще далеко. У цей день добре обговорювати нову тактику, консультуватися з юристами, фінансистами, дизайнерами, вивчати новини, котирування, пропозиції, поправки до законів.