fbpx

Гороскоп на 20 травня: почніть день з позитивних установок, це сьогодні головне

Овен

Сьогодні Овнам бажано налаштуватися на практичний лад і зайнятися корисною працею. Цей день підходить для домашньої та службової рутини, невеликих оновлень і придбань. Варто звернути увагу на звичні харчові добавки і ліки: можливо, пора переглянути їх список. Протягом дня може наростати плутанина в дрібницях.

Телець

Сьогодні Тельці на вірному шляху, але їх збивають з пантелику дрібні перешкоди, перш за все, інформаційні. Одних Тельців збентежать чужі слова, інших власні сумніви. Щоб дістатися до істини, їм часом доведеться продиратися крізь пелену пліток і домислів. Також, може підвести своя і чужа неуважність. Сильними сторонами Тельців в цей день будуть спритність в дрібницях і практична винахідливість.

Близнюки

Сьогодні Близнюки ризикують потрапити в пастку. Зростає їх відповідальність за кожне сказане слово — при цьому день обіцяє їм плутанину, робить жертвою дезінформації, помилки, непорозуміння з домочадцями, колегами або співвітчизниками. Краще не підписувати документи, давати лише попередні обіцянки і відкласти важливі рішення до з’ясування нюансів. Не варто витрачати свої і сімейні гроші.

Рак

Сьогодні зірки рекомендують Ракам стати уважнішими в поїздках, в спілкуванні з близьким оточенням, включаючи сусідів, рідню і попутників, в роботі з корисною інформацією рідною та іноземною мовою, а також в контактах з персоналом медичних установ і довідкових служб. Загадкові або смішні непорозуміння можуть зіпсувати плід зусиль, подовжити шлях, ускладнити процес навчання, лікування, пошуку.

Лев

Левам потрібна акуратність у фінансових справах. День непоганий для придбання ліків, інструментів і речей, потрібних в господарстві — але він також збільшує неуважність, може створити пастки при авансових платежах і виявити помилки в колишніх розрахунках (у тому числі, валютних). Зростає ризик витоку коштів, помилок при виборі покупок. Дрібні промахи загрожують помножити податкове або кредитне навантаження.

Діва

Для Дів це день плідних справ, корисних оновлень — але також ілюзій і непорозумінь. Варто остерігатися лестощів, дезінформації, непорозуміння при контактах з близькими, партнерами, клієнтами і начальством, помилок при оцінці своїх потреб. Слід обачніше вибирати слова, ретельніше готуватися до дороги, наради, зустрічі. Небажані покупки, вступ в листування, підбір дієти.

Терези

Терезам корисно побути в діяльній і пізнавальній самотності. День підходить для управління прихованою гранню бізнесу і скрупульозної роботи в закритих місцях (на складі, в лікарні, в лабораторії), допомагає внести ясність в деталі методик, вникнути в медичні, економічні, наукові та побутові нововведення. Краще почекати з відправкою в довгий шлях. Варто оновити список ліків для дорожньої аптечки.

Скорпіон

День відкриває Скорпіонам окремі пазли, з яких незабаром складеться картина майбутнього. Точний прогноз ускладнений через брак чітких даних, але ви можете покластися на своє чуття або спостережливість. Зірки радять вам частіше довіряти відчуттям, навіть якщо вони розходяться з думкою авторитетів. Знайдеться друг або група практичної підтримки. Поспішати з конкретикою і затверджувати план поки рано.

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують Стрільцям уникати важливих переговорів, а також випадкових контактів, які можуть вплинути на їхні цілі, здоров’я та кар’єру. Варто відкласти співбесіду, візит до лікаря, підписання договору, вступ на посаду, переїзд, угоду, вибір партнера, помічника, начальника, попутника, укладення особистого союзу, виступ в ролі посередника, перекладача, юриста, представника.

Козоріг

Сьогодні Козорогам належить стежити за чистотою інформаційних потоків з близького і далекого оточення. Засмутить відсутність критеріїв для відсіву неправдивих даних, особливо, наукових і медичних. Великий ризик стати жертвою недобросовісності, шарлатанства. День непоганий для досліджень, але пропонує не поспішати з висновками, не поспішати з вибором маршруту, каналу зв’язку, мови спілкування, стилю навчання.

Водолій

Водоліям сьогодні не слід недооцінювати роль деталей: вони здатні вплинути на фінансову і податкову ситуацію, на здоров’я і особисте життя. Якщо щось підозріле приховано від вашого або загального погляду, це ще не гарантія відсутності проблем. Закрити очі на перші ознаки нових тривог — не означає зам’яти можливу загрозу. Запобігти частину бід допоможуть вчасно зроблені оновлення.

Риби

Сьогодні Рибам важливо дати співрозмовникам адекватну реакцію і не придушити їх морально. Багато Риб в цю добу не помічають своєї авторитарності, не бачать деталей, не розуміють натяків там, де вони є або чують там, де їх немає. Можливий перекіс у відносинах, які ще тільки формуються. День хороший для дружньої співпраці з мінімальним словесним контактом. Підступні лестощі і помилкова згода.

You cannot copy content of this page