Гороскоп на 2021 рік: кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше

Прийшов час залишити минулий рік позаду і спрямувати свій погляд у майбутнє. 2021 рік буде кращим за попередній, тому що його початок пройде під управлінням дуже гармонійною і позитивної енергетики зірок.

2021 рік підкине нам багато нових завдань, вирішувати які необхідно без зволікання. Всім, кому не вистачає відповідальності, доведеться їй навчитися. В іншому випадку управляти своїм життям буде набагато складніше.

Овен

Рік Бика для Овнів енергетично сприятливий. Це буде час фінансових перемог, успішного початку нових справ. Також в перші місяці астрологи радять здійснювати всі найважливіші дорогі покупки. До початку весни може з’явитися багато нових справ, які будуть викликати у Овнів негативну реакцію.

Друга половина року для Овнів буде більш спокійною і розміреною. Очікуються великі і в основному сприятливі зміни в любовній сфері, особливо для тих, хто самотній. У 2021 року потрібно брати ініціативу в свої руки – знайомитися, пропонувати побачення, дзвонити, йти на контакт. Не варто закриватися від людей.

Телець

Цей рік для Тельців буде вельми насиченим і цікавим. Нудьгувати точно не доведеться, однак це не означає, що на шляху не виявиться ніяких труднощів. Вони будуть, і їх може бути чимало, особливо ближче до самого кінця. Астрологи радять Тельцям зробити свій будинок місцем сили, підтримуючи в ньому чистоту і порядок.

У домашній атмосфері буде простіше працювати, приймати рішення. Навіть побачення в рідних стінах матимуть більший успіх. Дуже хороший рік Бика для працівників зі сфери фрілансу. Почати його варто з правильного оформлення робочого місця. Також цей рік прекрасно підходить для ремонту, переїздів, зміни житла, поновлення обстановки.

Близнюки

Близнюкам врятуватися від періодичних проблем з енергетикою допоможе арт-терапія. Творчість – найкращі ліки від бід і негараздів. У 2021 року зірки і планети допоможуть людям цього Знака знайти нові захоплення, нову роботу, повністю змінити життя і поміняти мети, скорегувати шлях, яким треба йти до щастя і успіху.

Це будуть доленосні дванадцять місяців, в які Близнюкам вдасться перетворити себе і все навколо. Якщо до цього не прагнути, це все одно станеться, але результат може бути не таким приємним. Астрологи радять не втрачати контроль і не кидати все зі словами «будь що буде». Це той самий час, коли все буде так, як хочуть Близнюки.

Рак

У Раків очікується дуже незвичайний і динамічний рік, в який буде багато планових і позапланових змін. Щоб відбити першу хвилю негараздів, Ракам варто з головою піти в роботу вже на самому початку року. Перший час відпочинку – квітень-травень. У ці два місяці можна дозволити собі змінити обстановку.

Влітку і восени удача буде то приходити, то йти, проте незмінним залишається одне – інтуїтивне чуття Раків. Цим людям потрібно буде навчитися чути самих себе, тому що Всесвіт подарує їм сильну інтуїцію. З початку і до самого кінця року внутрішній голос буде допомагати у скрутні хвилини. Останні пару-трійку місяців Ракам краще присвятити родині і дому.

Лев

У Левів рік очікується дуже знервований і непередбачуваний. Звичайно, в цій низці будуть і приємні зміни. Саме за них і потрібно триматися. Астрологи радять пам’ятати тільки все найкраще, щоб позитивні думки гріли душу. Щодо спокійного і сприятливого періоду – ним стане час з липня по листопад.

В інший час Левам варто пильно стежити за самопочуттям, тому що можуть виникати проблеми на тлі перевтоми і переживань. Також корисно частіше згадувати про необхідність відпочинку.

Діва

У Дів далеко не найбільш спокійними стануть перші тижні зими. Можливі тимчасові негаразди в сім’ї і в відносинах. Також буде знижена продуктивність на роботі.

