Гороскоп на 20 листопада: Близнюкам потрібно діяти, а Терезам – уникати суперечок

Овен

У вас можлива стимуляція творчих фантазій і художніх осяянь. Підвищена чутливість і доброта можуть привести до великої гармонії і розуміння в романтичних і подружніх відносинах. Сприятливий час для бізнесу, пов’язаного з мистецтвом, музикою і розвагами.

Телець

Тельцям краще слідувати прийнятому плану. Активні дії обіцяють вам великий успіх, але трохи пізніше. В умовах даної доби ваша ініціатива передчасна. Варто перевірити стан техніки, обладнання, комп’ютерного забезпечення. Якщо ви залежите від чужої підтримки, переконайтеся в готовності потрібних людей надати вам допомогу в потрібний момент.

Близнюки

Близнюкам зірки радять жити “тут і зараз”. Сьогодні можна багато чого зробити для себе або для дому, сім’ї, досягти успіху в рутинній або складній роботі. Навіть критичні обставини підуть на користь справі, якщо ви проявите практичність, дисциплінованість, відповідальність, подолаєте свої страхи і вчасно зробите всі необхідні кроки.

Рак

Ракам краще використовувати цей день для спілкування, освоєння нових каналів інформації та зв’язку. Актуальні новини, пов’язані з медичною та економічною сферою. Відповідний момент для отримання консультації або поради (особливо, якщо вас цікавить віддача від експериментального проєкту або оригінальна покупка).

Лев

Левам не варто будь-що прагнути до фіксованого результату. Краще робити те, що належить, або, чого вимагає момент. Правило “все тече, все змінюється” сьогодні працює безвідмовно і нагадує, що все бажано робити вчасно, навіть якщо іноді доводиться подолати себе. Від цього може залежати мир в будинку, благополуччя близьких істот, рутинна частина бізнесу, власне здоров’я.

Діва

На тлі затяжних труднощів, у Дів намічаються і приємні перспективи. Насіння, кинуте в землю раніше, готове дати відмінні плоди у вигляді вигідних контактів, відкриття додаткових шляхів і шлюзів. Можливе повернення до колишнього кола інтересів, замороженого проекту, відкладеного задуму. Очікується нагорода за старання, компенсація збитків.

Терези

Терезам шкодить ідеалізм. У будь-якому спорі, договорі, виборі, дослідженні, а також у плануванні справ «рулить» економічне підгрунтя. Відповідний момент для обговорення деталей, пов’язаних з цільовим фінансуванням, оплатою житла, праці та послуг, бартерними та іншими взаєморозрахунками, балансом вкладень, переглядом матеріальних зобов’язань.

Скорпіон

Скорпіонам не варто засмучуватися, якщо зусилля дали несподіваний результат. Сьогодні куди небезпечніша пасивність, особливо, якщо йдеться про здоров’я або під загрозою плоди довгої роботи. Критичний момент вірогідний в якійсь справі, в побуті, у відносинах. Можливі хвилювання у зв’язку з вихованцем.

Стрілець

Поліпшення домашніх умов принесе вам задоволення. Сьогодні у вас прекрасне самопочуття і гарний настрій. Інтуїція, що зросла, принесе успіх у фінансових справах. Вдалими будуть сімейні поїздки. Прояв уваги і доброти зроблять ваші відносини особливо щасливими.

Козеріг

Козерогам варто пам’ятати, що сьогодні не до місця зайва серйозність. Не вітається зацикленість на одній темі, дидактичний тон. Навіть важливі думки краще одягти в легку форму: так вас швидше почують співрозмовники, особливо, діти і творчі натури. Не варто писати важливі листи і укладати довгострокові договори.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що сьогодні ключова умова успіху — правильний вибір моменту для дій. Не варто проявляти старанність в першій половині дня: ефект не порадує, особливо, якщо ви перебуваєте під впливом емоцій, неприємних спогадів, нав’язаних деструктивних шаблонів. Увечері будь-яке починання буде доречним і вдалим, особливо, спільна ініціатива.

Риби

Рибам краще не переслідувати стратегічні цілі, а займатися рутиною, наприклад, лікуванням або ремонтом. Щоб справи йшли динамічніше, досить вийти із зони нудьги, сірості і зневіри, налаштуватися на грайливу креативну хвилю. Якщо такі емоції не узгоджуються з вашим настроєм і самопочуттям, доведеться знайти спритних помічників, готових вести ваші справи або доглядати за вашими підопічними.