Гороскоп на 21 серпня: розпочніть день правильно і контролюйте свої емоції

Овен

Овнам краще почати день зі звичних справ, при цьому не варто виходити за рамки наміченого плану, правил і приписів. У другій половині дня зірки радять вам звернути увагу на баланс у взаєминах: щоб не допустити нового загострення розбіжностей, доведеться постійно його вивіряти. Стане важлива ваша адекватна реакція на чужу поведінку, у тому числі, в малопомітних дрібницях.

Телець

У першій половині дня Тельцям нема про що турбуватися: все ітиме згідно з задумом і розрахунком. Це вдалий час для відпочинку і продовження робіт за обраною схемою. Друга половина дня привнесе в розмірений хід подій суєту, не виключена термінова справа. Слід заздалегідь позначити грань, яку ви не хочете переступати, інакше вас знову втягнуть в знайому гру з тасуванням карт і підміною ролей.

Близнюки

Першу половину дня Близнюкам краще провести у себе вдома або в надійному притулку. Це час вимушеної дисципліни. Доведеться дотримуватися законів, поважати кордони, шанувати традиції. У другій половині дня вас може потягнути на авантюру і порушення правил (швидше за все, з підступної чужої подачі). І ділові, і любовні пригоди ризиковані. Азарт краще виплеснути іншим способом, наприклад, через спорт.

Рак

Вранці Раки обачні і розсудливі, але в другій половині дня знову зроблять крок на поле неоднозначних ризикованих ігор. Зірки нагадують, що в них вам не гарантований успіх, зате забезпечені хвилювання, метання і втрати. Не варто без причин піддавати ризику житло, близькі стосунки і кар’єру. Якщо вибирати не доводиться, важливо не гнатися за недосяжною гармонією і підтримувати динамічний баланс.

Лев

Ранок схиляє Левів до ощадливості та прагматизму. Це вдалий час для оцінки придбань і підведення фінансового балансу. У другій половині дня з’явиться динаміка. Можливе відрядження, запрошення до співпраці, побачення, обміну. Вас можуть втягнути у свої справи партнери, родичі, сусіди. Варто пам’ятати про неприємні побічні ефекти, які зараз може спричинити така пригода.

Діва

Першу половину дня Діви зможуть присвятити власним планам, але в другій їм доведеться озиратися на потреби інших людей і порівнювати свої запити з чужими. Зросте ризик невигідних угод, нечесних ігор, матеріального збитку, повернення послуги або товару. Можливе порушення балансу інтересів, спотворення договору. Не найкращий момент для особистих і ділових ініціатив, для платежу, продажу, обміну.

Терези

Початок дня Терезам краще провести на самоті або щадному режимі. Не завадить зміцнити здоров’я і внутрішні психологічні опори. Друга половина дня обіцяє зростання напруженості. Нейтралітет проблематичний, так як будуть зачеплені ваші інтереси. Будь-який маневр обіцяє ланцюжок небезпечних наслідків (у тому числі, той, що починався як гра або жарт). Партнер або противник майстерно віддзеркалить вашу тактику.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять почати цей день з уточнення стратегічного плану або списку надійних друзів. Якщо ситуація ясна, можна взяти тайм-аут, побути на самоті. Друга половина дня зажадає спритності, компромісу, миттєвих тактичних рішень. Можливий вимушений хитрий маневр в обхід правил, обмін ролями або функціями. Краще уникати довгострокових договорів і діяти по ситуації.

Стрілець

Вранці Стрільцям доведеться орієнтуватися на правила, зобов’язання, цивільний або професійний борг. Починати справи не варто: ймовірний глухий кут. Друга половина дня створить відчуття швидкого старту і прогресу в будь-якій сфері, але на ділі вас чекають прикрі пробуксовки, події нерідко будуть розвиватися за схемою «крок вперед — два назад і один в сторону». Загостряться розбіжності в парі або в команді.

Козоріг

Козорогам варто почати цей день зі зміцнення своїх формальних і духовних опор. Корисно уточнити свої права, цілі і межі можливостей. Друга половина дня зажадає активної, але збалансованої позиції. Будь-який невірний крок загрожує перекосом інтересів і стрімким нагнітанням проблем. Дипломатична тактика необхідна в партнерстві, у родині, в житлових, юридичних і професійних справах.

Водолій

На початку дня Водоліям краще дотримуватися обережності, не скасовувати завчасно заходи контролю, страховки, системного захисту. Друга половина дня може підштовхнути вас до ділової активності або романтичної пригоди. Зірки нагадують про складну фазу, в якій ви зараз вимушено перебуваєте, і радять не забувати про можливі фатальні наслідки авантюр (у тому числі, правових і моральних).

Риби

Рибам важливо поважати інших людей, їх права та ідеї, дотримуватися договору, закону, справедливого балансу інтересів. Підтримувати рівновагу буде легко вранці, але після полудня ця місія може стати значно важчою. У другій половині дня зірки радять утриматися від укладення нових союзів і остерігатися найменшого розгойдування чаш терезів у вже укладених угодах. Небезпечні будь-які угоди.