fbpx

Гороскоп на 20 березня: день буде сповнений натхненням і удачею

Овен

У Овнів додається енергії, зростає їх конкурентоспроможність. Зовнішні обставини забезпечують їм простір для маневру і підвищують їх впевненість в собі. Буде природним бажання стати помітнішими, вибитися в лідери або затіяти свою гру. “Друге дихання” дозволить їм істотно просунутися на обраному напередодні шляху, попрацювати на майбутнє або підтримати зв’язок з впливовою силою.

Телець

Зірки радять Тельцям “кувати залізо, поки гаряче”. Якщо зробити довгу паузу, буде проблематично знову набрати швидкість або налагодити зв’язок. Не варто відкладати контакт з роботодавцем, з людьми, що впливають на вашу кар’єру. А ось в матеріальному краще пригальмувати: ймовірний витік коштів, може розчарувати придбання або угода. Можлива заминка в любовних або інших особистих справах.

Близнюки

Близнюків супроводжують натхнення і удача. Обставини неодноразово виправлять їх помилки або відведуть від них біду. Активізується друг, готовий допомогти словом і ділом. Найціннішою стане технічна і моральна підтримка. Що стосується грошей і особистих симпатій, зірки радять бути насторожі: той, хто потурає вашим слабкостям, послаблює і ваші позиції, а співчувати вам може з таємним умислом.

Рак

Зірки застерігають Раків від зайвої незалежності. Якщо вони хочуть, щоб їх не покидала удача, їм слід аж до ночі залишатися «в потоці», дотримуватися загальноприйнятих ідей і правил. Не варто вирулювати на зустрічну смугу або нав’язувати оточуючим свої ідеали. Бажано стежити за змінами в сфері кар’єри, у тому числі, за маневрами конкретних людей (колег, начальника).

Лев

Для Левів це день виходу на нову орбіту або повернення на колишню. Політ не буде рівним, можливі неузгодженості (заминка з ресурсами, залишкові страхи і комплекси). Непоганий день для першого кроку в задуманому напрямку: вас чекає підтримка, ваші дії будуть ефективними і правомірними. Хороший старт допоможе вам позбутися від шлейфу недавнього негативу, відновити форму або розігнати швидкість.

Діва

Діви не залишаться один на один з труднощами. Підтримка ймовірніше “знизу”: від команди підлеглих, учнів, пацієнтів або доброзичливого персоналу. Не варто чекати повороту до чесної гри від тих, хто намагався вас обдурити або вами скористатися. Варто придивитися до оточення: ймовірно, в ньому є людина з неоднозначною позицією, яка може бути корисна вам в кар’єрних питаннях.

Терези

Терези можуть дозволити собі частку авантюризму: їм пощастить навіть далеко від дому, на незнайомому шляху. Непоганий день для контактів з іноземцями та авторитетами, але є ризик затримок і непорозумінь. У значущих особистих і ділових відносинах назрів новий етап. Навіть якщо в них декларується гра на рівних, враховуйте тягу свого партнера до лідерства і не заважайте йому іноді прийняти бадьору поставу на вашому тлі.

Скорпіон

Скорпіони не проти ризикнути або піти на міні-авантюру, так як відчувають, що їм багато чого вдається або сходить з рук. Можлива підтримка з боку друзів, сім’ї, вчителя, тренера. Циклу розпочатих занять можна дати додатковий імпульс. Непоганий момент для виходу на додаткову роботу, включення в ритм побічних справ. Тупики і витоки ймовірніші у коханні, в сфері бізнесу, податків і фінансів.

Стрілець

Стрільці вправно тримають удар. В них пробуджується спортивний дух. Багатьом Стрільцям вдасться вийти гідно з поганої гри, вивести на чисту воду опонента-брехуна або шахрая. Однак збережеться залишкове непорозуміння в сфері особистих тем і залишиться привід для пліток. Зірки радять не “залипати” на безглуздих діалогах, рвати порочне коло інтриг, недомовок або уявних симпатій.

Козоріг

Козороги змушені займатися рутиною, але цілком можуть втягнутися в нудний процес і відчути несподіваний азарт. Аналогічний настрій можливий у їх помічників або підопічних. Увійшовши в смак, багато Козорогів не зможуть зупинитися (особливо, якщо виходить освоїти новий корисний навик або назріває матеріальне заохочення). Зірки радять не захоплюватися, інакше нагадає про себе здоров’я.

Водолій

Цей день впливає на Водоліїв позитивно, так як додає їм енергії і дає ще одну ступінь свободи. Також, доля може послати їм спритного помічника або веселого товариша в подорожі. Починання цієї доби дають їм додатковий шанс підняти свій авторитет в очах близького оточення, дітей, учнів. Непоганий момент для початку поїздки, нового раунду гри або тренувального циклу.

Риби

Зірки дарують Рибам таємну підтримку, але користуватися нею ті зможуть лише з холодною головою. Риби, занурені в переживання, будуть заперечувати очевидне і чути в будь-якій підказці те, що хочуть почути. Вони віддадуть перевагу потонути в морі своїх ілюзій, але не помітять посланий їм човен здорового глузду. Необхідні справи варто доручити друзям або домочадцям, вони впораються з ними набагато краще.

You cannot copy content of this page