Гороскоп на 21 січня: звертайте увагу на свої відчуття на емоції

Овен

Овнів чекають напружені ділові та соціальні ситуації. День може початися з термінової справи, бізнес-експерименту, вимушеної перебудови планів, спроби врятувати активи. Можливі розбіжності з друзями і новими партнерами. Важливо стати далекогляднішими і мінімізувати ризики на майбутнє. Може не залишитися часу на покупки, відпочинок, повноцінне харчування. Гострота проблем спаде ближче до вечора.

Телець

У Тельців енерговитратний день. Нестандартна ситуація вимагає нетипових заходів. Великі ризики в будь-якій справі, особливо, новій. Можлива загроза кар’єрі, дому або бізнесу. Хвилювання може спровокувати гострі болі, нервові зриви, дивні нездужання. Ймовірні крайнощі — наприклад, виснаження або переїдання на тлі стресу. А також травми (у тому числі, електрошок). До вечора ситуація трохи пом’якшиться.

Близнюки

Близнюкам належить вирішувати нові завдання новими методами, адаптуватися до незнайомих правил і реалій. Поле для експерименту дадуть справи практичні. День обіцяє сюрпризи, аврали, термінові господарські та фінансові клопоти, залежність від економічної ситуації, хаос в побуті, справах і харчуванні. Не вдасться у всьому спертися на покровителів, вчителів, друзів. Не варто купувати авто, відкривати бізнес.

Рак

Для успіху в справах Ракам сьогодні важливо правильно вибрати друзів. Вони мають бути не лише лояльними і підприємливими, а й обізнаними в нових правилах і останніх трендах — в іншому разі, будь-яка справа в союзі з ними приречена на невдачу. Невірний вибір друга або компанії відіб’ються на майбутньому, посилить ділові та економічні ризики. Небезпечно піддаватися в цей день загальному ентузіазму і ажіотажу.

Лев

Левам важливо не відкладати проблеми, а вирішувати їх. Непередбачений бар’єр або ризик — не привід піти від боротьби або виконання боргу (особливо, якщо ви на виду). Від уміння розрулювати несподівані труднощі може залежати ваша кар’єра, репутація, думка партнера, розташування публіки або серйозних людей. Слід прийняти всі доступні запобіжні заходи: права на помилку немає, або вона загрозлива.

Діва

Дів не лякають круті віражі: це шанс поповнити знання, перевірити в справі нових друзів або колег. В якості підкріплення зусиль, чекають невеликі удачі. День штовхає на авантюру, обіцяє пригоди і відкриття у відрядженні, в процесі навчання і досліджень. Після важкого дня можливий приємний вечір: знизиться суєта, пом’якшиться гострота хвороби, зросте комфорт або порадує гармонія у коханні.

Терези

Зірки радять Терезам поставити в пріоритет практичні питання: бізнес, фінанси, господарство, активи, ресурси. Головною метою при цьому доведеться зробити подолання кризи і стабілізацію становища. Не так вже й важливо, була тривога навчальною, уявною або справжньою: варто зробити все для того, щоб ліквідувати загрозу. Це корисний тренінг, так як подібні ситуації в майбутньому можуть повторюватися.

Скорпіон

Сьогодні одна з першорядних цілей Скорпіонів — відновлення гармонії в спілкуванні з людьми. Складніше створити її з нуля, але і це завдання здійсненне, якщо знайти точки перетину інтересів. Доведеться пройти через загострення взаємних претензій, залагодити питання ревнощів. Важливо дати дипломатичну симетричну відповідь на чужу агресію. Але навряд чи можливий повний мир: зброя буде лише відкладена в сторону.

Стрілець

Для Стрільців це день напруженої небезпечної роботи, але не всі Стрільці будуть залучені в авральну ситуацію самі. Можливо, в поті чола будуть працювати їхні друзі або підлеглі. У будь-якому випадку, доведеться віддати данину суєті, яка панує навколо і нервозності. Можливі термінові відрядження і переговори, корекція планів на ходу. Буде привід перевірити “новобранців”, нову систему, інструменти або техніку.

Козоріг

Козороги можуть сміливо вступати в боротьбу або братися за незнайому справу. Можливо, успіх буде скромним, але достатнім, щоб їх підбадьорити. Він цінний для недовірливих Козорогів, не впевнених у своїй здатності вижити в нових умовах. Але варто знати міру, уникати зайвих пригод і роботи на знос. Увечері краще взяти паузу і приємно провести час. Можна присвятити залишок дня любові.

Водолій

Водоліїв може чекати аврал у вузькому домашньому колі, але не виключена і залученість в резонансні події, життя в епіцентрі масових хвилювань і колективних проблем. Багато Водоліїв увійдуть у смак боротьби або експерименту. Після подолання страху або невпевненості можлива інша крайність — фанатизм, авантюризм, завищення повноважень, зростання амбіцій. Важливо не забувати про заходи безпеки.

Риби

Будь-яке починання стартує для Риб з сюрпризу або якоїсь проблеми. Висока ймовірність непередбачених ситуацій — наприклад, нового повороту на знайомому маршруті. Варто приготуватися до пригод в дорозі, в процесі переговорів, навчання або пошуків. Водночас, важливо не втрачати надію: бар’єри переборні. Якщо ви не переслідуєте захмарні цілі і ваші плани розумні, бажання здійсниться.