fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 20 листопада: чого чекати від цього дня

Овен

Для Овнів день може початися з матеріального сюрпризу, негативних новин у зв’язку з податками або кредитами. Не надто гладко піде спілкування з друзями, майбутніми клієнтами, спонсорами. Не варто поспішати з оплатою новинки, внеском до загального бюджету або спільний проєкт. Але вам не варто сидіти без діла, якщо можна щось зробити поза сферою фінансів: ваша енергія повинна знайти якесь застосування.

Телець

Щось завадить новаторському оптимізму Тельців (особливо, якщо справа стосується їх кар’єри, професії, посади, відносин з керівництвом, друзями або колегами). Вас може нервувати затримка в справах або неприємна новина. Не варто вести переговори і листування, знайомитися: є ризик вибрати невірний тон і з незвички несподівано сказати зайве. Передчасні тверді плани і обіцянки.

Близнюки

Близнюкам день відкриє нові горизонти — але поки, на жаль, не з найвдалішого боку. Можливо, вам тимчасово будуть недоступні бажані шляхи, зв’язки або програмні опції. Зірки радять не приймати дрібниці близько до серця, так як дуже скоро вихід знайдеться і перспективи стануть куди приємнішими. Не варто поспішати з вибором навчальних планів, маршрутів (особливо авіаліній), бронюванням житла і квитків.

Рак

Зірки рекомендують Ракам відкласти важливі починання і, по можливості, заздалегідь відмовитися від шаблонних шляхів. Також, в цю добу має сенс стримати очікування: удачі малоймовірні, або пройдуть повз вас. Не варто бути відвертими про інтимне, заводити постійні зв’язки, вступати в нові групи в мережі і в реалі, оформляти акаунти на нових сайтах. Не найкращий момент для розмови з пасією, дітьми.

Лев

Зірки не радять Левам заводити друзів, шукати партнерів і виступати перед публікою (особливо, перед новою аудиторією). Не рекомендуються переговори. Подвійно загрозливі будь-які спроби домовитися про гроші, чи то у родині, на роботі або в групі однодумців. Непоганою підмогою буде старе перевірене дружнє співробітництво, але і в ньому не варто зачіпати «хворі» фінансові теми.

Діва

Дівам належить почути новини від колег або стикнутися з оновленням свого повсякденного розпорядку. Вас може чекати новий вихованець, підлеглий, інструкція, програма, зміна в схемі лікування, зв’язку, платежів або доступу до послуг. Не виключено, що перше знайомство стане не надто вдалим. Це не найкращий час для відрядження, виходу на нову роботу, запису до лікаря онлайн.

Терези

У Терезів не найкращий день. Можливі дрібні сварки з друзями, осічки в творчості і любові, незрозумілі нові капризи у дітей. Зірки радять взяти паузу в поточних справах і не засмучуватися через окремі негативні моменти: незабаром багато що налагодиться. Уваги потребують лише окремі підступні нюанси, пов’язані з харчуванням або матеріальною стороною справи. Важливо утриматися від спокуси нових витрат.

Скорпіон

Скорпіонам краще не планувати на сьогодні відповідальні зустрічі, виступи, наради, консультації, дружні та сімейні бесіди, переговори про житло, гроші і важливі оновлення. Подвійно небажаний старт нового проєкту: розвиток подій виявиться непередбачуваним. День обіцяє неприємні сюрпризи в спілкуванні. Причиною невдачі може стати нервозність, незнання фінансових нюансів або нового сленгу.

Стрілець

Увагу Стрільців привернуть розмови в оточенні, новинні стрічки, зміни в маршрутах, способах зв’язку або системах платежів. Можливі плітки, спам-атаки. Не варто вибирати попутників, додавати в друзі випадкових знайомих, відсилати важливі повідомлення, міняти телефонні номери, тарифи зв’язку та поштові адреси, починати навчання, публікувати тексти онлайн, купувати комп’ютерні програми.

Козоріг

Козорогів зірки попереджають, що сьогодні не найкращий день для шопінгу і взаєморозрахунків. Сюрпризи і дивацтва чекають навіть в ході рутинних платежів і покупок. Можуть змінитися реквізити, дані про товар або продавця. Некоректні чужі поради та відгуки. Краще відкласти покупку засобів зв’язку та навігації, нових продуктів, навчальних та інформаційних матеріалів, електроніки та комп’ютерних комплектуючих.

Водолій

Водолії можуть стати жертвами своїх старих звичок або нових примх, заручниками специфічних особливостей своєї мови або манери спілкуватися. Можлива критика або насмішка з боку співрозмовників, колег, читачів. Не виключено, що вас не зрозуміють навіть близькі: друзі, сім’я. Передчасні офіційні переговори, заяви, пропозиції, візити в інстанції, публікації особистих матеріалів.

Риби

Риб сьогодні здивують і заінтригують новини, у тому числі, неофіційні повідомлення від знайомих здалеку. Зірки радять вивчати їх уважніше: вони допоможуть вам зорієнтуватися в нових правилах (особливо, пов’язаних з навчанням, інфообміном, пересиланнями і подорожами). А ось заводити нових друзів, вступати в дискусії і вирушати в довгий шлях поки рано: тут забагато «підводних каменів».

You cannot copy content of this page