Гороскоп на 21 березня: астрологи обіцяють досить вдалий день, який буде сповнений новими можливостями

Овен

Новий імпульс в житті Овнів отримає продовження. Додасть енергії ще одна приємна подія (або її передчуття). Центральною темою може стати покупка, зовнішність, дохід, сфера особистих симпатій, особистий комфорт або домашній уклад. Готових рішень не буде, багато Овнів виявляться перед вибором. Не варто “гнатися за двома зайцями”, краще зважити варіанти. Основні події очікуються ввечері.

Телець

Тельцям ясний новий тренд в цілому, але від них вислизають деталі. Момент неоднозначний: подарунок долі може нести в навантаження поганий сюрприз, а негатив мати прихований плюс. Бажано не задовольнятися першим поверхневим враженням, цікавитися другою стороною медалі і можливими побічними ефектами. Особливо, якщо мова йде про здоров’я, дієту, красу, доходи, «тил», особисті симпатії.

Близнюки

У першій половині дня Близнюки схильні коритися своїм звичкам або хвилинним примхам. Зірки кажуть, що в цей час краще не довіряти своїм імпульсам: легко потрапити в професійний глухий кут, даремно витратити гроші, зробити невірну ставку. Важливі рішення, покупки і цільові контакти краще перенести на вечір: стане яснішим набір пропозицій і варіантів, можливі новини і вдалі знахідки.

Рак

Раки пожвавляться до вечора: в цей час оформляться зовнішні тенденції, що зачіпають їх інтереси, в них з’явиться нова або альтернативна мета. Потік новин дасть тему для розмов. “Маяком” може стати конкретна персона (швидше жіноча). Можливі фінансові заминки, момент роздоріжжя в кар’єрі або любові. Непростий момент для вибору посади, житла, іміджу, для естетичних і правових рішень.

Лев

У Левів з’явиться додаткове джерело натхнення, або зі шляху буде прибрано ще одну перешкоду. Щось приємне може трапитися далеко від їхнього будинку, але близько до їхніх інтересів. Може порадувати пом’якшувальна поправка до закону, наявність вибору, симпатія партнера. Намітиться смуга любовних чи інших удач. Але насолодитися хорошою зміною в повній мірі їм не вдасться, доведеться чекати кілька днів.

Діва

Дівам зірки радять подвоїти обачність в любовних справах, а також в юридичній і фінансовій області, в питаннях, пов’язаних із зовнішністю, здоров’ям і естетичним вибором. У названих сферах корисно озброїтися надійними інструкціями і чіткими критеріями, щоб не допустити фатальний промах. Не обманюйтеся романтичною або забавною оболонкою ситуації: все є лише наполовину жартом.

Терези

Терезам пора подумати про свій “вихід на публіку” — наприклад, відновлення зв’язку з партнером або потенційною клієнтурою. Новий крок до популярності намітився у Терезів, чия професія і спосіб життя засновані на популярності (політики, адвокати, актори). Але не варто поспішати: можливо, потрібні люди або ви самі ще не визначилися з акцентами, іміджем і ролями. Рано підписувати контракт, вступати в союз.

Скорпіон

Вранці Скорпіонам краще виключити будь-які авантюри: це глухий кут. Увечері їх сильні риси — чуття і далекоглядність: вони легко розпізнають відстрочену загрозу і вигоду, зрозуміють підтекст повідомлення. Але щоб не помилитися в миттєвих справах, їм доведеться орієнтуватися не на свої відчуття, а на ситуацію — наприклад, на останні зміни в роботі або самопочутті. У таких питаннях важливо не бути ідеалістом.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям лише маневрувати в заданих умовах. Не варто робити нічого серйозного: будь-яка ініціатива дасть побічний ефект і не забезпечить міцного результату. Хорошою розрадою в заплутаній двоїстій обстановці стане загальний позитивний тренд — наприклад, у коханні або творчості. Бажано уникати різких рухів і лихих віражів, стати делікатнішими в стосунках.

Козоріг

Ранок Козороги можуть присвятити рутині. Вечір заінтригує новинами, змусить врахувати чужу думку або потреби близьких. Корисно обговорити неоднозначну ситуацію вдома або у відносинах, щоб знайти в ній компроміс. Буде потрібна дипломатичність в побуті, в угодах і консультаціях. Настав не найкращий час для покупок і продажів. У виборі (у тому числі, житла) мало особистих симпатій, потрібна незалежна експертиза.

Водолій

Для Водоліїв день почнеться цілком вдало. Зірки радять завершити розпочате в першій половині дня, так як з наближенням вечора в гру вступить новий нюанс. Можливо, це буде несподівана сімейна обставина, чергова домашня або службова необхідність, нездужання. Приємні за змістом події можуть стартувати з невдалої ноти. Не варто розраховувати на повний комфорт в дорозі, на побаченні.

Риби

Рибам краще утриматися від важливих справ і шопінгу. Обставини завадять твердості рішень і послідовності дій. Вранці багато Риб будуть відчувати себе незатишно, їх переважаючим настроєм може бути роздратування або розчарування. Вечір додасть їм товариськості, проникливості і душевного комфорту, але не удачі в справах, легкість вибору і досягнення мети буде оманлива.