fbpx
Гороскоп

Гороскоп на 20 травня: що чекає кожен зі знаків Зодіаку

Овен

Для Овнів цей день вдалий, в чому можна покластися на натхнення і щасливий збіг обставин. Зайнятим Овнам краще вибирати вільний графік робіт або творчі заняття. Незважаючи на тягу до змін, зростання і розширення можливостей, у цю добу небажано поспішати. Не варто оформляти з нуля навчальні та проїзні документи, візи, а також «зніматися з якоря» і відправлятися в довгий шлях, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям день обіцяє удачу в нештатній ситуації. Можливо, ви отримаєте запізнілу компенсацію або зможете скористатися плодами зусиль, які робили раніше. А от давати хід новим справам сьогодні не варто: в рамках розпочатої справи, ви ризикуєте жити в режимі постійних пригод і лише мріяти про стабільність. Варто почекати з оформленням фінансових паперів, важливими платежами, відкриттям рахунку.

Близнюки

Близнюкам сьогодні не варто поспішати з починаннями і озвучуванням своїх ідей. Ваша передчасна заява може бути залишена без уваги, не виключені помилки у виборі аргументів, іміджу, моменту виступу. У спілкуванні вітається вільний стиль, але вам варто уникати панібратства і проявляти повагу до оточуючих, особливо, якщо поруч з вами впливові особи або представники інших культур.

Рак

Сьогодні цінність того чи іншого заняття визначається для Раків ступенем їх захопленості. Не останню роль відіграє морально-етичне підґрунтя справи, наприклад, можливість зробити добру справу або просунути ідею. Можливий вдалий поворот подій у справах, пов’язаних з лікуванням, роботою або наданням будь-яких послуг закордоном. Джерелом позитивних емоцій можуть виявитися колеги, учні або вихованці.

Лев

Сьогодні Левам зірки радять уникати справ, офіційних заходів і контактів, рутинної одноманітної роботи. Краще заняття, які передбачають свободу творчості, волевиявлення і самовираження, а також різні пошукові та підготовчі акції. Духовна свобода може виявитися важливішою за фізичну. Якщо дозволяє обстановка, добре продовжити уїк-енд і організувати ще один вихідний.

Діва

Сьогодні Діви відчують душевний підйом у зв’язку з домашніми подіями або обставинами духовного плану. Важливо радіти не тільки за себе, але й за інших, наприклад, членів команди, родичів або співвітчизників. Для конкретних практичних ініціатив це не найкращий момент. На позитивній хвилі можливий приплив надії, віри, гостинності, подяки. Вдалий день для об’єднання, прощення.

Терези

У Терезів є можливість провести день поза офіційних рамок і заборон, які диктуються ними. Можна дозволити собі вільний графік або маршрут, цікаві культурні заходи, різні поблажки і відступи від правил. У новій або добре забутій обстановці корисно знайти час для огляду визначних пам’яток. Небажано призначати на цю добу конкретні акції, наприклад, від’їзд або початок навчання.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів зберігається шанс поправити матеріальне становище. Можуть принести віддачу колишні авантюри і цінні вкладення. Зірки радять звертати увагу на все, що може розширити ваші можливості зараз або в майбутньому. Не варто упускати повторний шанс, він може бути останнім. Вдалий поворот подій найімовірніше у зв’язку з зарубіжними ринками товарів і послуг, валютними рахунками й операціями.

Стрілець

Сьогодні багато які Стрільці схильні до добродушності, гостинності, доброти, сентиментальності і безтурботності. Широкі жести імовірніші на адресу людей, яких ви вважаєте близькими. Можливо, це члени сім’ї або люди, яким ви довіряєте. Зірки радять обмежитися емоційним взаємообміном і почекати з інформаційним, наприклад, новим договором. Не варто поспішати з вибором партнера, учня, посередника.

Козеріг

Для Козерогів цей день може виявитися комфортним у морально-етичному та емоційному плані, але не надто вдалим в діловому. Зірки радять зробити перерву в напруженій рутинній роботі і почекати з черговим починанням. Небажано затверджувати результати медичної діагностики, договір про послуги або про нову роботу, брати додому вихованців: згодом у виборі можуть виявитися похибки.

Читайте також: Синоптик розповів, яким буде літо в Україні і яких сюрпризів чекати від погоди

Водолій

Для Водоліїв сьогодні важлива духовна свобода. Корисне повернення до старої мрії. Якщо є можливість, варто звести до мінімуму рутину і провести день в якій-небудь надихаючій обстановці. Свіже повітря, присутність друзів, ослаблення обмежень та наявність перспективи стануть чарівним цілющим еліксиром, що сприяє вашому інтелектуальному перезавантаженню і навіть зціленню від деяких недуг.

Риби

Сьогодні Риб підтримують надія і віра. Багатьом Рибам буде важливо мати приклад, орієнтир, вчителя або важливу мету, що надає сенс їхньому життя. Навіть якщо ваші плани та ідеали залишаються незмінними, зірки радять вам позбавлятися від застарілих елементів свого світогляду. Приступати до конкретних практичних справ в цю добу не рекомендується. Небажано змінювати статус, вступати в нову посаду.

You cannot copy content of this page