Гороскоп на 20 серпня розповість, як пройде день, яким буде настрій, легко чи будуть даватися справи. Він допоможе розставити пріоритети в справах і грамотно спланувати час

ОВЕН (21.03 – 20.04)

У цей день можна здобути перемоги, але не варто думати, що ними все і закінчиться – вас чекають нові звершення. Те, що вам сьогодні вдалося уникнути якихось проблем, не означає, що вони не з’являться потім. Пам’ятайте, що не всі проблеми необхідно долати самостійно – у вас є друзі та рідні, які готові прийти на допомогу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Багато що залежить від того, чи правильну лінію поведінки ви виберете. У спілкуванні з оточуючими ймовірна маса дрібних непорозумінь, які до кінця дня владнаються. Будьте позитивними. Вечір проведіть із сімєю.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Цей день буде цікавим. Ви постійно беретеся за нові справи, але оточуючі не поспішають допомагати вам. Близькі вам люди можуть дорікати вас у несерйозному підході до життя. Таке ставлення змусить вас вже в середині дня відчути себе досить некомфортно.

РАК (23.06 – 23.07)

Вам доведеться мати справу з людьми, які нікому не вірять на слово, тому обіцянки і сміливі висловлювання доведеться підтверджувати справами і реальними досягненнями. Втім, для вас це не стане проблемою.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Можна досягти неабияких результатів, але для цього потрібні наполегливість і винахідливість. Рішення, які ви приймаєте, будуть дивувати оточуючих. Багато хто намагається наслідувати ваш приклад, але нікому не вдається досягти тих же результатів – не дивно, що вам багато хто заздрить.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Емоційний фон дня нестабільний, тому ваш настрій часто буде змінюватися. Досить дрібниці, щоб ви занудьгували, з іншого боку, будь-яка дрібниця може вас і порадувати. Добре, якщо поруч буде людина, яка дивиться в майбутнє з оптимізмом, цей настрій передається і вам.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Перша половина дня буде дуже неспокійною. Інформація, яка вам поступила досить суперечлива, але ви розберетеся в ситуації, розкладіть все по поличках, і оточуючі будуть вам за це вдячні. Це день хороших порад: ви їх даєте і отримуєте. Угоди, укладені в першій половині дня, принесуть прибуток.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День напружений і складний. Розвиток подій залежить від того, чи вдасться вам вибрати правильний шлях. Прислухайтеся до інтуїції, вона набагато точніше, ніж навколишні, підкаже вам, як і коли слід діяти. У цей день добре ділитися з близькими якоїсь важливої ​​інформації, брати участь в різних акціях.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Відповідний день для того, щоб щось кардинально змінити в житті. Будьте готові діяти рішуче – тільки так вам вдасться домогтися успіху. Складнощі, що виникли в стосунках з коханою людиною, заважають повірити в себе і з оптимізмом дивитися в майбутнє, а до отриманих грошей ви ставитеся з такою ощадливістю, як ніби найближчим поповнення бюджету очікується не раніше, ніж через кілька років.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Наберіться терпіння і намагайтеся тримати емоції під контролем – тільки так ви зможете впоратися з впливом несприятливих тенденцій. Оточуючі помічають далеко не всі ваші перемоги і досягнення, це здається надзвичайно образливим. Сподіваючись привернути увагу до своїх достоїнств, ви часом ведете себе зухвало.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Починається день не надто вдало, а ось закінчитися може позитивно. Ваше завдання – не здатися в першій його половині, скільки б питань у вас не виникало. Будьте наполегливі, знову і знову намагайтеся впоратися з тим, що не вийшло з першого разу, і ви неодмінно отримаєте результат, до якого прагнете. Спілкування з досвідченими людьми не тільки дозволяє отримати нову інформацію, а й відкриває перед вами нові горизонти.

РИБИ (20.02 – 20.03)

День складеться вдало, якщо ви заздалегідь складете план дій і будете слідувати йому навіть в дрібницях. Вітається прояв ініціативи в особистих відносинах, це вдалий день для того, щоб зробити перший крок назустріч людині, яка вам симпатична. Вам представиться шанс вирішити сімейні питання, допомогти родичам, які опинилися у незрозумілій ситуації.

Фото спеціально для Osoblyva.com