Гороскоп на 2 жовтня: сьогодні варто тримати емоції в руках, а язик за зубами

Овен

День запрошує Овнів до пошуку і романтики, підсилює тягу до далеких країн і чужих культур. Можливий ідеалізм, підвищений інтерес до географії, соціології, політики, філософії, різних форм наукового пізнання і духовного зростання. Краще виключити на сьогодні будь-яку рутину, не займатися впритул побутом і практичними питаннями.

Телець

Зірки радять Тельцям не псувати відносин з колегами, підлеглими і партнерами. Це день, коли будь-які розбіжності можна вирішити, варто тільки взяти курс на мирну домовленість. Протягом дня можливі ділові роз’їзди. Не виключені проблеми з документами, службовою кореспонденцією. Вдало пройдуть нескладні медичні процедури. Для вашого здоров’я буде корисна дихальна гімнастика або невелика розминка.

Близнюки

Близнюків день схиляє до прагматизму і розгляду будь-яких завдань в комплексі. Такий підхід особливо доречний у практичній сфері — наприклад, у справах, пов’язаних з фінансовими зобов’язаннями, податковою стратегією, нерухомістю, сімейними та професійними планами. Позитивний ефект не змусить себе чекати: ви не витратите зайвого, вдало впишете нові витрати в наявний бюджет.

Рак

Раки проведуть день чудово, якщо не зациклені на собі. Є умови для легких контактів, об’єднання на ґрунті спільних інтересів, вираження дружніх симпатій, обміну новинами. Можна оживити любовний сюжет, додати популярності блогу, бізнесу або творчій ідеї. Дружба і приятельство можуть бути пов’язані з невеликими вкладеннями і жертвами, зате друзі охоче прийдуть на допомогу в нештатній ситуації.

Лев

День відкриє перед Левами перспективи, які не можна назвати новими. Проте, розширення особистих горизонтів буде зустрінуте більшістю Левів з натхненням і надією, так як в їхньому житті намітяться довгоочікувані цікаві варіанти розвитку подій. Можливо, вам випаде шанс підвищити свій особистий рейтинг, отримати право вибору, знайти партнера або однодумця, відправитися за кордон.

Діва

Ви відмінно впораєтеся з будь-яким нестандартним завданням, якщо з самого початку налаштуєтеся на роботу, а не на розваги. У цей день можна модернізувати знайомі методи праці, задіяти колишні службові та клієнтські контакти. Можуть виявитися актуальними технічні проблеми, а також нюанси, пов’язані зі спілкуванням, програмуванням, мережевим адмініструванням, різними експериментальними напрацюваннями.

Терези

Зірки пропонують Терезам згадати про свою класичну місію миротворців, але натякають, що завдання вимагає нестандартного підходу. День змусить вас задуматися про свої смаки, звички і потреби, а також про перегляд свого образу в очах оточуючих, принципі вибору партнера або методі досягнення мети.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути готовими до несподіваної реакції на свої слова. Навіть прості прохання і невинні зауваження, висловлені вами, можуть мати непередбачуваний ефект. Не виключено, що вас почнуть дражнити найближчі люди: старі друзі, батьки, партнер. Сімейна нарада, флірт, дружня бесіда можуть перетворитися в обмін насмішками.

Стрілець

Вранці багатьох Стрільців буде супроводжувати обгрунтоване занепокоєння, не виключені похмурі думки і погані передчуття. В цей час не варто вимагати від життя забагато чого, але не варто і впадати у відчай завчасно. Протягом дня з’явиться більше позитивних вражень, настрій і самопочуття покращаться, гнітючу обстановку вдасться змінити на більш приємну.

Козеріг

Козерогам варто бути уважнішими до нюансів навколишнього оточення, настрою партнера або групи. У другій половині дня ви можете отримати явний або завуальований аванс, привабливе запрошення, інтригуючий знак уваги. Небезпека дня — відвертість, не варто виливати кому-небудь душу навіть в невимушеній святковій атмосфері.

Водолій

Водоліям не варто ігнорувати свої відчуття і тонкі зовнішні підказки. Протягом дня обставини неодноразово натякнуть вам, що пора відпочити: взяти тайм-аут, змінити обстановку, заповнити розтрачену енергію. Увійти в потрібний стан може допомогти смачна їжа і розумну кількість хорошого алкоголю.

Риби

Сьогодні один з тих днів, коли Рибам не варто добровільно шукати пригод. Активність бажано розвивати лише в кризові моменти, коли нічого іншого вам просто не залишається, а час не чекає. В цьому випадку, краще не обмежуватися власною ініціативою і не соромитися звертатися за допомогою, в тому числі, до старих друзів. Не всі з них зможуть допомогти, але хтось, можливо, відгукнеться.