fbpx

Гороскоп на 20 квітня: багатьох цей день зробить оптимістами і авантюристами, посилить тягу до оновлення і творчості, дасть надію на прибуток, любовну удачу, популярність

Овен

Зірки звуть Овнів до творчості. Реалізація креативу вимагає ресурсів: чим оригінальніша примха, тим витратніша. У творчий процес може перетворитися вільний заробіток, пошук коштів на гру, відпочинок, рекламу, покупки, подарунки, проведення свята, на задоволення нових дитячих потреб або виконання несподіваних примх коханої людини. Вдасться вкластися в ліміти і знайти компроміс.

Телець

Тельцям пора активніше проявити себе через промову і творчість. На першому місці — особистий кар’єрний і духовний ріст, персональний креативний потенціал. Можна розкрити себе в сфері реклами, розваг, естетики, літератури, малювання, педагогіки, театру, політики. Поле для креативу може дати імідж, будинок, бюджет. Тельці-батьки віддадуть перевагу самовираженню через виховання дітей і вкладуться в їх успіх.

Близнюки

Близнюків вабить все яскраве, веселе, свіже і прогресивне. Звичка до свободи і успіху може позбавити їх «гальм» і розуміння рамок. Часом вони будуть переоцінювати свої сили і поводитися неадекватно, можуть бути надто фамільярними і грайливими. Їм слід врахувати високу ймовірність сюрпризів в поїздках і спілкуванні, в процесі шопінгу і грошових переказів через електронні сервіси.

Рак

Раків хвилює оновлення матеріальних потреб і можливостей. Можливі витрати на потреби дітей і думи про їх забезпечення. День допоможе заглянути в майбутнє, переоцінити джерела доходу в світлі податкової ситуації. Може викликати інтерес кредит, материнський капітал, грант на навчання, система соціальних пільг, дохід від творчості. У несподіваних покупках є шанс утриматися в рамках лімітів.

Лев

Леви під прицілом уважних поглядів. Їм варто стежити за своїми словами, манерами, образом (особливо, при офіційному виступі в новій якості і важливому знайомстві). Переформатування власного іміджу, ефектний вихід на сцену і «тронна промова» можуть відбутися не в найзручніший для них момент. Важливо знати міру, не надто епатувати партнерів, друзів, начальство, аудиторію.

Діва

Дів цей день зробить оптимістами і авантюристами, посилить тягу до оновлення і творчості, дасть надію на прибуток, любовну удачу, популярність. Особливий ореол оточить конкретну персону: далекого друга, наставника, провідника в новому світі, об’єкт симпатій. Вдалий момент для вибору ролі або зразка для наслідування. Важливо бачити межі мрії і ціну успіху (ймовірно, є ценз, тест або контроль).

Терези

Терезам відкриті шляхи до любові, розваг, прогресу або успіху — але все перераховане має чітку ціну, матеріальну або моральну. Можливо, доведеться позапланово витратитися, взяти кредит, поступитися ідеалами або скооперуватися з небажаними людьми. Зірки не радять піддаватися спокусі почати проєкт на довгостроковій системній основі. В експерименті важливо зрозуміти допустиму грань.

Скорпіон

Скорпіонам необхідний баланс між яскравістю і стриманістю, а також спонтанністю і обережністю. Всі аванси і пропозиції (кар’єрні, фінансові, особисті) варто розглядати, але не на все варто відразу відповідати. Експрес-контакт доречний, якщо ви впевнені в співрозмовнику — в інших випадках вас чекає сюрприз і підступ. Не слід недооцінювати чарівних, балакучих і харизматичних конкурентів.

Стрілець

Стрільців ваблять далекі горизонти, мрії про славу, удачу або цінні відкриття. Але зараз не найкращий час для реалізації важливих планів. Ні натхнення, ні точний розрахунок не допоможуть, якщо немає матеріальної підтримки і страховки від сюрпризу. Кількість спроб і доступних альтернатив обмежена. Може підвести друг, здоров’я або сервіс. Небажані поїздки і перельоти з дітьми і вихованцями на борту.

Козоріг

Козороги схильні прискіпливо приймати нове і “дивитися в зуби дарованому коню”. Їм варто пом’якшити свої фільтри, інакше є ризик недооцінити новий корисний ресурс, пропустити унікальний шанс у справах або творчості, не розгледіти можливого друга, відкинути любов або щирий дар. Батьки-Козороги можуть надмірно строго оцінити успіхи своїх дітей, обмежити їх цікавість або грайливість.

Водолій

Уваги Водоліїв вимагає їх статус в групі, сім’ї або важливому союзі, наприклад, шлюбному. У будинку або колективі може з’явитися «зоряна персона»: господар, загальний улюбленець, гість, друг, джерело інформації. Для батьків це може бути дитина. Ключове завдання — збереження поваги, дистанції або особистого простору. Належить заново обговорити внутрішні справи (дружні, сімейні, корпоративні).

Риби

Повз Риб не пройдуть сенсаційні новини. Багатьом Рибам належить обговорити їх особисто або ознайомитися з подробицями в Мережі. Зустрічі та бесіди цього дня будуть мати значення і вріжуться в пам’ять завдяки яскравим деталям. У близькому оточенні або серед персоналу може з’явитися приваблива особистість: новий колега, попутник, співрозмовник, лікар або персона, пов’язана з дітьми.

You cannot copy content of this page