Гороскоп на 21 лютого: сьогодні у багатьох є привід для гарного настрою, в якому особливо виражена нота мрії або романтики

Овен

Атмосфера спілкування навколо Овнів залишиться доброзичливою і стане менш офіційною. Навряд чи захочеться повернутися до серйозного питання, після обговорення глобальних тем саме час поговорити про приємні дрібниці і трішки попліткувати. Відповідний день для романтичного листування і вираження особистих симпатій, для обговорення деталей мережевого життя, популярних трендів моди, кіно, етикету, естетики.

Телець

Зірки закликають Тельців внутрішньо розслабитися, дозволити собі частку легковажності і пару невинних забаганок. Не варто відмовляти собі в шопінгу (особливо, за компанію з друзями або колегами), в приємній атмосфері, ароматах і ласощах. Якщо ваші справи залежать від спілкування, спрацює нехитрий принцип «будь простіше і люди до тебе потягнуться». Можна користуватися вигодами свого поточного статусу.

Близнюки

У Близнюків є привід для гарного настрою, в якому особливо виражена нота мрії або романтики. Варто підкреслити її відповідною атмосферою і ароматом (парфумерією, ароматерапією). День може початися з благої вісті, музики, потурання своїм слабкостям, приємної ілюзії. Відповідний момент для б’юті-процедур, непобутового шопінгу, для побачення або інтригуючого дистанційного зв’язку.

Рак

У цей день Ракам краще залишитися за лаштунками подій, бути рядовим членом своєї команди або випадкової компанії. Не варто порушувати загальний етикет. Навіть в таємному приватному спілкуванні має сенс триматися нейтрального тону. Спроба висловити глибокі відтінки своїх почуттів, поділитися мрією або пояснити іншим людям свої ідеали навряд чи призведе до чогось, крім множення ілюзій на обох кінцях дроту.

Лев

Леви можуть сподіватися на розуміння друзів, партнерів і навіть випадкових компаньйонів. Стане в нагоді делікатна порада або коментар (особливо, жіночий). Чужа симпатія допоможе залікувати рани. Але гуманний настрій співрозмовників не стане панацеєю, якщо ви вперті в своїх помилках: можливо, співчуття ви приймете за заохочення. День підходить для побачень і вечірок, але без зайвих навантажень.

Діва

Для Дів цей день не пройде даремно, вони пізнавально проведуть час і вирішать пару важливих завдань. Навіть дрібні зрушення будуть частиною великого плану, який вони склали самі або їм нав’язали обставини. Правильно вибране місце, режим, дієта або компанія поліпшать їх самопочуття або службові перспективи. Додаткові нитки симпатії зв’яжуть їх з корисними людьми. Непорозуміння не критичні.

Терези

Для Терезів отримають приємне продовження вчорашні події. День пов’язаний з романтикою любові, але нею не обмежений. Його плідно проведуть Терези-студенти, мандрівники, науковці, програмісти, журналісти, перекладачі, репетитори, блогери. Він допоможе спілкуватися дистанційно, займатися інтелектуальним хобі, літературною творчістю, дизайном сайту, вивченням мови, міжнародним проєктом.

Скорпіон

Скорпіонам не варто боятися краху і непоправної помилки. Сьогодні пригоди закінчуються благополучно, можна сподіватися на розуміння, прийняття, зустрічну доброзичливу реакцію, безпечну дистанцію, інформаційну підтримку, фінансову підстраховку. Не принесуть великої шкоди любовні непорозуміння. Вдасться підтримати мирну атмосферу в будинку, уникнути сварок в грі і проблем в компанії для відпочинку.

Стрілець

Спілкування для Стрільців — не просто акт комунікації. Це взаємна словесна творчість, поле обміну ідеями і почуттями, інтелектуальна та емоційна гармонія з аудиторією. День щедрий на збіг думок, синхронність бажань, спільність ідеалів і гумору, підходить для романтичного листування і підтримки взаємних симпатій. Посилити обопільний інтерес допоможе легке непорозуміння або інтрига.

Козоріг

Козороги чутливі до приємних деталей на інтелектуальному рівні. Вони можуть залишитися байдужі до додаткового фізичного комфорту, зате отримають радість від красивої схеми, точно сформульованої думки або вірно зроблених підрахунків. День може принести корисні придбання, є шанс вдало купити ліки, аксесуари для комп’ютера або зв’язку, духи, косметичні засоби.

Водолій

Водолії можуть дати волю своїй товариськості, дотепності, а також особистій симпатії до якихось людей і ідей. Їх вміння бути хорошими співрозмовниками і розуміти тренди доповнено чарівністю. Зірки радять їм активніше використовувати вдалий фон для мирного спілкування (наприклад, флірту або м’якого переманювання ідейного опонента на свій бік): цю приємну перевагу вони незабаром можуть втратити.

Риби

Виграють Риби-одинаки і Риби-інтелектуали. Перші вправі самі вибрати собі віртуального співрозмовника і зручний режим зв’язку. Другі зможуть поговорити про те, що їм цікаво. Від товариських, але чутливих Риб потрібна готовність влитися в компанію і в загальну бесіду, що їм не завжди по плечу. Найчастіше їм доведеться підтримувати розмови, що не викликають в них емоційного відгуку.