fbpx

Гороскоп на 21 листопада: Рибам відчиняться двері в нове життя, у Раків  можливі фінансові втрати, у Левів непростий день

Овен

Помилка розраховуватиме на легкий і значний успіх у справах, а також на негайне отримання загального визнання. Навіть якщо ваші ідеї хороші, вони ставляться під сумнів – на це не потрібно ображатися, оскільки надалі все стане на свої місця. З’являється можливість відновити давні ділові зв’язки, а от із новими партнерами краще триматися насторожено, особливо якщо йдеться про фінанси.

Телець

Непоганий день, всі позитивні сторони які ви оціните трохи пізніше, коли настане час аналізувати розвиток подій та підбивати підсумки. Поки що просто пам’ятайте, що незначний промах – це не проблема, і захоплюйтеся самокритикою. Не завжди вдається досягти повного порозуміння з оточуючими, але й конфліктів не виникає, причому просто тому, що ви поводитесь гранично коректно.

Близнюки

Легкість, з якою ви досягаєте порозуміння з оточуючими, може здатися підозрілою та оманливою, але причин для тривоги немає, ви дійсно добре ладнаєте з людьми, дійсно подобаєтеся тим, хто виявляє симпатію. Правда, у деяких Близнюків все ж таки виникають розбіжності з діловим і особистим оточенням, і справа тут часто в тому, що люди хочуть вам добра – але не зовсім такого, якого хочете ви самі.

Рак

Ділові зустрічі не виправдають найрайдужніших ваших очікувань, але все ж таки не пройдуть відверто погано, хоча в чомусь доведеться піти на поступки, в основному ви досягнете свого. Можливі фінансові втрати, незначні настільки, що в інший час ви не звернули б на них уваги, але зараз вони будуть дуже недоречними.

Лев

Непростий день із професійної точки зору. З вирішенням ділових питань ви справляєтеся набагато гірше і повільніше, ніж зазвичай, помилки припускаєтеся частіше, з керівництвом і колегами сваритеся через дрібниці. Але найбільше вас непокоїть не це, а розбіжності з людьми, які раніше завжди і у всьому вас підтримували. І хоча загалом ви маєте рацію, ігнорувати чужу точку зору зараз ніяк не можна.

Діва

З’являються складні проблеми та завдання, а рішення, що лежать на поверхні, лише здаються правильними. Тому не довіряйте першому враженню, намагайтеся вивчити ситуацію глибоко і всебічно, у цьому випадку шанс вчинити правильно і уникнути помилки буде значно вищим. Діяти доводиться самостійно, не очікуючи допомоги і навіть простого схвалення, але це вас не лякає – ви готові взяти на себе відповідальність.

Терези

Сприятливий день для роботи, у тому числі для такої, з якою ви зазвичай справляєтеся насилу. Багато професійних завдань вирішуються напрочуд швидко, тому що ви вчасно звертаєтеся за допомогою. Виявляйте ініціативу, вносьте на розгляд нові ідеї, навіть якщо вони не будуть схвалені у своєму первісному вигляді, ваш підхід до справи буде належним чином оцінений.

Скорпіон

Сприятливий день для вирішення будь-якого ступеня важливості. Добре проходять ділові зустрічі, у тому числі на найвищому рівні. Можна розпочинати пошуки роботи, вирушати на співбесіди, претенденти та роботодавці добре розуміють і правильно оцінюють один одного. Скорпіони, у тому числі такі, що вважають свою звичайну роботу дуже нудною і одноманітною, сьогодні беруться за справи з ентузіазмом, який і допомагає досягти значних успіхів.

Стрілець

Вдалий день для прояву ініціативи як у роботі, так і в особистих відносинах. Нові ідеї зустрічають підтримку, знайти однодумців вдається швидко, і не останню роль у цьому відіграє ваша чарівність. Ви не втрачаєте нагоди пофліртувати, в тому числі і з колегами, і тому початок службових романів цілком закономірний.

Козеріг

День дрібних, безглуздих, але до образливих численних неприємностей. Негайного вирішення вимагає безліч різноманітних проблем, доводиться виявляти чудеса винахідливості, щоб упоратися з усім без шкоди для тієї справи, яка для вас особливо важлива. Найчастіше виникають розбіжності з колегами, причому часом через такі дрібниці, які й уваги не заслуговують.

Водолій

На легкі перемоги розраховувати не варто, задля досягнення успіхів доведеться працювати в поті чола. Уникайте інтриг, усі ваші хитрощі будуть викриті, а кількість проблем лише збільшиться. Спроби заручитись підтримкою впливових людей не будуть вдалими. Можливі фінансові проблеми.

Риби

Цей день ви проведете не в найкращому настрої. Нетерплячість, дратівливість, зовсім не властиві вам зазвичай, сьогодні заважають досягти порозуміння з оточуючими, а часом ви і просто поводитеся зухвало, не замислюючись про те, які наслідки це може мати. Імовірні дрібні втрати, є ризик невдалих покупок, марних витрат. Відчиняться двері в нове життя

You cannot copy content of this page