Гороскоп на 20 квітня: Тельці, вам випаде щаслива дорога, а Стрільців чекають грошові надходження

Овен

Овни налаштувалися на бойовий лад, і можна пошкодувати тих, хто ризикне стати на шляху у представників знаку. Ви честолюбні та амбітні, не бажаєте помічати перешкоди, намагаєтеся подолати будь-які труднощі якнайшвидше. Енергія та цілеспрямованість додають вам чарівності, до якої сьогодні ніхто не може залишитися байдужим.

Телець

Початок дня є сприятливим часом для співпраці, спілкування, неформальних зустрічей. Саме в цей час підходить для вирішення складних питань, у тому числі фінансових та майнових. Поступово настрій псуватиметься, все важче викинути з голови похмурі думки. Ваш песимізм заразливий.

Близнюки

Інформація, отримана на початку дня, змусить похвилюватися. Доведеться вирішувати чимало складних питань, причому навряд чи хтось зможе допомогти вам у цьому хоча б порадою. Засмучує стан фінансових справ: грошові надходження далеко не такі значні, як ви очікували.

Рак

Сприятливий день для роботи, з вирішенням професійних завдань ви справляєтеся блискуче. Дуже цікава ділова інтуїція, завдяки якій ви дієте правильно, навіть якщо на роздуми немає часу.

Лев

День буде цікавим і таким його зробите саме ви. Творчий підхід до будь-яких справ дозволяє не тільки досягти потрібних результатів, а й навчитися чогось нового, а заразом знайти нових союзників. Дуже надмірна інтуїція, якщо ви прислухаєтеся до її підказок, то не припуститеся помилок навіть у найскладніших ситуаціях.

Діва

Сприятливий день, вдалий та цікавий. Ви зможете багато чого навчитися, якщо будете триматися ближче до знаючих і досвідчених людей, і без жодної сором’язливості ставити будь-які питання, що вас цікавлять.

Терези

Спокійний день, який добре підходить для завершення справ і підбиття підсумків. Не треба нікуди поспішати, є час обдумати ситуацію, що склалася, скоригувати плани. Ви даєте відмінні поради – оточуючі швидко помічають це і звертаються до вас не тільки з дрібниць, але і з серйозних приводів.

Скорпіон

Приємний і цікавий день, який чудово підходить для дружніх контактів, спілкування в неформальній обстановці. Ви легко знаходите спільну мову навіть із тими, кого бачите вперше, справляєте надзвичайно сприятливе враження для нових знайомих. І нехай романтичне захоплення буде швидкоплинним – воно все одно принесе вам радість.

Стрілець

Вам потрібно багато зробити, тому чим раніше ви складете план на день і чим точніше будете йому слідувати, тим краще. Не витрачайте час на пусті розмови, бажаючих поспілкуватися з вами достатньо, але чимало з-поміж них і тих, хто просто хоче використовувати вас у своїх інтересах. Грошові надходження можливі, але суми, які ви отримаєте, будуть значними.

Козеріг

День відрізняється несприятливим емоційним тлом. Ви близько до серця приймаєте будь-яку навіть незначну невдачу, починаєте сумніватися в тому, що вибрали правильний шлях. Для багатьох представників знаку цей день буде пов’язаний із розчаруванням у людині, якій вони повністю довіряли. Небажано вирішувати фінансові питання, робити великі покупки.

Водолій

Вплив позитивних тенденцій буде вищим у першій половині дня, саме цей час можна використовувати для важливих справ, зустрічей, на які ви покладаєте великі надії, спілкування з людьми, які вам не байдужі. Не варто забувати і про себе: цей період підходить для занять спортом, оздоровчих та профілактичних заходів.

Риби

День загалом непоганий, лише ранок дещо порушує загальну сприятливу картину. Вас долають похмурі думки – знайдіть у собі сили чинити опір їм, не впасти у зневіру. Не дозволяйте маніпулювати вами, приймайте рішення самостійно.