Навесні і влітку не очікується великих змін, проте Діви можуть самі влаштувати собі в цей час зміни – наприклад, змінити посаду на більш перспективну, зробити ремонт в будинку або відправитися в подорож. Можна сміливо витрачати на себе і на свою сім’ю великі суми грошей. Осінь і кінець року стане дуже важливим часом, коли потрібно буде залишатися зібраними і відповідальними.

Терези

Терезам в 2021 році пощастить у коханні. Одиноким представникам даного Знака буде набагато простіше шукати другу половинку через підвищені чарівність і харизму. Варто частіше знайомитися з людьми, але бути дуже виборчими.

У справах і в роботі найсприятливішим часом для людей цього Знака можна вважати квітень-травень і серпень-вересень. У ці місяці можна відкривати новий бізнес, здійснювати дорогі покупки. На самому початку і в кінці року корисно займатися навчанням, отриманням нових навичок. Активні інформаційні потоки допоможуть Терезам стати розумнішими.

Скорпіон

Скорпіони будуть дуже успішними в любовній сфері. Особливо це стосується тих, хто вже перебуває у відносинах або знайшов сім’ю. Рік Бика краще проводити разом з тими, хто може надати моральну підтримку. Також астрологи радять і самим Скорпіон не відвертатися від тих, кому потрібна порада.

Одиноким Скорпіонам краще сфокусуватися на справах і роботі, а відносини з’являться самі собою. У ці дванадцять місяців краще не витрачати свій час на спроби комусь сподобатися. В цілому 2021 рік буде вельми продуктивним і корисним для Скорпіонів, але лише для тих, які не намагаються наздогнати двох зайців одночасно.

Стрілець

Стрільцям у 2021 році можна бути самими собою і не прикидатися. Це ідеальний рік для улюблених занять і захоплень. Перша його половина пройде під егідою спокійної енергетики нічних світил, тому до середини літа можна займатися тим, до чого лежить душа. Ближче до серпня варто перестати ризикувати і діяти нерозважливо.

В кінці літа і восени Стрільців чекають деякі негаразди в фінансах. Зірки стануть непередбачуваними, тому енергія цих людей буде витікати дуже швидко. Потрібно відновлювати свою ауру і біополе. Прискорити процес допоможе своєчасний відпочинок і релаксація.

Козеріг

Почати 2021 рік Козерогам варто з очищення будинку від негативної енергії. Це можна зробити за допомогою генерального прибирання, але краще ще й викинути непотрібні речі, старий мотлох, звільнити місце для нових речей. В цілому це буде дуже сприятливий рік, особливо якщо не чіплятися за минуле і дбати про своє здоров’я.

Не потрібно себе картати за минулі помилки, аналізувати старі промахи. До критики з боку оточуючих краще ставитися з оптимізмом або просто не реагувати на неї. В іншому випадку це неабияк розхитає нерви Козерогів і виб’є їх з ритму. У другій половині року можна чекати приємних сюрпризів.

Водолій

Почати рік Бика Водоліям варто з боротьби проти скептицизму і негативу. Негативні думки будуть притягувати проблеми самого різного масштабу, тому краще думати лише в позитивному ключі, сприймаючи випробування долі як прекрасну можливість стати мудрішими і сильніше. Варто пам’ятати, що думки матеріальні, так що позитивний настрій забезпечить виконання бажань.

Початок року стане часом, коли можна розгледіти перші результати виконаної раніше роботи. Також в 2021 році доведеться зустрітися з подіями, які доведеться пережити вперше в житті. В кінці року людям даного Знака можна буде займатися юридичними справами, вирішенням житлових питань.

Риби

Рибам астрологи не радять наживати нових недоброзичливців. Небезпечні люди можуть серйозно зіпсувати настрій. У 2021 році варто йти по шляху творення, а не руйнування. Війни і конфлікти стануть дуже енерговитратними. Помста і образи позбавлять Риб удачі.

Якщо залишатися позитивними, рік Бика може перетворитися на час великих перемог і позитивних змін у всіх сферах. Астрологи радять Рибам не впадати в крайнощі, а також боротися з меланхолійним настроєм. Друга половина року прекрасно підійде для подорожей і відпустки, любовних пригод.