Гороскоп на 2022 рік: яким він буде і які сюрпризи готує знакам Східного гороскопу

Рік Тигра стартує не 1 січня, а 1 лютого і закінчиться 21 січня 2023 року, тому що ті, хто народилися до цієї дати вважаються биками. За різними версіями, це буде чорний, синій або блакитний чудовий хижак, у авторів гороскопів немає сумнівів тільки у визначенні покровителів – води і дерева (для символу і роки).

Цей хижак може зруйнувати або сформувати всі дуже райдужні і похмурі перспективи, і його непередбачуваність не приборкають ні вода, ні дерево. Смугастий хижак, відноситься до будь-якого з п’яти типів, – це жалісливий і відкритий звір. Але властива йому експансивність визначить гороскоп на 2022 рік і за знаками зодіаку, і за роком народження:

Щурів чекають вкрай суперечливі перспективи. При цьому і поради астрологи дають різні. Тигр негативно ставиться до Пацюкові через прагматичні підходи до життєвих і духовних цінностей. Перешкоди для гризуна неминучі, нерідко вагомі, але це стосується нових проектів і починань. Якщо займатися задуманим і розпочатим в рік Бика, можна привести справи в порядок і закласти фундамент для успішного старту в рік Кролика.

Бика чекає напружений період, необхідність швидкого реагування, блискавично приймати рішення і постійно займатися професійним зростанням. Йому слід уникати фізичного перенапруження і турпоходів, контролювати гнів і тримати нейтралітет в робочих справах. В особистих стосунках може намітитися перспектива, а рік Тигра – прекрасна пора, щоб вступити в шлюб.

Тигр, народжений в рік, коли йому протегують інші стихії, залишається в зоні найбільшого сприяння. Він може не просто повернути свою кар’єру на старт зльоту, а й закласти фундамент на два десятиліття вперед. Перша половина року призведе до збільшення витрат і зради співробітників, напруженості в подружніх стосунках. Контролюючи гнів, дотримуючись обережності і скоротивши марні зусилля, до кінця року можна досягти успіху.

Кролика (Кота) не зовсім влаштують трансформації, які очікують його прямо з початку року. Однак він успішно з ними впорається і встоїть проти бурхливої ​​течії, якщо буде уникати невиправданих витрат і спекуляцій. Зате в любовних відносинах він буде щасливий – це стосується короткочасних приємних зв’язків або подружніх стосунків.

Активність року для Дракона буде посильною, але буде і стомлювати. Відпочивати йому особливо буде ніколи, хоча рік і потребує зосередженості і граничної уваги. Дипломатичність і терпіння у вирішенні проблем приведуть Дракона до феєричного успіху. Єдине, що потрібно для цього, – увага і турбота про рідних і близьких.

Змії доведеться справлятися з дрібними неприємностями і невдачами,не кардинальними, але нудними. Жінки будуть відносно благополучні і щодо фінансів, і в особистій сфері. Але чоловікам доведеться уникати конфліктів, проявляти дипломатичність і мудрість, щоб зберегти відносну стабільність в ділових контактах і любовні зв’язки, нові або постійні.

Для Коня гороскоп на 2022 рік неоднозначний і більше залежить від приналежності до певного сузір’я. Деяким з народжених в цей рік доведеться складно в його першій половині, але загальний результат принесе задоволення і успіх в справах. Займаючись інвестиціями і вдумливо вкладаючи гроші, не пускаючись в любовні авантюри і зберігаючи подружню вірність, можна отримати до кінця року гідну винагороду.

Незважаючи на очевидне протистояння двох знаків, вівці обіцяні успішна кар’єра, прибутки, подружжя і теплі відносини з оточуючими. Це єдиний символ, для якого пройде безпроблемно і гладко весь рік Тигра.

Мавпа повинна добре продумати ділову стратегію, відмовитися від повільність і нерішучість на роботі або в бізнесі. У шлюбі теж очікуються труднощі, вирішення яких залежить виключно від чоловіка або жінки-Мавпи. Якщо вона не зробить зусиль щодо збереження шлюбу, він може закінчитися розлученням, а ділові проекти – крахом сподівань.

Півень отримає великий простір для своєї підприємливості та прибутку, якщо змінить роботу або сферу бізнес-діяльності. Одинокий знайде другу половину і навіть укладе шлюб, але одруженим і заміжнім Півням рекомендовано не дивитися по сторонах в пошуку позашлюбних зв’язків. Краще частіше відпочивати і проводити з сім’єю вільні хвилини.

Собаці в рік Тигра доведеться туго. Немає ні перспектив, ні зміни роботи, та ще можливі проблеми зі здоров’ям і психоемоційним станом. Перепади настрою і занепокоєння – краще, ніж депресія через грошові негараздів. Тому потрібно жити за коштами, скоротити витрати, уникати боргів і кредитів.

Для Свині 2022 рік теж буде проблемним, їй радять уважно аналізувати ситуацію, не приймати поспішних рішень і не бути жадібною. Неуважне вивчення ділових аспектів може призвести до проблем юридичного плану. Плідність року можлива при прояві наполегливості, старанності, своєчасного лікування невеликих захворювань. Наполеглива робота допоможе подолати всі неприємності.