fbpx

Гороскоп на 22 березня: астрологи обіцяють неймовірний деньу всіх починаннях та дотриматись міри у фінансовій стороні

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ви будете зайняті собою більше, ніж інші люди. І це буде приносити вам особливе задоволення. В голову прийдуть плідні ідеї. Ймовірна нова романтична зустріч.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні для багатьох можлива робоча поїздка. Втім, вона виявиться швидше клопіткою і обтяжливою, ніж приємною. Вас будуть залучати в різні проекти, ідеї нестандартного типу.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні не слід починати нові проекти. Успішною буде інтелектуальна і творча діяльність, яка надихне вас новими ідеями. У першій половині дня можливі порушення планів.

РАК (23.06 – 23.07)

Виключіть сьогодні зі свого меню м’ясо, замініть його овочами. Проявляйте стриманість, не йдіть напролом – і вам випаде можливість досягти задуманого. Неймовірний день у всіх починаннях

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

День додасть вам вольових якостей, які допоможуть вирішити багато завдань. Найбільш плідною виявиться перша половина дня, тому спірні питання краще вирішити до обіду. Майте у всьому міру, особливо це стосується фінансів.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні Ви будете мати успіх. Напружена домашня атмосфера спонукає вас провести вечір в товаристві друзів. Знайомі звернуться до вас за порадою і допомогою.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Слід бути вкрай уважним до свого здоров’я. Саме сьогодні вам, можливо, пощастить вирішити проблеми в особистому житті, так як настає відповідний момент для з’ясування відносин з коханою людиною.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Справи призначені на сьогодні, пройдуть на рідкість вдало. Вигідно займатися фінансовими операціями.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

День сприятливий для мандрівок і подорожей, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яка подорож. Рекомендуємо відпочити, вирушаючи всією сім’єю на дачу, в ліс.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

День буде напруженим з самого ранку. Нарешті принесе плоди справа, яку ви вже вважали зовсім згубною. З дітьми протягом усього дня можуть виникати невеликі проблеми.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Ви будете бадьорі і ініціативні, всі справи вдаватимуться. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків. Спілкування з близькими і коханими принесе задоволення. Сміливо призначайте побачення.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Активний, творчий день для людей пов’язаних з бізнесом. Вам можливо, вдасться чітко сформулювати свої цілі і завдання. При зустрічі з коханою людиною, можливі ускладнення відносин.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page