Гороскоп на 21 вересня: чекайте прихильності зірок і приємних новин

Овен

У цей день Овнам доведеться відмовитися від зайвої ініціативи. Також, сьогодні складно зробити потужний ривок вперед або набрати темп: обставини будуть гасити такі пориви на корені. У цьому є свої плюси: доля вбереже вас від нерозумних кроків, які ви готові зробити під впливом емоцій, ілюзій або спокус. Добре наводити порядок в податках і кредитах, інспектувати системи безпеки.

Телець

Тельцям не варто чекати бурхливої динаміки у відносинах і боятися в них різких змін. Партнер, противник, клієнт схильний аж до ночі займати стриману позицію. Можливо, за вами будуть спостерігати або чекати від вас певних дій. Позитивна сторона такої ситуації буде полягати в стабільності і передбачуваності, але пам’ятайте, що завтра або до ночі чужий настрій може змінитися.

Близнюки

У цей день зірки радять Близнюкам берегти здоров’я, слідувати плану, не порушувати порядок, режим, дисципліну. Варто відповідальніше поставитися до своїх професійних обов’язків і контролювати сумлінність інших людей (помічників, виконавців послуг). Не найкращий момент для активного спілкування і роз’їздів. Добре займатися системною профілактикою хвороб і знайомих по минулому проблем.

Рак

Для Раків це хороший день. Спочатку багато Раків будуть протилежної думки — через очевидні обмеження, які їм ставить доля, партнер або власний страх. Однак до вечора вони зрозуміють, що не лише позбулися яскравих відчуттів, але і щасливо уникли зайвих проблем. Головною удачею дня стануть порядок і передбачуваність: утримання душевної рівноваги, збереження грошей, безпека дітей.

Лев

Леви можуть опинитися в глухому куті, зіткнутися зі знайомою їм системою заборон або з пасивним опором обставин. Побачивши об’єктивні межі своїх можливостей, ви можете впасти в короткочасну зневіру і навіть почати звинувачувати у своїх бідах близьке оточення. Не стати жертвою поганих звичок і депресії допоможе якась планова справа, наприклад, прибирання. До ночі настрій покращиться.

Діва

Дів цей день поверне у звичні їм умови, знову підведе до стандартних планів і перевірених цінностей. Діви, які внутрішньо переживали яскраві незвичайні події (наприклад, витали у світі любовних або творчих мрій), повернуться в сувору реальність: від гри до рутини, від спокуси до правил. Доведеться визнати свій фактичний статус і задані ним рамки. Можлива жалість про те, що не збулося.

Терези

Терезам доведеться купірувати частину своїх запитів, інакше це зроблять самі обставини. У матеріальному і побутовому плані, вам доведеться проявити хазяйновитість, згадати про економію і раціональне використання ресурсів. Наприклад, замість покупки нових речей подумати про ремонт або переробку старих. Перш, ніж оголошувати кризу або визнавати поразку, рекомендується «пошкребти по засіках».

Скорпіон

Скорпіонам аж до вечора буде нескладно зберігати душевну рівновагу. Скорпіонам, які не можуть впоратися з внутрішнім хвилюванням, вдасться не видати себе і стриматися зовні. Це врятує їх самолюбство, особисту гідність, сімейний або професійний авторитет. День підходить для підведення риси у важливих справах і відносинах, а також для остаточного затвердження базових планів на майбутнє.

Стрілець

Стрільцям бажано використовувати цей день для свідомого усамітнення і відновлення своїх сил. Вони напевно будуть потрібні їм завтра (а найбільш невгамовним Стрільцям їх енергія може стати в нагоді вже ввечері, для активного нічного способу життя). Рекомендується скасувати необов’язкові заходи і нові починання, скоротити витрати. Не зашкодить загальне утримання або розумне обмеження в харчуванні.

Козоріг

Козороги інстинктивно дотримуються принципу “нічого зайвого” і можуть змінити йому лише ближче до ночі. День підходить для законного тайм-ауту: ви вклалися в намічені дедлайни і можете не хвилюватися за ті сфери свого життя, де встановили контроль. Тепер варто берегти сили для наступного ривка там, де ви залежні від обставин: можливо, він чекає вас днями або навіть сьогодні ввечері.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що це день інертності, пасивності і краще аж до вечора не чекати різких змін. Якщо ви взяли вірний курс, інерція подій буде працювати на вас (наприклад, ніхто не помітить вашої відсутності в офісі). У разі помилки, ще не пізно звернути з небезпечного шляху і відступити в укриття. До ночі можливий сплеск активності у вас, вашого близького або далекого оточення.

Риби

Доля захищає і охороняє риб, зовнішні і внутрішні кордони йдуть їм на користь. Зірки радять вам присвятити цей день зміцненню своїх позицій у партнерстві, а також уточненню своїх головних планів і зміцненню цінностей. Не варто упускати привід зайвий раз висловити повагу потрібним людям і підтвердити відданість спільним ідеалам. Краще не відкладати “присягу на вірність” до вечора.