Гороскоп на 21 лютого: Тельці-можна займатися будь-якими складними справами, для Овнів перша половина дня буде дуже неспокійною

Овен

Перша половина дня буде дуже неспокійною. Інформація, що надходить, суперечлива, але ви розберетеся в ситуації, розкладете все по поличках, і оточуючі будуть вам за це вдячні. Це день добрих порад: ви їх даєте та отримуєте (хоча і не завжди вчасно їх слідуєте). Угоди, укладені першій половині дня, принесуть прибуток.

Телець

Сприятливий день, пов’язаний із отриманням інформації, яка буде корисною. Можна займатися будь-якими складними справами; Якою б неоднозначною була ситуація, вам вдається зв’язати кінці з кінцями, розібратися, що до чого. День підходить для вирішення професійних та фінансових питань, не виключено отримання привабливих ділових пропозицій.

Близнюки

Цей день складається вдало. Представники знаку матиме шанс зав’язати цікаві знайомства, заручитися підтримкою впливових людей. День підходить для спілкування зі старшими родичами; навіть якщо раніше у вас були серйозні розбіжності, сьогодні вдасться порозумітися. Можливі несподівані подарунки.

Рак

Прекрасний день для експериментів з іміджем, відвідування спа-салону або сеансу масажу, а також занять, що дарують душевний комфорт. Зараз можна дозволити собі розслабитися, забути про розпочаті справи і просто отримувати задоволення від того, що відбувається. Бажано відмовитися від контактів з людьми неприємними або такими, що мають погану звичку критикувати вас.

Лев

Виявіть розумну обережність – і день пройде вдало. Звичайно, не йдеться про те, щоб боятися абсолютно всього, але замислюватися про можливі наслідки своїх вчинків і залишати шляхи до відступу не завадить. Імовірні успіхи у громадській та політичній діяльності. Ви енергійні, діяльні рішучі та можете допомогти багатьом.

Діва

Хоча зовсім уникнути проблем не вдасться, день не буде надто складним. Ви винахідливі, з новими завданнями справляєтеся швидко, та й про допомогу просити не соромитесь, якщо в цьому виникає потреба. Відносини, що раніше розвивалися в дружньому ключі, набудуть романтичного характеру, якщо ви цього захочете.

Терези

З ділового погляду цей день дуже вдалий. Зірки на вашому боці, ви укладаєте вигідні угоди, долає труднощі, з якими інші не змогли впоратися. Можливо початок співпраці, яка не тільки буде успішною з фінансової точки зору, а й відкриє перед вами нові перспективи.

Скорпіон

День пов’язаний із приємними сімейними подіями, можливе отримання добрих звісток від далеких родичів. Щоправда, Скорпіонам-батькам доведеться потурбуватися, бо в дітей можуть несподівано виникнути труднощі. Зберігайте миролюбний настрій і вірте у своїх нащадків, з багатьма проблемами вони зможуть упоратися самі.

Стрілець

Не будьте надто наївними та довірливими: сьогодні це може стати причиною серйозних втрат. Обережність потрібна у всьому – без неї навіть у найпростіших справах ви ризикуєте допустити промахи та зазнати невдачі. Чи можуть виникнути серйозні розбіжності зі старшими родичами, помиритися вдасться далеко не відразу.

Козеріг

День починається не найкращим чином. Вранці емоційне тло буде нестабільним, а настрій – мінливим. Самі того не бажаючи, ви створюєте конфліктні ситуації. Можуть виникнути серйозні розбіжності з членами сім’ї, з людьми, чия думка для вас важлива.

Водолій

Плідний, цікавий, а для деяких представників знаку просто дуже вдалий день. Успіху у професійній сфері досягають ті, чия робота пов’язана із творчістю, пошуком нестандартних рішень, використанням оригінальних методів. Рутинна робота дуже втомлює, непогано було б доручити її комусь іншому.

Риби

Дуже добре цей день проходить у тих, хто подорожує або просто знаходиться далеко від дому. Якщо у вас випадково немає можливості опинитися на краю світу, постарайтеся змінити обстановку, побувати в якомусь незнайомому місці, навіть якщо заради цього доведеться порушити звичний розпорядок. Нові враження будуть приємними.