Гороскоп на 21 вересня: день такий спокійний, що можна і занудьгувати. Близнюки, не будьте занадто довірливі, ввести вас в оману – справа нехитра

ОВЕН (21.03 – 20.04)

День неспокійний, суперечливий і дуже цікавий. Овни, які давно мріяли про запаморочливий роман, сьогодні зможуть започаткувати дійсно неймовірну історію кохання. Зробіть покупки, про які довго мріяли.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Якщо у вас є певні плани на цей день, приступити до їх реалізації краще заздалегідь, поки не сталося щось надзвичайне. Не виключені несподівані витрати, втрата цінних речей. Недбалість у поводженні з документами може дорого обійтися. Будьте обачними.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Не будьте занадто довірливі, сьогодні ввести вас в оману – справа нехитра, і шахраї всіх мастей це чудово відчувають. Крім того, у багатьох представників знаку виникають підозри, що стосуються коханої людини, позбавлені вони підстав чи ні, з’ясується пізніше.

РАК (23.06 – 23.07)

Цей день конфліктний, напружений. Багато Раків посваряться з тими, кого щиро люблять, надовго зіпсують відносини, якими дорожать. Представникам знаку нелегко зрозуміти, чому їхні жарти здаються оточуючим образливими, а зауваження – недоречними. Дуже небажано обговорювати чужі справи, якщо вам відомий секрет іншої людини, тримайте язик за зубами, видати його буде великою помилкою.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День такий спокійний, що можна і занудьгувати. Енергії у Левів багато, але направити її в мирне русло виходить не у всіх. Великою помилкою буде повністю присвятити цей день рішенням чужих проблем, це неминуче призведе до сварок і образ. Якщо вже дуже хочеться зробити комусь щось хороше, зробіть те, про що вас просять – і нічого більше.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Нічого особливо поганого не відбувається, але позитивних емоцій і нових вражень вам дійсно не вистачає, і страждаєте від цього не тільки ви, але і навколишні. Головне – не робити рішучих дій, не намагатися перевернути світ негайно, з цього нічого доброго не вийде. Терпіння і обережність будуть надійними союзниками.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

День проходить досить спокійно і дозволяє здійснити якісь плани, які ви виношували не один тиждень. Друзів і близьких не доводиться двічі просити про допомогу, вони самі приходять на виручку, як тільки помічають, що ви зіткнулися з якимись труднощами. Можливе отримання приємних звісток або не менше приємних грошових сум.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сприятливий день. Виходить все, що задумано, навіть найсміливіші плани вдається втілити в життя, при цьому вам не потрібна допомога. Можна братися за якісь абсолютно нові справи, навіть якщо ви маєте про них лише найвіддаленіше уявлення, все вийде.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Все складається непогано, єдине, що може зажадати деяких зусиль – це ні з ким не посваритися в першій половині дня, коли емоційний фон буде нестабільним. Порадують звістки, що стосуються когось із родичів або членів сім’ї. Перед деякими Стрільцями несподівано відкриються нові можливості, що стосуються роботи, дякувати за це треба людину, якій ви колись зробили важливу послугу.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Не дивно, що представники знаку завжди в центрі уваги і люди до них тягнуться. Незважаючи на деякі непорозуміння, день складається непогано. Козероги спритні і невтомні, у них завжди є пара ідей, які можна втілити в життя, і кілька цікавих пропозицій для друзів.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Вранці можуть виникнути труднощі, але впораєтеся ви з ними на подив швидко. В інший же час буде переважати вплив позитивних тенденцій, так що день складеться непогано. Можливі несподівані зустрічі з людьми, які колись були вам дорогі. Спогади можуть вибити з колії, але ви швидко опануєте себе.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Весь день складається добре, тільки ввечері може статися щось несподіване. Близькі вам люди потребують вашої допомоги та емоційної підтримки, не ухиляється від розмов з ними, навіть якщо теми піднімаються не найприємніші для вас. В середині дня можливі незаплановані поїздки, які складуться дуже добре. Також є шанс зробити вигідні покупки.

Фото спеціально для Osoblyva.com