fbpx

Гороскоп на 21 листопада: що піднесе Михайлів день, кожному із знаків

Овен

Перша половина дня сприятлива для взаємодії з друзями та рідними. Спілкування буде теплим та захоплюючим, Овни відчують емоційне піднесення та зможуть відновити сили, що дозволить вирішувати численні не закінчені питання.

Телець

Найспокійніший день на цьому тижні. Не доводиться шукати відповіді складні питання, вирішувати важкі завдання. Тож проведіть його гармонійно, спокійно. Можете відвідати батьків, родичів чи друзів, яких ви вже давно не бачили.

Близнюки

День незвичайних візитів. Можливо, до вас з’являться несподівані гості або, навпаки, ви відвідаєте якусь неординарну особу. У комфортній неформальній обстановці можна обговорювати будь-які питання – від планів на відпочинок до бізнес-проектів, над якими останнім часом ви розмірковували. Чим сміливіші ваші ідеї, тим вища ймовірність, що вони зустрінуть розуміння та схвалення.

Рак

Це не найпростіший день. Він підходить для початку нових справ. Найкраще присвятити час відпочинку, відновити сили. Корисні заняття йогою, медитації, ефективні спа-процедури. Небажано експерименти з іміджом та з новими косметичними засобами.

Лев

Не поспішайте. Далеко не всі проблеми, що виникають у цей день вимагають негайного вирішення, навіть якщо оточуючі говорять протилежне. Будьте обережні з жінками: вони можуть вас підвести, самі того не бажаючи. Спостережливість допоможе зрозуміти справжню природу того, що відбувається навколо.

Діва

На вас чекає важкий день. Завдання, що він приносить, дуже складні. І хоча нагорода за їх вирішення буде високою, за справу ви беретеся без ентузіазму, розуміючи, що сил доведеться витратити дуже багато. Деякі представники знаку будуть змушені змінити свої плани, відкласти відпочинок заради роботи.

Терези

День невеликих можливостей та несподівано великих успіхів. Ви виявляєте рідкісну завзятість, завдяки якій домагаєтеся того, чого прагнули. Дуже корисною виявляється здатність до імпровізації. Багато представників знаку цього дня здивують оточуючих нестандартними рішеннями, блискучими творчими знахідками.

Скорпіон

Нейтральний день. Нічого особливого не відбувається, і вам це цілком до смаку. Ділова активність невисока, але й трудових подвигів від вас не потрібно, а з рутинними завданнями ви справляєтесь. Можливе деяке зниження інтересу до справи, яка тривалий час вас захоплювала.

Стрілець

Перша половина дня – час емоційного підйому. Ви відчуваєте, що зміни на краще не за горами, і чекаєте на них з нетерпінням. На жаль, не завжди ваш оптимізм обґрунтований: виконання бажань може бути відкладене на невизначений термін через невдалий збіг обставин.

Козеріг

Важко виявляється домовитися з оточуючими, причому навіть із людьми, з якими ви раніше непогано ладнали. З мови раз у раз зриваються уїдливі зауваження на адресу тих, кого ви любите – і часом через це виникають проблемки. Послідкуйте за собою, а конкретніше, що говорите і як реагуєте на тих хто до вас звертається.

Водолій

Добре складається перша половина дня, в цей час у вас буде шанс реалізувати найсміливіші свої задуми. Можна довіряти новим знайомим і тим, з ким ви раніше не вели спільні справи. Сьогодні інтуїція безпомилково підказує вам, з ким варто мати справу. Сприятливий час для придбання чогось необхідного для вас.

Риби

День пов’язаний із професійними розбіжностями. На щастя, ви вчасно підете на поступки, тож події цього дня не матимуть неприємних наслідків. Можливі суперечки із домашніми і колегами. Відстояти свою точку зору буде непросто, але ви впораєтеся з цим завданням.

You cannot copy content of this page