fbpx

Гороскоп на 2022 рік для усіх знаків Зодіаку: чекайте сюрпризів і кардинальних змін в житті

Одиноким Овнам в рік Тигра належить зробити вибір і вступити в подружні стосунки. Для чоловіків це буде спонтанний і несподіваний шлюб після короткого знайомства. Жінкам-Овнам вдасться привести до логічного завершення тривалі і безплідні до цього стосунки. Ті, хто вже пов’язав себе шлюбними узами, можуть розраховувати на взаєморозуміння і гармонію. Щоб домогтися успіху на роботі або в бізнесі, потрібно відмовитися від агресії, відпочивати повноцінно кожну вільну хвилину і слухати дружні поради.

Тельців чекає фінансовий успіх, підвищення по службі, несподівані і приємні прибутки, пожвавлення в початих або бездіяльних проектах. У бездітних може очікуватися поповнення сімейства. В цілому у цього знака будуть мир і гармонія в усіх відношеннях.

Близнюків чекають зміни на краще, причому в усіх аспектах, починаючи з фінансів і закінчуючи просуванням по кар’єрних сходах. Однак в особистому житті очікується перманентне чергування чорних і білих смуг. Періоди гармонії та миру межуватимуть зі сварками, конфліктами, скандалами і розставаннями.

Для Раків рік буде сприятливим, якщо вони почнуть допомагати оточуючим і навчати підлеглих. В останньому кварталі року за своє подвижництво натомість вони отримають стабільні любовні або дружні стосунки. Нові контакти будуть в наступному році допомога в бізнесі, забезпечать фінансові прибутки. Бурхливі події без особливого результату і докладені зусилля можуть викликати проблеми зі здоров’ям.

У Левів не очікується ні серйозних подій, ні особливих успіхів. Має бути стабільний, спокійний рік без падінь і злетів. Але й істотних бонусів, емоційних і фінансових, очікувати не варто.

Діви можуть досягти нових рівнів, покладаючись виключно на власні сили, не розраховуючи на підтримку сторонніх або близьких. Нові проекти будуть успішними в другій половині року, і до цього часу потрібно закінчити все розпочате раніше.

Хороший рік очікується у Терезів. У першому півріччі їх чекає цілком заслужене просування по кар’єрних сходах, але фантастична працездатність принесе несподівані бонуси і до кінця року. Нервове перенапруження може викликати проблеми зі сном, але це пройде за час довгоочікуваного відпочинку.

Скорпіонів чекають удача і стабільність, але в той же час саме рік Тигра – оптимальний час, щоб поміняти роботу. Це неминуче позначиться на нервовій системі, тому активність в сфері бізнесу потрібно поєднувати з періодичним відпочинком, бажано туризмом.

Стрільцям обіцяють неординарні події, нестабільність і непередбачуваність результатів. Єдине, що врятує в рік Тигра, – здатність не засмучуватися через дрібниці.

Козероги можуть розраховувати на спокій і гармонію, і якщо раніше вони були в постійному пошуку, то тепер знайдуть, що шукали.

Водоліям доведеться вирішити безлічі проблем – і великих, і дрібних, але увага до дрібниць і об’єктивність приведуть до кар’єрних успіхів та усунення бар’єрів.

Щасливими будуть Риби, що працюють в соціальній та економічній сфері. Але і представників інших професій чекає успіх ще до настання вересня. Зміна роботи не принесе нічого хорошого, в особистому житті очікуються суцільні складності.

You cannot copy content of this page