fbpx

Гороскоп на 20 листопада: день принесе всім знакам позитив і добрий настрій

Овен

Нічого немає особливого цього дня, крім одного – можливості провести його саме так, як хочеться вам. Правда, для цього доведеться виявити деяку хитрість: хтось все ж таки спробує нав’язати вам справи сумнівної корисності або навіть явної безглуздості. Не бійтеся заявляти про свої бажання, робіть це голосно та однозначно.

Телець

Зараз Ваш зв’язок із Всесвітом надзвичайно сильний — сильніший, ніж Ви можете уявити. Скористайтеся цим, щоб визначитись, чого Ви насправді хочете. Висловіть свої бажання, і вони можуть відразу виповнитися, особливо якщо Ви скажете про це людині, яка може їх виконати.

Близнюки

Якщо сьогодні Близнюкам необхідно ухвалити якесь рішення, наймудріший спосіб — це не поспішаючи вивчити ситуацію під усіма можливими кутами. Однак, за деяких обставин треба кувати залізо поки що гаряче і не думати про наслідки. Краще сфокусуйтеся на сприятливому варіанті розвитку подій. Досить сумніватися – починайте діяти!

Рак

Сьогодні дуже багато відволікатиме Раків від роботи, так що доведеться як слід постаратися, щоб зберегти сконцентрованість. Для цього Ви повинні постійно думати про свою мету. Уявіть собі, чого Ви хочете досягти або з ким хочете бути поруч, і позбавтеся всіх факторів, які заважають Вам отримати бажане. Не так багато людей вміють чітко дотримуватися обраного шляху, але на щастя, Ви належите до їх числа!

Лев

Ви не схильні до нових знайомств, але із задоволенням проводите час у колі близьких людей. Батькам буде потрібна ваша допомога. Сьогодні Леви можуть дозволити собі якісь незаплановані радощі, навіть якщо вони будуть пов’язані з витратами. Імовірні несподівані подарунки.

Діва

Навіть похмурі і темні дні можна висвітлити за допомогою свіжого способу мислення. Але для того, щоб натренувати свій розум, Діви повинні перейматися і своїм фізичним станом. Якщо Ви не займаєтеся регулярними тренуваннями, то зараз саме час приступити до них. Вправи не тільки покращать вашу фізичну натренованість, але й позитивно вплинуть на ваше мислення і дозволять швидше розуміти.

Терези

Уява Терезів повністю поглинена можливістю вирушити в поїздку або довгу подорож. Є місця, які Ви дуже хотіли б відвідати, то чому б не помріяти про це сьогодні? Якщо Ви сконцентруєте енергію на цих думках, то цим надішлете потужний сигнал вищим силам. Можливо, все складеться навіть швидше, ніж Ви сподівалися.

Скорпіон

У Вашому напрямку котиться хвиля критики і не можна передбачити, де вона зупиниться. Якщо Ви вважаєте, що критикуватимуть Вас, то постарайтеся стримати бажання піти в оборону. Ви сьогодні можете почути чимало корисного. Якщо ж Скорпіонам доведеться виступити в ролі критикуючого, постарайтеся виявити якнайбільше дипломатичності.

Стрілець

Чи є у вас сміливі плани та оригінальні ідеї? Якщо так, радійте – настав слушний момент для їх реалізації. Чим рішучіше ви дієте, тим вища ймовірність успіху. Ви отримаєте, хоч і не відразу, підтримку впливових людей, які гідно оцінять ваші таланти та ділові якості.

Козеріг

Останнім часом Козероги чудово справлялися з усіма труднощами у своєму плаванні. Тож сьогодні можете з повним правом пишатися тим, як добре попрацювали. Ця гордість допоможе Вам продовжувати свій шлях, проте будьте уважні – попереду чекають нові перешкоди. Якщо Ваш корабель потрапить у дуже неспокійні води, може статися емоційна протікання.

Водолій

Можна братися за масштабні та складні справи. Ваш ентузіазм заразливий, тому ви легко знаходите помічників та однодумців. Можливі фінансові надходження. Водолії отримають достатньо грошей для реалізації своїх сміливих задумів. Добре купувати речі, необхідні для роботи або здатні прикрасити місце, де ви працюєте.

Риби

У Вашому житті зараз є людина, яка залишається для Вас загадкою – так само, як і Ви є загадкою для неї або її. Ваші стосунки ще не склалися, і можливо навіть, що ви не можете порозумітися, але над цим сьогодні безперечно варто подумати!

You cannot copy content of this page