fbpx

Гороскоп на 21 квітня: особливо грошовим та вдалим день буде для Терезів, але від декого відвернеться удача. Для всіх знаків Зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні ви можете допустити промах, якому самі б, можливо, і не надали значення. На жаль, він не дуже добре позначиться на подальшому перебігу подій. Краще розраховуйте тільки на себе, і зовсім не покладайтеся ні на чию допомогу, самому розібратися буде простіше.

Телець (21.04 – 21.05)

Вам варто бути дуже пильним в темах розмов, про деякі речі краще помовчати. Займіться справами, які довго відкладали. Хороший день також і в романтичних стосунках, можливо вас запросять на чашечку кави.

Близнюки (22.05 – 22.06)

Сьогоднішній день вам варто присвятити вивченню чужих помилок в ситуації схожої з вашої. Це не залишить вам часу на те, щоб наробити власних. День вдалий для вирішення фінансових питань, закриття кредиту.

Рак (23.06 – 23.07)

Сьогодні найбільше ви будете потребувати в хороших новинах. Отримувати їх можна різними способами, але є один абсолютно безвідмовний. Треба підійти до людини, не має значення до якої, і попросити сказати що-небудь хороше. Хтось, звичайно, злякається і втече, а хтось, може, і скаже чого цікавого.

Лев (24.07 – 23.08)

Ви будете вкрай образливі, причому абсолютно не по справі. Сьогодні все буде не таким, як здається. Постарайтеся або уникнути спілкування з оточуючими зовсім, або ставитися до їхніх слів простіше.

Діва (24.08 – 23.09)

Ви надто серйозно ставитеся до своїх обов’язків. Безумовно, ви в якійсь мірі відповідальні за те, що відбувається, але це не означає, що все слід приймати так близько до серця. У вас появиться можливість і сили допомогти іншим людям. Скористайтеся цією можливістю.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні у вас раптом прокинеться винятковий нюх на гроші. Будемо сподівається, що вам вдасться рознюхати достатню кількість. На вас чекає нова пропозиція, чи то підвищення на роботі чи то новий контракт.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Можливо, ви просто недооцінюєте свої сили і здібності. Двері перед вами відкриті, вам потрібно лише набратися сміливості і увійти. Сьогоднішній день буде вдалий для будь-якого роду зустрічей і розмов – від приємних дружніх бесід до ділових переговорів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Якщо ви будете перебувати в упевненості, що розумієте ситуацію і навіть можете передбачити чиїсь дії, це можна вважати вірною ознакою того, що вам нічого насправді не відомо. Присвятіть краще цей день, для очищення від непотребу. Його цілком достатньо, а заодно і в будинку прибереться.

Козеріг (22.12 – 20.01) 

Нинішній день хороший швидше для роздумів, ніж для конкретних дій. Відкладіть справи, що вимагають точності в розрахунках. Якщо діяти все ж доведеться – заручіться допомогою друзів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогоднішній день може виявитися досить неспокійним, проте результат виправдає витрачені на його отримання зусилля. Головне – не дозволяти собі думати, що щось може не вийти.

Риби (20.02 – 20.03)

Ви фактично досягли бажаного, вам залишилося лише зробити останнє зусилля. Ось їм-то і варто сьогодні зайнятися. День пройде у звичному для вас темпі. Вечір проведіть із родиною. Від вас може  сьогодні відвернутися удача

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page